Columbus – Edmonton 1:3 (kon.) | Buffalo – Boston 1:3 (kon.) | Pittsburgh – New Jersey 1:3 (kon.)
NY Rangers – Tampa 5:1 (kon.) | Nashville – Chicago 0:3 (kon.)
New York Rangers
5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Tampa Bay Lightning
Pondělí 11.02.2013, 01:30NHL

Domácí byli jasně lepší a to dokazuje i skóre. Vynikal i domácí brankář, který potvrdil renomované kvality. Branka Lecavaliera z druhé třetiny na body nemohla stačit (04:08:59)

60:00

59:51
    Rangers právě vstřelili branku!

RICK NASH dává razítko na dnešní triumf domácích. Asistence: Carl Hagelin, Daniel Girardi.

57:49
    Kreider vyloučen za hákování.

52:22

AARON ASHAM navyšuje již na 4:1 a zřejmě rozhoduje uktání! Asistence: Ryan McDonagh.

40:01

Druhá třetina skončila remízou 1:1, trefili se Hagelin a Lecavalier. Třetí třetina začne cca v 3:30.

40:00

34:42
    Tampa právě vstřelila branku!

Hosté snižují, prosadil se VINCENT LECAVALIER! Asistence: Victor Hedman, Alex Killron.

32:04
    Killron vyloučen za hru vysokou holí.

29:58

A je to již 3:0, další branku Rangers vstřelil CARL HAGELIN! Asistence: Mark Staal.

24:10
    Pyatt vyloučen za hru vysokou holí.

20:01

Domácí vedou zaslouženě 2:0, branky vstřelili postupně Hagelin a Callahan. Druhá třetina začne cca v 2:33.

20:00

15:42
    Thompson vyloučen za držení.

15:13

RYAN CALLAHAN navyšuje již na 2:0! Bez asistence.

11:16
    Crombeen vyloučen za hru vysokou holí.

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 1. Hagelin (Nash, Girardi), 16. Callahan, 30. Hagelin (Staal), 53. Asham (McDonagh), 60. Nash (Hagelin, Girardi) - 35. Lecavalier (Hedman, Killron)

New York Rangers: Lundqvist - Stralman, McDonagh, Del Zotto, Staal, Eminger, Gilroy - Pyatt, Richards, Gáborík - Nash, Stepan, Hagelin - Callahan, Miller, Kreider - Asham, Halpern, Powe.
    Tampa Bay Lightning: Garon - Carle, Brewer, Hedman, Salo, Mikkelson, Aulie - St. Louis, Stamkos, Malone - Purcell, Lecavalier, Conacher - Tyrell, Pyatt, Pouliot - Crombeen, Hall, Thompson.