VEF Riga
85:89 (18:21, 45:42, 71:62)
ERA Basketball Nymburk
Sobota 16.02.2013, 16:00 • Aréna Riga • VTB liga

Nymburk po velkém boji porazil Rigu poprvé v letošní sezoně a připisuje si další vítězství. Ještě bude o co hrát. Celý zápas byl napínavý a oba týmy se ve vedení přetahovaly. Děkuji za pozornost, přeji hezký den (17:49:57)

40:00
    Konec zápasu. (85:89)

39:57
    Nečas ale ani jeden koš nedal. (85:89) (85:89)

39:53
    Nečas byl faulován a bude zahrávat dva trestné hody. (85:89) (85:89)

39:52
    Úmyslně proměnil jen první hod. (85:89) (85:89)

39:52
    Rowland bude zahrávat dva trestné hody. (84:89) (84:89)

39:50
    Rančík proměnil jeden trestný hod. (84:89) (84:89)

39:50
    Zavackas minul koš a Riga poté faulovala. Nymburk bude zahrávat trestné hody. (84:88) (84:88)

39:45
    Oddechový čas pro domácí. (84:88) (84:88)

39:31
    Benda dostal balon od Welsche a dává důležitý koš za dva body! (84:88) (84:88)

39:11
    Bertans trojkou snižuje na rozdíl dvou bodů! (84:86) (84:86)

38:45
    Efevberha se rozstřílel a dává další koš! (81:86) (81:86)

38:09
    Welsch fauloval, míč zůstává u domácích. (81:84) (81:84)

38:01
    Začaly poslední dvě minuty čtvrté čtvrtiny. Míč mají domácí. (81:84) (81:84)

37:29
    Efevberha ale bohužel proměnil jen jeden pokus. (81:84) (81:84)

37:29
    Nymburk je na koni. Efevberha má další dva trestné hody. (81:83) (81:83)

37:11
    Efevberha sice koš nedal, ale domácí se dotkli obroučky a je z toho technický koš! (81:83) (81:83)

36:49
    Nymburk šel 5 na 3 a Welsch v pohodě zakončil po sólo úniku. (81:81) (81:81)

35:54
    Efevberha se prosadil za tři body a Nymburk je stále v kontaktu. (81:79) (81:79)

35:39
    Hamilton proměnil dva trestné hody. (81:76) (81:76)

Michal Heřman

VEF Riga: Rowland, Geks, Strelnieks, Janicenoks, Berzins, Daniels, Blaus, Pasecniks, Hamilton, Zavackas, Bertans.
    ERA Basketball Nymburk: Benda, Hruban, Welsch, Houška, Palyza, Nečas, Rančík, Efevberha, Naymick, Pavkovič, Carter, Pomikálek.

Rozhodčí: Martinas Gudas (Litva), Johannes Sarekoski (Finsko), Petr Ivaškov (Bělorusko), delegát: Agnis Perkons (Lotyšsko)