Philadelphia – Carolina 5:3 (kon.) | Columbus – Detroit 4:2 (kon.) | Tampa – NY Rangers 2:3 (kon.)
Toronto – Boston 0:1 (kon.) | Arizona – Dallas 2:0 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 7:4 (kon.)
Calgary – Chicago 2:3 (po s.n.) | San Jose – Nashville 1:2 (po s.n.) | Washington – Pittsburgh 3:6 (kon.)
Montreal – Ottawa 2:1 (kon.) | Buffalo – Florida 3:4 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 0:3 (kon.)
Montreal Canadiens
2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
Ottawa Senators
Neděle 03.02.2013, 20:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

V Montrealu jsme tedy dnes viděli góly jen v první třetině. Gólový účet načal ve druhé minutě utkání ze samostatného úniku Jacob Silfverberg a pokazil tak tabulku pravdy Tomáši Plekancovi, který v ten okamžik seděl na trestné lavici. Habs ale zásluhou Davida Desharnaise a Erika Cola otočili stav utkání. Senators nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře. NHL tím ale dnes neskončila, zbylá utkání samozřejmě můžete sledovat na Onlajnech. Já už vám pouze přeji co nejlepší vstup do příštího týdne. (22:45:54)

60:00

59:58
    Bell Centre ale slaví, toto by si již Canadiens neměli nechat ujít.

59:58
    Ještě jedno zakázané uvolnění, Habs netrefili prázdnou branku.

59:50
    Puk v rohu, fanoušci Canadiens začínají slavit.

59:40
    Ottawa s pukem v obranném pásmu.

59:30
    Puk skončil mezi diváky. Ještě půl minuty pro Senators.

59:15
    Senators si stále při hře bez brankáře nevytvořili solidní střeleckou pozici.

59:00
    Poslední minuta a Senators uskočil puk do obranného pásma.

58:38
    Puk se odrazil směrem na ottawskou branku, Karlsson jej ale stihl bez problémů dojet.

58:31
    Craig Anderson odešel na střídačku, Senators riskují se šesti bruslaři!

58:31
    Puk opět skončil mimo hrací plochu.

58:14
    Oddechový čas pro hosty.

58:14
    Regin si všiml odraženého puku na kruhu pro vhazování a vystřelil. Price si ale neuvěřitelně našel výhled a opět podržel Habs. Rozhodčí sami chvíli nevěděli, kde se kotouč nachází.

57:56
    Diváci bouří, teď se hraje opravdu tvrdý hokej.

57:38
    Hned šest hráčů svedlo souboj v rohu kluziště, Montreal zůstává v útočné třetině.

57:00
    Prust ujel dopředu společně s Ellerem a čekal na přihrávku od něj, do přihrávky se ale najednou vložila jedna z ottawských holí a volný Prust tak toto přečíslení nemohl zakončit.

56:37
    Montreal šikovně vyhodil a odjel střídat.

56:19
    Turris skvěle pronikl do útočného pásma, tam se ale nechal vytlačit a nakonec ani nepřihrál.

56:01
    Vše je ale jinak, do útočného pásma se natlačil Montreal.

55:38
    Možná to přijde teď po zakázaném uvolnění Habs.

55:22
    Ottawě se čas již povážlivě krátí. Zatím si příliš velký tlak nevytvořila.

54:43
    Neil se dostal k puku mezi kruhy pro vhazování, jeho ostrá rána po velkém nápřahu branku minula.

54:20
    Dobrá zpráva pro fanoušky Montrealu je, že Subban je zpátky na ledě. Krátce poté Price zastavil další nahození Karlssona od modré.

53:47
    Price raději přerušil hru a bude se vhazovat po jeho levé ruce.

53:30
    Pacioretty zakombinoval s Desharnaisem, následně ale v dobré pozici před brankou nedosáhl na puk.

53:09
    Markovovo nahození dost možná nikdo netečoval, nejednalo se ale ani o zakázané uvolnění.

52:29
    Neil si výborně stáhl puk do kruhu pro vhazování, Price se ale odtud nenechal překvapit.

52:20
    Hra je přerušena kvůli ofsajdu Habs.

52:06
    Canadiens teď rozjeli skvělý kolotoč, kterému chybí už jen lepší vyústění.

51:44
    Bourque si vzal puk na levém křídle, potáhl jej směrem k Andersonově brance a orazítkoval jej levou tyč!

51:15
    Karlsson opět skvěle projel do útočného pásma, pak ale nezvládl zakončení. Tento ottawský bek je ale hodně aktivní.

50:57
    Na zemi se znovu ocitl Subban. Ten se včera vrátil po zranění a dnes už dvakrát inkasoval tvrdý direkt.

50:36
    Montreal v útočném pásmu. To mu hodně vyhovuje.

50:05
    Puk se odrazil do hlediště, hra je opět přerušena.

50:03
    Karlsson se proháčkoval do útočného pásma, taktéž ale netrefil branku.

49:46
    Alfredssonova rána zpoza obránce minula branku.

48:50
    Krásná kombinace Habs nakonec neskončila gólem. Dopředu ujeli Plekanec a Bourque, druhý jmenovaný nakonec nezvládl zakončení.

48:21
    Neil u mantinelu ostře srazil Diaze, v publiku to jen zašumělo.

47:35
    Cole byl dobře nastartován na levém křídle, jeho pokus ale nebyl nijak záludný a Anderson jej po delší době dokonce vytřepal z rukavice.

46:55
    Karlsson před brankou dobře našel Turrise, ten ale ztratil stabilitu a zakončení se mu tak nepovedlo.

46:35
    Na ledě zůstal ležet Gionta, hra přesto pokračovala a zastavit ji musel až Price, který do rukavice zachytil ostrou Neilovu střelu.

45:58
    Další z řady zákroků Price, tentokrát pálil Karlsson od modré čáry.

45:53
    Karlsson se otočil s pukem mezi kruhy a ihned vystřelil, Price ale nadále drží svůj tým.

45:49
    Zakázané uvolnění Habs.

45:15
    Nepřehledná situace před Pricem nakonec dopadla dobře pro Montreal. Moc ale nescházelo a některý ze Senators mohl doklepnout puk za jeho záda.

44:41
    Nakonec musel Price přerušit hru.

44:27
    Ottawa je momentálně aktivní a tlačí se před Price. Ten momentálně čelí několika nepříjemným pokusům.

43:34
    O'Brien si vytáhl Price z branky a už sahal po vyrovnání, v jednoznačné šanci ale nezvládl zakončení!

43:27

43:15
    Zbytečná ztráta útočného pásma Habs, Senators toto oslabení přežijí.

42:42
    Senators podruhé v oslabení dostali puk z obranného pásma, tentokrát se o to velmi přičinil Smith.

42:35
    Bouillonův pokus od modré Anderson celou dobu viděl a také jej schoval mezi svými betony.

42:21
    Eller nádherně našel na pravém křídle Galchenyuka, ten to skutečně zkusil, jenomže střela mu příliš nesedla a Anderson předvedl jeden z těch lehčích zákroků.

41:53
    Ottawa až teď vyvezla puk.

41:35
    Každopádně je to nádherná šance pro Habs, kteří zahájili přesilovku v útočném pásmu.

41:26
    Tak tento gól Ottawy nakonec není uznán a místo toho budou hrát Senators v oslabení. Za nedovolené bránění brankáři je vyloučen Jakob Silfverberg. Ta srážka ale byla minimální.

41:00
    Třetí třetina nám začala pěkně zostra, ani jeden tým zatím nemá nic jistého. Jaký to rozdíl oproti prvnímu utkání.

40:43
    Karlsson vystřelil jen přes Gorgese, jenž jeho střelu dokázal srazit do rohu.

40:08
    Hned na úvod třetí třetiny se rozjel Cole, byl ale mírně rozhozen a svůj únik nedokončil.

40:01

Druhá třetina nám sice gól nepřinesla, rozhodně se ale bylo na co dívat. A to hlavně v její druhé polovině. Habs měli několik šancí, Plekanec se Subbanem ale opakovaně neuspěli a ještě mohli být rádi, že mají v brance skvělého Price. Ten totiž zastavil urputnou snahu Alfredssona až na brankové čáře v poslední možný okamžik. Třetí třetina začne cca ve 22:03 a Canadiens v ní budou mít ještě osmnáct vteřin dlouhou přesilovku za vyloučení Turrise.

40:00

39:55
    Ale Anderson už může zůstat v klidu.

39:38
    Montreal hraje ještě klasickou přesilovku.

39:29
    Další pekelně dobrá pozice pro Subbana, Anderson ale nenechal nikoho na pochybách a i přes Gallagherovu společnost na brankovišti zastavil střelu.

39:18
    Teď se domácí bek dokonce dostal mezi kruhy, odtud ale přestřelil branku!

39:11
    Další Subbanova rána prosvištěla mimo.

38:57
    Nakonec zkusil štěstí Subban, jeho pokus se ale do branky nevešel.

38:48
    Markov kombinuje na modré se Subbanem.

38:30
    Habs přesilovku čtyř proti třem začínají u Price.

38:18
    Vyloučen je ještě Kyle Turris za hákování.

37:38
    Senators už se chystali k rychlému přečíslení, zastavil je ale hvizd sudího, který na dvě minuty za podražení vyloučil Erika Condru a za filmování Francise Bouillona.

37:13
    Eller si po návratu z trestné lavice vzal puk pod svá ochranná křídla, zatáhl jej do útočné třetiny, tam ale střelou zápěstím Andersona nevylekal.

37:06

36:47
    Postavení mimo hru Ottawy.

36:34
    Puk je ve středním pásmu, Canadiens zřejmě zvládnou i druhé oslabení.

36:05
    Karlssonův ostrý nápřah a štiplavou ránu po něm vyrazil Price, Montreal se opět osvobodil.

35:42
    Ti ale všechny přesilovky, až na tu první, brání skvěle.

35:25
    Ottawa zahájila přesilovku v obranném pásmu, již ale opět obléhá území Habs.

35:06
    Za hrubost je vyloučen Lars Eller.

35:06
    Anderson si dobře vyčíhl puk u své levé tyče a zastavil jej. Navíc po odpískání došlo k nějaké nepředloženosti a uvidíme tak další přesilovou hru.

34:39
    Cole se pokusil nastřelit puk tak, aby jej Desharnais mohl tečovat, to se ale nestalo a puk prosvištěl kolem pravé Andersonovy tyče.

34:11
    Před branku se natlačil aktivní Desharnais, byl ale včas odstaven a jeho snaha o doklepnutí puku za Andersona neklapla.

34:03
    Na druhé straně musel po Diazově ráně od modré zasáhnout Anderson.

33:48
    Price předvedl neuvěřitelnou řadu zákroků! Nejprve se dokonce otočil k brance čelem, aby se následně rozplácl na brankové čáře a znemožnil dorážku Alfredssonovi. Ten se ale nevzdal a jeho důsledná dorážka skončila opět v moci domácího brankáře.

33:30
    Sražená Alfredssonova rána minula Pricovu branku.

33:10
    Senators teď mírně přitlačili v osobních soubojích a Canadiens začínají mít potíže.

32:45
    Zakázané uvolnění Montrealu.

32:24
    Ottawa opět příliš dlouho neudržela pásmo, dopředu se pokoušel ujet Prust, jenomže se dostal k mantinelu a odtud nic nevymyslel.

31:37
    Aktivní Neil chtěl na druhé straně zaskočit Price, ten ale pokračuje v soustředěném výkonu.

31:25
    Gallagher obkroužil branku a pak na modré hledal Gorgese, ten ale nevystřelil, neboť si nedokázal srovnat puk na hokejce.

30:55
    Horké chvilky před brankou Ottawy tím ale neskončily, Anderson se musel blýsknout dalším ostrým zákrokem, ale ten i tentokrát zvládl a Ottawa tak přežila klinickou smrt.

30:34
    Hned poté vyrazil Anderson Giontovu ránu před sebe, Plekanec ale z dorážky neuspěl a z bezprostřední blízkosti trefil jen levý Andersonův beton!

30:15
    Habs šťastně dostali puk z obranného pásma a nakonec mohl dopředu Plekanec, jenomže tomu se samostatný únik nepodařilo zakončit lépe než je do Andersona!

29:53
    Alfredsson své nahození opět schoval za obránce a znovu minul branku.

29:40
    Gionta s Plekancem se nedohodli při přechodu útočné modré a je z toho místo ohrožení Andersonovy branky jen postavení mimo hru.

29:34
    Price nejprve poslal puk do zadního mantinelu a pak musel vyřešit velmi nepříjemný odraz jeho přikrytím u své pravé tyče.

29:11
    Postavení mimo hru Canadiens.

28:56
    Tvrdý souboj v rohu za Andersonovou brankou končí vyhozením z obranného pásma.

28:30
    Jenomže ani jeden z týmů se teď nemůže na další dobu usadit v útočném pásmu.

28:16
    Prust zavezl puk do útočného pásma.

27:52

27:42
    Ottawa dostal puk za branku Canadiens.

27:28
    Subban to stejně jako proti Buffalu zkusil od modré, tentokrát ale vůbec netrefil branku.

27:06
    Subban ale na modré čáře nezachytil puk.

26:59
    Hra se po dalším odrazu puku mezi diváky stěhuje před Andersona.

26:57
    Cole sice dostal dobrou přihrávku na pravý kruh pro vhazování od Subbana, již si chystal zakončení, v ten moment ale byl odpískán těsný ofsajd domácích.

26:38

26:31
    Plekancovu ránu z mezikruží vyrazil Anderson.

26:15
    Ani jeho snažení ale nemělo dlouhého trvání.

26:08
    Záhy ale byla odražena a dopředu s pukem vyráží Plekanec.

26:00
    Ottawa při hře 4 na 4 vyrazila dopředu.

25:50
    Přesilovka Ottawy je u konce, na dvě minuty za hru vysokou holí je vyloučen Erik Karlsson.

25:35
    Canadiens pokračují v dobrém defenzivním výkonu a nadále nepouští Senators na dostřel.

25:20
    Další úspěšné vyhození Habs, Karlsson tentokrát musí začít zpoza vlastní branky.

24:53
    Canadiens šťastně posunuli puk do středního pásma.

24:42
    Karlssonovo nahození proskotačilo kolem Priceho branky.

24:37
    Nakonec je za vrážení vyloučen na dvě minuty Josh Gorges.

24:37
    Nepřesná Smithova rozehrávka a zakázané uvolnění Senators.

23:55
    Plekanec se pokusil rozjet za Bourquovou přihrávkou, jenomže ve středním pásmu zakopl a hodil ukázkovou žabičku na led.

23:12
    Zibanejad se zjevil sám před Pricem, byl ale příliš blízko a tak nemohl pomýšlet na nějaké solidnější zakončení.

22:50
    Ellerův pokus nadělal Andersonovi na jeho hrudi hodně potíží, vše dobře dopadlo.

22:30
    Ottawa momentálně nechce pustit Montreal z jeho obranného pásma.

22:01
    Wiercioch nahodil ze středního pásma na branku, Price ale byl připraven a puk navíc celou dobu viděl.

21:53
    Po chvíli puk opět mimo.

21:45
    Puk se dostal mimo hru, přerušuje se.

21:25
    Smith krásnou křižnou přihrávkou našel Neila, ten si ale nezpracoval a nemohl tak z jedné na pravém kruhu pro vhazování zakončit.

20:56
    Cole nahodil před branku, tam ale žádného ze svých spoluhráčů nenašel.

20:39
    Gionta zkušeně podržel puk, položil si obránce a pak hledal Plekance, k tomu se ale ve vyložené pozici puk nedostal.

20:13
    Senators museli vyklidit útočné pásmo, aby se nejednalo o ofsajd.

20:01

Ačkoliv lepší vstup do utkání měla Ottawa a vedla díky proměněnému úniku Silfverberga, první třetinu zvládl lépe Montreal. Ten odčaroval Andersonovo kouzlo neprůstřelnosti v prvních třetinách zápasů a díky zásahům Desharnaise s Colem otočil stav utkání. Utkání bude pokračovat druhou třetinou cca ve 21:07.

20:00

19:40
    Kotouč se dostal mimo hrací plochu, hra je ještě jednou přerušena.

19:13
    Pacioretty se pokoušel před brankou zakombinovat s Colem, ten byl opět zády k brance, tentokrát mu ale nebylo umožněno zvednout puk.

19:04
    Daugavinšův pokus zastavil Price a s tím i celou hru.

18:40
    Ottawa je na poslední okamžiky v útočném pásmu.

15:-15
    Zajímavá pokus Zibanejada z pravého kruhu pro vhazování na zadní tyč minul domácí branku.

18:04
    Následně vystřelil Bouillon a Anderson i přes několik krvelačných hráčů Canadiens puk ve své rukavici uchránil.

18:00
    Gionta ujel do přečíslení s Plekancem, ten ale v pokleku nechal vyniknout Andersona.

17:26
    Lehké nahození Bourqua zpoza obránce nenadělalo Andersonovi příliš potíží.

17:06
    Senators se vymanili z tlaku a vyhodili puk ze svého obranného pásma.

16:43
    Hra momentálně není příliš bohatá na zajímavé momenty.

16:12
    Zakázané uvolnění Canadiens.

15:48
    Silfverberg se pokoušel otočit se s pukem před domácí brankou, nakonec jej ale zastavili Markov s Jemelinem.

15:00
    Postavení mimo hru Senators. Těm kromě začátku utkání nevyšlo prakticky nic.

14:37
    Montreal se snažil natlačit v co největším počtu do Andersonova brankoviště, hodně aktivní byly hlavně Galchenyuk s Gallagherem, ani jeden z nich ale puk nevyštrachal a Anderson tak přerušil hru.

14:07
    Před Andersonem ale opět bylo pořádně horko.

13:51
    Ottawa tuto přesilovku přežila bez úhony.

13:24
    Zbývá něco málo přes půl minuty z Turrisova trestu a Canadiens se nadále nedaří zaměstnat Andersona.

13:00
    Alfredsson vyvezl puk a ubral další vteřinky z oslabení.

12:28
    Diazova ostrá rána od modré o pár centimetrů minula pravou Andersonovu tyč.

12:04
    To už ale neplatí, Senators vyhodili.

12:00
    Canadiens se po buly dokázali usadit v útočném pásmu.

11:51
    Navíc je tu další vyloučení na straně hostí - za nedovolené bránění dostal dvouminutový trest Kyle Turris.

11:29
    Montreal právě vstřelil branku!
    Na tuto akci už ale ottawský brankář neměl. Bouillon se pokusil nahodit před branku, kam si sjel ERIK COLE a bekhendem zvedl puk nad překvapeného Andersona. Asistence: Francis Bouillon, P.K. Subban.

11:22
    Po obrovském závaru pálil Pacioretty, jenomže Anderson si dobře povyjel a zakročil.

10:51
    Habs se usadili v útočném pásmu a tlačí se do branky.

10:30
    Při vlastním oslabení ujel Michálek, neměl ale dostatek sil na pořádné zakončení a tak Price ani nemusel zasahovat.

10:09
    Senators i na druhý pokus vyhazují.

09:47
    Canadiens první snaha o usazení se v útočném pásmu nevyšla.

09:26
    Za podražení byl na dvě minuty vyloučen Daniel Alfredsson.

09:21
    Daugavinš si zpracoval puk s hokejkou příliš vysoko, hra se přerušuje.

09:12
    Zakázané uvolnění Senators.

08:55
    Hraje se již velmi dlouho bez přerušení.

08:08
    Velká chyba Montrealu zůstane nepotrestána - Ottawa mohla jít do přečíslení dva na jednoho, vše ale vyřešila velmi špatně.

07:25
    Dobrou šanci měl pro změnu Karlsson, sám před Pricem ale trefil jen montrealského brankáře.

07:09
    Tentokrát se již Markov přihrávky na modrou dočkal, puk mu ale uskočil do středního pásma.

06:36
    Plekanec objel branku a pokusil se odčinit své vyloučení, po němž Ottawa skórovala, jeho střela ale na branku neprošla.

06:11
    Schovanou Daugavinšovu ránu od modré Price uviděl na poslední chvíli a dokázal ji vykopnout.

05:55
    Po souboji u mantinelu si o puk na modrou řekl Markov, na poslední chvíli jej nedostal.

05:27
    Před brankou číhal Neil, domácí měli velké štěstí, že se k němu puk nedostal.

05:10
    Desharnais společně se svými spoluhráči vpadl neohroženě do útočné třetiny, zastavil jej ale odpískaný ofsajd.

04:53
    Další zakázané uvolnění Canadiens.

04:43
    Domácí jen posunuli puk do středního pásma.

04:18
    Ottawa se snažila udržet alespoň střední pásmo. To se jí nepodařilo.

03:44
    Canadiens jsou po vstřelené brance lepším týmem.

03:14
    Cole vypálil od modré, branku ale minul.

03:08
    Subban dojel puk a je to zakázané uvolnění Senators.

03:03
    Habs pochopitelně narostla křídla a snaží se co nejrychleji přidat druhou branku.

02:13
    Ale domácí odpovídají nejrychleji, jak to šlo a kouzlo Andersona v prvních třetinách je odčarováno. Na branku si sjel letos skvěle hrající DAVID DESHARNAIS a vloženou hokejkou před Andersonem tečoval mezi betony ottawského brankáře. Asistence: Max Pacioretty.

01:38
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Senators využívají svou první přesilovku v utkání. Canadiens se sice podařilo vyhodit, pak ale dostal přesný pas od Wierciocha JAKOB SILFVERBERG a samostatný únik zakončil přesně. Asistence: Patrick Wiercioch, Kyle Turris.

01:10
    Tentokrát pálil Karlsson, puk sice prošel až k brance Canadiens, tam ale zasáhl jistý Price.

00:53
    Wierciochovo nahození bylo sraženo ještě před Pricem.

00:38
    Nahodit se pokusil Karlsson, Habs ale dostali puk z obranného pásma.

00:25
    Ottawa začala vyhraným buly.

00:24
    Na dvě minuty je navíc vyloučen Tomáš Plekanec, jenž vjel do Andersona - nedovolené bránění brankáři.

00:24
    První útok patřil Canadiens, Giontovo nahození před branku se ale neujalo.

00:01

V Bell Centre je vše připraveno k začátku utkání.

Hráči jsou konečně na ledě, pojďme na kanadskou hymnu.

Utkání nám začne s menším zpožděním.

Montreal Canadiens: Price (Budaj) - Jemelin, Markov, Diaz, Gorges, Subban, Bouillon - Gionta, Plekanec, Bourque - Cole, Desharnais, Eller - Gallagher, Galchenyuk, Pacioretty - Armstrong, Prust, Moen.

Ottawa Senators: Anderson (Lehner) - Karlsson, Methot, Phillips, Borowieki, Wiercioch, Benoit - Alfredsson, Turris, Michálek - Silfverberg, Regin, Daugavinš - Neil, Smith, Greening - O'Brien, Zibanejad, Condra.

Rozhodčí: Kimmerly, Pochmara - Galloway, Murphy.

Montreal má dnes co Ottawě oplácet. Jedná se o druhé ze čtyř letošních střetnutí obou týmů s tím, že první se odehrálo ve středu ve Scotiabank Place, kde Ottawa svého divizního rivala naprosto rozcupovala výsledkem 5:1.

Senators do Quebecu přijeli po páteční těsné prohře 1:0 na ledě Caroliny. Hlavní zásluhu na tomto vítězství měl domácí brankář Dan Ellis, jenž pochytal všech 33 střel soupeře.

Naopak Habs do utkání nastupují s výhrou 6:1 nad Buffalem ze včerejšího odpoledne. Kromě vítězství udělal fanouškům radost také P.K. Subban, jenž nastoupil ke svému prvnímu zápasu v sezoně, připsal si jednu asistenci a na ledě strávil něco lehce přes osmnáct minut.

Canadiens ve včerejším utkání měli velký problém s gólem v první třetině, nakonec se dočkali až osm vteřin před konečnou sirénou. Dnes se proti nim ale postaví ještě těžší soupeř - brankář Ottawy Craig Anderson byl jmenován prvního hvězdou NHL za leden, neboť k dobré formě Senators přispěl mimo jiné i tím, že neinkasoval v žádné z prvních třetin jeho sedmi zápasů.

Domácí budou hrát bez Maxe Paciorettyho (zánět slepého střeva) a Petteriho Nokelainena (záda). Ottawa nastoupí bez Jasona Spezzy (záda), Jareda Cowena (kyčel) a Mika Lundina (zlomený prst).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Daniel Polách

Branky a nahrávky: 3. Desharnais (Pacioretty), 12. Cole (Bouillon, Subban) - 2. Silfverberg (Wiercioch, Turris)

Rozhodčí: Kimmerly, Pochmara - Galloway, Murphy