Prievidza – Pov. Bystrica 5:1 (kon.) | Trebišov – Spišská N. Ves 3:4 (kon.) | Michalovce – Trnava 4:1 (kon.)
Bardejov – Lipt. Mikuláš 8:2 (kon.) | Topoľčany – Detva 5:2 (kon.) | Senica – Prešov 2:4 (kon.)
MšHK Prievidza
5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
HK 95 Považská Bystrica
sk Neděle 03.02.2013, 17:001. liga (SR)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:00.

Ja Vás znova vítam pri sledovaní on-line zápasu. V predposlednom kole na seba narazia tímy zo spodku tabuľky. Prievidza v poslednom domácom zápase predviedla kvalitný výkon proti L. Mikulášu, v ktorom vyhrala 6:1. Praktický v zápase o nič nepôjde, lebo oba celky majú málo bodov, na to aby sa dostali do play-off.
    Forma je následovná: Prievidza z 5-tich domácich zápasov 4 body. Celkovo má z 5-tich zápasov 5 bodov.
    Pov. Bystrica z 5-tich zápasov na ľade súperov získala 0 bodov. Celkovo z 5-tich zápasov získala 3 body.

12. Prievidza 43 zápasov 28 bodov

Preto si myslím že v tomto zápase Prievidza vyhrá, už len kvôli domácim fanúškom.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

Úvodné buly vyhrali domáci

0:21
    Strela od modrej domácich neskončila v bráne ani po dorážke.

3:10
    Nahrávka z rohu ihriska pred hosťujúceho golmana ale strielajúci hráč domácich gól nedal.

4:22
    Nahrávka na vrchol kruhu , na domáceho hráča ale nedokázal prekonať hosťujúceho golmana.

6:22
    Prvý pokus hostí brankár vyrazil a dorážka smerovala mimo brány.

6:38
    Pekným zákrokom sa blisol domáci brankár po strele hostí z bočného kruhu a predviedol tak zvaný "semafor".

7:34
    Slabá strela na domáceho golmana ktorý ju bez problémov chytil.

8:06
    Obojstranné vylúčenie za údery z domáceho tímu Malácha a z hostí Ftorek.

8:19
    Vylúčený hráč domácich Miroslav Holúbek za sekanie. Hrá sa v počte 3 na 4.

9:43
    Domáci sa úspešne brania

10:19
    Hrá sa v plnom počte.

10:27
    Samostatný nájazd na strane domácich po faule na prievidzkého hráča Holúbeka.

10:27
    Prievidza dala gól! Prievidza využila samostatný nájazd a ide tak do vedenia v zápase. Autor Gólu je BRANISLAV MALACHA.

10:55
    Prievidza dala gól! Nahrávka z brankovej čiary na protilahlé buly ihriska a následne strela IVANA LÍŠKU, ktorý dal gól. Asistencie: Michal Kováč, Ivo Celar.

11:20
    Považská Bystrica dala gól! Nahrávka pred bránu a následne strela MARIÁNA KOLEDU, ktorá skončila v bráne. Asistencia: Tomáš Lipták.

13:23
    Sám na bránu hosťujúci hráč ale golman vychytal.

14:37
    Strela zpoza obrancu domáci golman chytá.

Hrá naberá na obrátkach.

15:11
    Strela domácich mimo brány a následne hosťujúci hráč poslal nahrávku do brejku ale stál v ofsajde.

15:48
    Kristián Šimo predviedol prekrásny hit ala kanadský bodíček.

16:55
    Holúbek po otočke na modrej čiare strielal ale gól nedal, následne brankár vyrazil a na tri krát domáci nedokázali doraziť puk za chrbát brankára.

17:44
    Hostia z pod tlaku puk vyhodilli na zakázane uvolnenie.

17:59
    Vylúčený hráč domácich na dve minúty za vysokú hokejku.

18:24
    Z rohu ihriska nahrávka na modrú čiaru ale gól do brány Prievidze nepadol.

19:44
    Strela hosťujúceho tímu z vrcholu kruhu ale gól to nebol.

19:59
    Domáci v plnom počte.

20:00
    Prvá tretina skončila.

V úvodnej tretine mierne favorizovaný tím Prievidza po viacerých šanciach dokázal vyhrať prvú tretinu 2:1 a Považskej Bystrici nedali veľa šancí.

20:01
    Začala druhá tretina.

20:38
    Hostia začali aktívnejšie druhú tretinu.

20:52
    Domáci v prečíslení 2 na 1 neuspeli , brankár vykryl.

22:52
    Šanca domácich , strela tečovaná pred hosťujúcim brankárom neskončila za jeho chrbtom.

26:17
    Prečíslenie hostí 3 na 2 skončilo strelou mimo brány.

28:53
    Strela domácich smerovala tesne nad bránu hosťujúceho golmana.

29:45
    Vylúčený hráč hostí Lipták na 2 minúty za podrazenie.

30:26
    Prievidza dala gól! Strela IGORA BÁTORU od modrej čiary, ktorú tečoval pred bránou hosťujúci hráč nakoniec skončila v brane. Asistencie: Peter Majer, Michal Jasinský.

32:49
    Nahrávka na domáceho hráča ktorý sám pred bránou zaváhal a gól nedal.

33:48
    Vylúčenie na oboch stranách za údery. Na strane domácich Bátora a na strane hostí Filo. Hrá sa 4 na 4.

34:51
    Šanca domácich zpoza brány si nakorčuloval domáci hráč ale nedokázal prekonať brankára na dva krát.

35:00
    Vylúčený hráč hostí Krecháč 2 minúty za vysokú hokejku.

36:15
    Vylúčený hráč hostí Filo 10 minút za nešportové správanie.

37:00
    Hostia v plnom počte.

37:08
    Vylúčený hráč domácich Pavlík 2 minúty za podrazenie.

38:02
    Považská uzavrela Prievidzu v ich pásme a po viacerých strelách brankár chytá puk do lapačky.

39:08

40:00
    Druhá tretina skončila.

Hostia v úvodných minútach druhej tretiny boli aktívnejší ale nedokázali z toho ťažiť. Prievidza sa dokázala chytro vrátiť do tempa a vsietili gól ktorý posunul Prievidzu do dvojgólového vedenia. O malú chvíľu sa začne tretia tretina v ktorej sa rozhodne ktorý tím si zoberie 3 body do tabuľky.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:40
    Prievidza dala gól! Gól strelil IVAN RAČEK ktorý sa rútil sam na brankára. Asistencia: Miroslav Holúbek.

42:26
    Vylúčený hráč domácich Majer 2 minúty za držanie protihráča.

42:38
    Vylúčenie na strane hostí Marián Koleda dostal trest 10 + do konca zápasu za nešportové správanie.

43:52
    Domáci hráč Čopák vysunul Kováča ktorý išiel sám na bankára ale trafil len do jeho betónov.

44:26

46:10
    Strela zpoza obrancov končí v náručí brankára domácich.

46:45
    Po strele hosťujúceho Adamca domáci brankár vytiahol pekný semafór.

47:13
    Opäť strela hostí z pomedzi kruhov, brankár domácich znova chytá.

48:42
    Vylúčený hráč domácich Tonhauser, 2. min. za nedovolené bránenie.

49:05
    Prievidza dala gól! Brejk 2 na 1 bol využitý po prihrávke Ráčeka, MIROSLAV HOLÚBEK žabkou prekonal golmana. Asistencia: Ivan Raček.

50:42

51:19
    Vyhrané buly hostí, následne strela, gól to však nebol.

54:48
    Po strele domáceho Chromého brankár puk vyrazil pred seba ale gól z toho nebol.

55:59
    Vyhrané buly hostí v útočnom pásme následne strela od modrej, golmán kryje

57:19
    Vylúčenie hosťujúceho hráča Krecháča, 2 min. za hákovanie.

58:17
    Prievidza zatlačila hostí v ich obrannom pásme z čoho prišla aj strela Chromého ktorý ale nedal.

59:19

59:44
    Vylúčený domáci hráč Majer Peter, 2 min. za hákovanie.

60:00

Po dnešnom zápase Prievidza potvrdila rolu mierneho favorita keď zdolala Považskú Bystricu 5:1. Domáci od začiatku zápasu hrali pekný hokej, mali mnoho šancí nakoniec 5 z nich skončilo v bráne. To bolo všetko z dnešného zápasu ja sa s Vami lúčim. Ďakujem za pozornosť. Vidíme sa pri ďalšom zápase Prievidze. (19:07:15)

Adrián Botka

Branky a nahrávky: 11. Malacha (pen.), 11. Líška (Celar), 31. Bátora (Majer, Jasinský), 41. Raček (Holúbek), 50. Holúbek (Raček) - 12. Koleda (Lipták)

MšHK Prievidza: Brankár: 3 Belák Jakub
    Obrana: 2 (C) Chromý Dušan, 6 Bátora Igor, 7 Celar Ivo, 9 Majer Peter, 10 (A) Šimo Kristián, 29 Harag Maroš, 79 Beláň Marián
    Útok: 14 (A) Kerata Ramon, 16 Jasinský Michal, 18 Viedenský Matúš, 19 Čopák Vladimír, 21 Holúbek Miroslav, 22 Raček Ivan, 23 Líška Ivan, 24 Malacha Branislav, 26 Sekera Martin, 39 Tonhauser Marek, 81 Kováč Michal, 91 Mendel Marek

HK 95 Považská Bystrica: Brankár: 35 Beňo Jakub
    Obrana: 10 Bednár Milan, 14 Sekáč Miroslav, 55 Krecháč Peter, 71 Niník Jaroslav, 77 Ftorek Michal, 93 Filo Jaroslav
    Útok: 8 Adamec Martin, 12 Majerik Andrej, 16 Valach Stanislav, 18 Teska Simon, 19 Boško Adam, 20 Kubiš Jabub, 21 (C) Koleda Marián, 39 Palák Adrián, 69 (A) Slávik Ivan, 91 (A) Lipták Tomáš

Rozhodčí: Fridrich Vladimír, Vyoral Martin, Šťastný Juraj