Bohemians – Liberec 7:6 (po pr.) | Future – Bulldogs 5:4 (po s.n.) | Mladá Boleslav – Chodov 14:7 (kon.)
Sparta – Tatran 1:7 (kon.) | Otrokovice – Vítkovice 3:2 (po pr.)
PSG Panthers Otrokovice
3:2 (1:2, 0:0, 1:0)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Pátek 08.02.2013, 20:30 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Livesport Superliga

Tento zápas moc branek nepřinesl, mohli jsme vidět plno osobních soubojů, které byly někdy i dost tvrdé. Hráči se dlouho nemohli prosadit. Zápas došel do prodloužení, které bylo vcelku vyrovnané, ale přišla jedna chyba Vítkovic, crossová přihrávka na volného Hradila a ten se od matinelu nemýlil a získal pro svůj tým dva body. Já se s vámi loučím, přeji Vám hezký zbytek večera a při dalším onlajnu opět na počtenou! (22:42:31)

65:00

62:07
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Panthers rozhodují toto utkání! Crossová přihrávka směřovala na MICHALA HRADILA, který vymetl horní část vítkovické branky! Asistence: Karel Ťopek.

61:28
    TimeOut Panthers Otrokovice.

60:02
    Začíná pětiminutové prodloužení. Pokud některý z týmů vstřelí v této době gól, bude konec zápasu, jestliže se tak nestane, na řadu přijdou samostatné nájezdy.

60:01

Prodloužení začne přibližně ve 22:28.

60:00

59:35
    Michajlovič zasáhl a vyhazuje míček až k Součkovi.

59:01
    Máme tady posledních 60 vteřin!

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:35
    Vítkovice tlačí Otrokovice. Hra je ve velmi rychlém tempu. Vidíme plno střel, ale žádná z nich si nenašla cestu do branky.

55:00
    Souček teď má hodně práce, ale zatím si se všemi pokusy poradil - to samé i na druhé strany u Michajloviče.