SKKP Handball Brno
31:33 (20:21)
HCB Karviná
Neděle 03.02.2013, 17:00 • MH Brno, Vodova • Chance Extraliga mužů

Máme za sebou utkání, ve kterém jsme viděli hodně branek, i když je pravda, že 2/3 z nich padlo v prvním poločasu. Druhý poločas už byl unavenější a také častěji vynikli brankáři. Brnu opět utekl začátek poločasu, ve kterém prohrávalo až o 5 gólů. Takovýto náskok sice dokázali vymazat, ale oba poločasy vstřelili Brňané o gól méně. Karviná si tedy připisuje dva body do tabulky a vyrovnává se tak Brnu (17b). Naopak Brno bude muset zabrat při svém dalším zápase, který sehraje taktéž v hale Vodova.

Tímto se s Vámi loučím a děkuji Vám za pozornost. Budu se na Vás těšit zase u další online reportáže.

Pěkný zbytek víkendu a příjemný vstup do nového týdne. (18:35:54)

60
    Konec zápasu. (31:33)

60
    Za Brno přidává ještě jednu branku Chýlek, ale to už bude vše, co Brňané stihnou. (31:33) (31:33)

60
    Tu využívá Hubáček, a tak si i Brno připisuje 30. branku. (30:33) (30:33)

60
    V samotném konci dostává ještě dvě minuty Petrovský a Brno bude zahrávat sedmičku. (29:33) (29:33)

59
    Dramatizaci utkání ale hned vzápětí nepřipustil Hanisch. (29:33) (29:33)

59
    Hubáček svoji střelu dlouho schovával a nakonec ji poslal přesně do Pyškovy brány. (29:32) (29:32)

58
    Přesilovku ihned využívá Chodoba, který střílí do dolní poloviny brány. (28:32) (28:32)

57
    Klačo dostává dvě minuty a oslabuje tak Brno do závěru, kdy měl přijít ten největší tlak. (28:31) (28:31)

57
    Kombinaci Brna zakončuje Hastík tvrdou střelou pod břevno. (28:31) (28:31)

56
    Hastík vyslal překvapivou střelu na Pyška, která se mu vyplácí. (27:31) (27:31)

55
    Další branku Karviné přidává Chudoba. (26:31) (26:31)

54
    Oddechový čas pro hosty. (26:30) (26:30)

54
    Chýlek špatně přihrával, a tak dovolil Paululíkovi vstřelit již třicátou branku. (26:30) (26:30)

53
    Brno se dokázalo ubránit a Hubáček se při brejku nemýlil, snižuje tedy na rozdíl 3 branek. (26:29) (26:29)

52
    Na druhé straně neméně přesně mířil Roman Meca. (25:29) (25:29)

51
    Po dlouhé době vidíme branku, a to dokonce na domácí straně! Přesně mířil Klačo! (25:28) (25:28)

50
    Tentokrát už Hastík vymyslel překvapivou přihrávku na Paseku, který ale nastřeluje Pyška! (24:28) (24:28)