Dukla – Královo Pole 20:16 (kon.) | Lovosice – Jičín 22:30 (kon.) | Kopřivnice – Karviná 29:34 (kon.)
Zubří – Plzeň 21:20 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
29:34 (16:19)
HCB Karviná
Sobota 16.02.2013, 18:00Chance Extraliga mužů

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:29:50)

Je konec, už se nic nestane, domácí musí strávit porážku s Karvinou v poměru 29:34, i přes nadějný začátek dnešního utkání, kdy se domácím dařilo a vypracovali si místy i tříbrankový náskok. Poslední pětiminutovka prvního poločasu a hlavně úvod toho druhého však patřil jednoznačně Karviné, která si během této fáze hry dokázala vytvořit rozhodující náskok, který pak uhájila až do konce a z palubovky Kopřivnice si tak odváží velice důležité vítězství.

60
    Konec zápasu. (29:34)

60
    V poslední minutě ještě domácí proměňují nařízený sedmimetrový hod. (29:34) (29:34)

59
    A je zřejmě rozhodnuto, po dalším rychlém protiútoku se prosazuje, kdo jiný, než Vančo a Karviná vede o šest branek. (28:34) (28:34)

58
    Nejprve se domácí radovali z osmadvacáté branky v síti Karviné, pak ale "utekl" hostující Roman Meca a dává třiatřicátou branku Karviné. (28:33) (28:33)

58
    A nařízený sedmimetrový hod proměňuje svou desátou brankou Vančo. (27:32) (27:32)

57
    Domácí Třeštík vyloučen za obranný faul. (27:31) (27:31)

57
    No vida, po oddechovém čase Kopřivnice snižuje na rozdíl čtyř branek! (27:31) (27:31)

56
    Oddechový čas pro domácí. (26:31) (26:31)

56
    Vzápětí Paululik proměňuje z pravé spojky rychlý protiútok. (26:31) (26:31)

56
    Hosté šli v jednom na brankáře Poura, nedali a tak domácí trestají z pravé strany a snižují na rozdíl čtyř branek. (26:30) (26:30)

54
    Domácí snižují bleskovým protiútokem. (25:30) (25:30)

53
    Na druhé straně se z pravé spojky prosazuje Petrovský, který dává třicátou branku Karviné. (24:30) (24:30)

52
    Petr Kahánek se prosazuje z levého křídla a dává ještě domácím naději na zvrat. (23:29) (23:29)

51
    Hosté zvyšují náskok, navíc je vyloučen domácí hráč Stanislav. (22:29) (22:29)

50
    Hosté se prosazují po rychlém protiútoku, z levé strany dává osmadvacátou branku Karviné Vančo. (22:28) (22:28)

49
    Dvaadvacátou branku Kopřivnice dává z pravé spojky domácí Třeštík. (22:27) (22:27)

47
    Kopřivnice se prosazuje tentokrát z pravého křídla a v posledních minutách stahuje náskok soupeře! (21:27) (21:27)