Columbus – Los Angeles 2:4 (kon.) | Washington – Toronto 2:3 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 3:1 (kon.)
NY Islanders – Pittsburgh 2:4 (kon.) | Ottawa – Buffalo 4:3 (kon.) | Detroit – Calgary 1:4 (kon.)
Philadelphia – Tampa 2:1 (kon.) | Winnipeg – Florida 3:2 (po pr.) | St. Louis – Nashville 1:6 (kon.)
San Jose – Chicago 3:5 (kon.)
Detroit Red Wings
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Calgary Flames
Středa 06.02.2013, 01:30 • Joe Louis Arena • NHL

55:48
    Hosté si zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici odchází Danny Cleary.

44:30
    Domácí si zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici odchází za držení Chris Butler.

37:22
    Detroit se bude bránit v oslabení, vyloučen je Danny Cleary.

33:21
    Jiří Hudler fauluje Henrika Zetterberga a je za držení vyloučen na dvě minuty! Detroit bude mít výhodu dalš ípřesilové hry.

32:06
    Detroit si zahraje přesilovou hru, na trestnou lavici odchází ze nedovolené bránění Dennis Wideman.

21:54
    Tomáš Tatár je za držení hole vyloučen, Calgary si zahraje přesilovou hru.

18:44
    Hosté dohrají první třetinu v oslabení, na trestnou lavici za krosček usedá Jay Bouwmeester.

10:16
    Pozor, krátce po vyloučení Ericssona je tu další faul, Kyle Quincey jde za podražení Jiřího Hudlera (CGY) také na dvě minuty na trestnou lavici, hosté budou mít výhodu dlouhé přesilové hry pěti proti třem!

10:02
    Jonathan Ericsson (DET) oslabuje svůj tým, přesilovou hru si zahrají hosté.

02:48
    Po necelých třech minutách zaznamenáváme první rvačku dnešního utkání, Steve Begin (CGY) a Jordin Tootoo (DET). Oba jsou vyloučeni na pět minut.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 33. Franzén (Zetterberg, Kronwall) - 4. Iginla (Tanguay, Cammalleri), 11. Glencross (Cammalleri, Wideman), 40. Wideman (Stajan), 56. Giordano

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) - Kronwall, Ericsson, Quincey, White, Huskins, Lashoff - Franzén, Zetterberg, Brunner - Filppula, Dacjuk, Tatár - Cleary, Abdelkader, Bertuzzi - Miller, Emmerton, Tootoo
    Calgary Flames: Kiprusoff (Irving) - Giordano, Bouwmeester, Wideman, Brodie, Cutler, Smith - Cammalleri, Tanguay, Iginla - Glencross, Backlund, Stempniak - Hudler, Stajan, Červenka - Comeau, Jones, Jackman

Rozhodčí: Hasenfratz, O'Rourke - Miller, Sericolo

Diváci: 20066