35:20 (21:11)
Handball PSG Zlín
Pátek 15.02.2013, 18:00 • VSH Sareza, Ostrava-Přívoz • Interliga ženy

60
    Gól dává Barbora Mýlková a vyloučená bude ještě před závěrečným hvizdem Šárka Marčíková. (35:19) (35:19)

49
    Opět marné dobývání domácí obrany v čele s Dolákovou. Do útoku jde proto Poruba a Šárka Pospíšilová z týmu HC Zlín odchází s trestem na dvě minuty. (29:15) (29:15)

43
    Po faulu na hostující hráčku si jde sednout na dvě minuty domácí Barbora Mýlková. (28:15) (28:15)

42
    První vyloučení Zlína v podání Dariny Nudmi. Čtvrtou sedmičku Poruby a čtvrtou úspěšnou proměňuje Iveta Mičiníková. (28:15) (28:15)

35
    První vyloučení zápasu potkalo porubskou Dominiku Seluckou. Zlín tak bude mít dvě minuty na zkorigování stavu. (23:12) (23:12)

Tomáš Martínek

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Doláková, Bártová - Tóthová, Lešková, Chrenková, Hrbková, Adámková, Rechtorisová, Révajová, Uhráková, Mičiníková, Selucká, Mýlková. Trenér: Ján Beňadík.
    Handball PSG Zlín: Mahďáková, Dederlová - Nudmi, Sobieská, Salčáková, Očadlíková, Talašová, Brzósková, Šviráková, Hradilová, Novotná, Marčíková Š., Pospíšilová, Kamenářová, Marčíková Z., Brandová. Trenér: Jan Salač.

Rozhodčí: Luboš Pavlíček, Rostislav Tokoš