1
4 7 4
Středa 20.02.2013, 16:43ATP Marseille - Open 13 Provence (krytý tvrdý povrch)

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký večer. (19:00:53)

A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý zápas, který nakonec zvládl lépe Tomáš Berdych, který porazil Ernestsa Gulbise 2:1 na sety.

V prvním setu se hrál vyrovnaný tenis a oba hráči výborně podávali. Oba si drželi podání až do stavu 5:4 pro Berdycha, jenže pak Ernests Gulbis nezvládl svůj servis a první sadu prohrál 6:4.

Ve druhém setu byl k vidění parádní tenis. Oba tenisté měli šanci dotáhnout set do vítězného konce, jenže ani jednomu se to nepovedlo a o vítězi musela rozhodnout zkrácená hra. I ta byla velmi zajímavá. Ernests Gulbis měl dva setboly, jenže Berdych se vrátil do setu a měl dokonce několik mečbolů. Ani on nebyl úspěšný a lotyšský hráč otočil vývoj zkrácené hry a nakonec druhý set vyhrál.

Třetí set byl také velmi vyrovnaný. Za stavu 2:2 vzal český hráč svému soupeři podání a dostal se do trháku. Poté už žádný tenista své podání neztratil a Tomáš Berdych dopodával zápas do vítězného konce.

Konec zápasu

6:4
    Dělový servis ukončil tento zápas. Ernests Gulbis dokázal kulatý nesmysl odehrát pouze do sítě.