Pardubice – Třinec 5:3 (kon.) | Slavia – Liberec 3:2 (po s.n.) | Sparta – Vítkovice 4:2 (kon.)
HC Sparta Praha
4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Úterý 19.02.2013, 18:30 • Tipsport arena • Tipsport extraliga

42:34
    Sparta právě vstřelila branku!

Domácí z kraje třetiny odskakují soupeři, duo Simon - DANIEL PŘIBYL zatlačilo domácí a druhý jmenovaný bekhendem překvapuje Málka zakončením pod břevno! Asistence: Dominik Simon, Ivan Rachůnek.

39:30
    Vítkovice právě vstřelily branku!

Hosté snižují, branka je uznána i přes mohutné protesty domácího kádru i publika. Pinc podle sudích neměl puk pod kontrolou a RUDOLF HUNA procedil puk za brankovou čáru. Bez asistence.

38:18

PETR TON útočí na rekord! Jiří Burger dělá extra hrubku na vlastní obranné modré, dovoluje totiž puk vypíchnout domácímu hvězdnému útočníkovi, který svižnou střelou mezi betony nedává Málkovi šanci! Bez asistence.

27:52

Ton narýsoval ideální přihrávku na JAROSLAVA HLINKU do předbrankového prostoru a domácí centr nezahálel! Domácí forvard si povyjel do lepší střelecké pozice a bekhendem překonává Málka! Asistence: Petr Ton, Dominik Pacovský.

20:49

Je srovnáno! Hosté využívají přesilovku a hned z kraje třetiny srovnávají skóre. Burger fantastickou přihrávkou zpoza branky nachází volného MICHALA BARINKU před brankou, který trestá chybu bránícího Pilaře. Asistence: Jiří Burger, Viktor Ujčík.

06:19

Holešovičtí jdou do vedení po povedené rychlé akci! Ton z pravého křídla nachází na středu si najíždějícího DOMINIKA PACOVSKÉHO, který střelou přes obránce překonává Málka! Puk zaplul přesně k levé tyči. Asistence: Petr Ton, Jaroslav Hlinka.

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 7. Pacovský (Ton, Hlinka), 28. Hlinka (Ton, Pacovský), 39. Ton, 43. Přibyl (Simon, Rachůnek) - 21. Barinka (Burger, Ujčík), 40. Huna

HC Sparta Praha: Pinc - Gřegořek, Sičák, Pilař, Milam, Hanzlík, Hunkes, Philipp, Krstev - Pacovský, Hlinka, Ton - Tenkrát, Broš, Hovorka - Rachůnek, Přibyl, Simon - Bahenský, Forman, Jánský.
    HC Vítkovice Ridera: Málek - Barinka, Kovář, Kudělka, Rehák, Stehlík, Štencel, Voráček - Káňa, Ujčík, Svačina, Hruška, Huna, Roman, Šedivý, Húževka, Strapáč, Klimek, Szturc, Burger, Bartánus.

Rozhodčí: Hodek, Turčan - Pouzar, Lhotský

Diváci: 4 184