Ne – Vítkovice 6:5 (po pr.) | Chodov – Bulldogs 7:4 (kon.)
6:5 (3:2, 1:2, 1:1 - 1:0)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Čtvrtek 31.01.2013, 17:05 • SH České Budějovice • Pohár České pojišťovny - muži

Poměr střel: 22 - 20. (19:12:33)

A je tu konec! Herbadent se stává posedmé za sebou vítězem Poháru České Pojišťovny. Letos je to poprvé od počátku jejich vítězné šňůry, co finálový zápas nebyl jednostranný. Po základní hrací době byl stav skóre 5:5 a šlo se do prodloužení, ve kterém rozhodla herbadentská Eliška Krupnová.

65:00

66:42
    Herbadent právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! Po bleskurychlém protiútoku se prosadila ELIŠKA KRUPNOVÁ a rozhoduje o tom, kdo je letošním vítězem tohoto poháru. Asistence: Magdalena Klímová.

66:02
    Tereza Urbánková pálil z výjezdu na středu hřiště, na brankářku však nevyzrála.

65:32
    Vítkovice chybovaly v kombinaci a musí se bránit.

64:12
    Klímová pálila na branku, ale netrefila ji.

64:00
    Poslední minuta první poloviny prodloužení je tu.

62:50
    Stále se toho ve hře moc neděje a uvidíme, čeho se dočkáme v následujících minutách. Moc času však nezbývá.

61:05
    Většinu času operují s míčkem domácí, ale nic z toho netěží.

60:20
    Každá chyba může rozhodnout a hra je velmi opatrná.

60:01

60:00

59:25
    Obrovská šance Herbadentu! Už mohlo být takřka rozhodnuto, ale hráčka, střílející do odkryté branky trefila pouze boční síť.

59:00
    Začala poslední minuta základní hrací doby, uvidíme, čeho se dočkáme.

58:00
    Uběhla další minuta a stále jsme se nedočkali vedoucí branky či vážnější šance jednoho z týmů.

57:00
    Poslední tři minuty dnešního utkání jsou již v plném proudu a stále není známo o tom, kdo si výhru zaslouží více.

56:25
    Obrovská závar před brankou Kubíčkové! Nejprve se pokoušela vsítit branku Jarolímová, avšak defenziva Vítkovic si nakonec se situací poradila.

55:38
    Herbadent se jen těžko dostává za obranný blok Vítkovic, který stojí na půlící čáře. Už delší dobu se čeká na zakončení.

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 4. Jarolímová (Šteglová), 13. Urbánková (Jarolímová), 19. Jarolímová (Urbánková), 26. Urbánková, 51. Žižková (Macurová), 67. Krupnová (Klímová) - 11. Sládečková (Mahdalová), 18. Léblová (Voláková), 23. Kociánová, 32. Quittková (Sládečková), 45. Mahdalová (Ratajová)

Ne: Suková (Velčická) - Macurová, Krupnová, Jarolímová, Skořepová, Jílková, Sádková, Klímová, Billá, Urbánková, Šrámková, Theodosisová, Horejšová, Čapková, Žižková, Šteglová, Kleinová, Polláková
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Kubíčková (Ranochová) - Bernandová, Šupáková, Halfarová, Gaidová, Novakovská, Niemcová, Mandátová, Pastušková, Voláková, Quittková, Sládečková, Enenkelová, Léblová, Kociánová, Ratajová, Paloncyová, Mahdalová, Vobořilová

Rozhodčí: Lucie Hejnová, Jitka Romančáková