San Jose – Colorado 4:0 (kon.) | NY Rangers – Toronto 5:2 (kon.) | Columbus – Chicago 2:3 (kon.)
Florida – Philadelphia 1:7 (kon.) | Arizona – Los Angeles 2:4 (kon.) | Dallas – St. Louis 3:4 (kon.)
Calgary – Edmonton 4:3 (kon.) | Anaheim – Nashville 3:2 (po s.n.) | Washington – Buffalo 3:2 (kon.)

Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Rozhodují samostatný nájezd proměnil JEVGENIJ MALKIN, který tak zajistil svému týmu druhý bod z dnešního utkání.

2:3
    Malkin předvedl, že je hvězdný hokejista a bekhendovou kličkou vykoupal Andersona, kterému poslal kotouč mezi betony.

2:2
    Turris se rozjel a z mezikruží prostřelil se štěstím Fleuryho.

1:2
    Crosby předvedl kličku do bekhendu a precizně zavěsil pod břevno.

1:1
    Spezza si pohrál s Fleurym, když po kličce do forhendu poslal puk pod břevno.

0:1
    Za hosty se rozjel Neal a střelou mezi betony slaví úspěch.

59:30
    Karlsson měl na hokejce branku, když se před ním uvolnil prostor a dostal ke střele z mezikruží. A střela to byla velmi tvrdá, ale naštěstí pro Tučňáky byla střela velmi nepřesná.

49:05
    Karlsson nahodil puk na branku z velkého úhlu a nadělal Fleurymu velké problémy, jelikož mu puk zapadl za záda a zastavil se až na brankové čáře. Rozhodčí ale hru chybně přerušili a puk se tak za brankovou čáru doklouzat nedokázal.

42:17
    Benoit vyloučen na 2 minuty za držení. Hosté budou mít přesilovou hru.

38:16
    Ke Crosbymu se odrazil puk a ocitl se tak ve velmi dobré pozici a měl i hodně času zamířit, ale nakonec jej vychytal dobrým zákrokem lapačkou Anderson.

33:43
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Domácí trestají nepřesnou přihrávku Malkina brankou, když se z přečíslení nadvakrát prosadil COLIN GREENING. Asistence: Jason Spezza, Milan Michálek.

27:50
    Cooke obral na modré čáře o puk Karlssona a uháněl sám na Andersona, na kterého zkusil kličku do forhendu, ale tou se brankář domácích nenechal obalamutit a puk chytil.

26:25
    Dupuis ukončuje přesilovou hru svého týmu, když je vyloučen na 2 minuty za vražení na hrazení.

24:51
    Za podražení je na 2 minuty vyloučený Condra. Přesilová hra pro hosty.

19:18
    Gončar vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

16:55
    Malkin je vyloučen na 2 minuty za hrubost. Domácí si zahrají první přesilovou hru v dnešním utkání.

14:36
    Hosté budou hrát další přesilovou hru, když je na 2 minuty vyloučen Silfverberg, který se provinil sekáním.

13:31
    Hosté jdou do vedení! Jevgenij Malkin našel na pravém kruhu volného JAMESE NEALA, který střelou z první nedal Andersonovi šanci. Asistence: Jevgenij Malkin.

5:38
    Spezza je vyloučen na 2 minuty za hákování. Přesilová hra pro Pittsburgh.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 34. Greening (Spezza, Michálek) - 14. Neil (Malkin), 65. Malkin

Ottawa Senators: Anderson (Lehner) - Karlsson, Methot, Gončar, Borowiecki, Benoit, Phillips - Greening, Spezza, Michálek - Condra, Neil, Turris - Latendresse, Silfverberg, Smith - Regin, O'Brien, Daugavinš
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Vokoun) - Letang, Niskanen, Martin, Orpik, Lovejoy, Engelland - Dupuis, Crosby, Kunitz - Neal, Malkin, Kennedy - Glass, Sutter, Cooke - Adams, Vitale, Tangradi

Rozhodčí: Francis Charron, Marc Joannette - Scott Driscoll, Steve Barton

Diváci: 20,081