Michalovce – Lipt. Mikuláš 5:6 (po pr.) | Spišská N. Ves – Prešov 1:0 (po s.n.) | Bardejov – Topoľčany 6:2 (kon.)
Senica – Detva 3:0 (kon.)
HC Dukla Senica
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
HK DOXXbet Detva
sk Neděle 10.02.2013, 18:00 • Zimný štadión Senica • 1. liga play-off (SR)

V tretej tretine už gól nepadol, a hoci Detva v tejto časti hry zvýšila svoju aktivitu, domáci po dvoch góloch v prvej tretine a jednom v druhej zaslúžene vyhrali prvý štvrťfinálový zápas a ujali sa vedenia v sérii. (20:08:15)

60:00

59:55
    Posledné vylúčenie zápasu - na trestnú lavicu odchádza Penák.

59:40
    Vhadzovanie po pravici brankára Škrečka.

59:17
    Zápas sa už len dohráva, šancí na oboch stranách je pomenej.

58:01
    Janíkova strela od modrej, Škrečkova lapačka bola rýchlejšia.

57:50
    Penák na zemi, rozhodca však nepíska faul.

57:03
    Šanca Hreusa, triafa však iba brankárovu masku.

55:44
    Hostia v plnom počte.

55:30
    Hostia však vyhadzujú a už sa ubránia.

54:50
    Domáci hrajú peknú presilovku, niekoľko pokusov z hokejok Čunderlíka, Janíka aj Ivičiča.

53:44
    Vylúčenie na strane hostí - Neumann za držanie.

53:20
    Lantoš sa s pukom natlačil pred bránku a jeho vyrazenú strelu sa Penákovi nepodarilo dostať za Škrečkov chrbát.

52:25
    Detva so zvýšenou aktivitou, začínajú sa viac ťahať do svojho útočného pásma.

Dnešné stretnutie sleduje 1545 divákov.

50:49
    Nedozorumenie na domácej strane, Lantošova nepresná prihrávka na Šedivého.

49:53
    Spolupráca Budu a Hegyiho, nedokázali ju však pretaviť do gólu.

48:21
    Aj hostia si však dokázali vypracovať šance, Peksa zatiaľ nepriestrelný.

46:12
    Na brankára hostí teraz letelo niekoľko senických striel, so všetkými si však poradil.