Bardejov – Nowy Sącz 0:0 (zruš.) | Bardejov – Giraltovce 3:0 (kon.) | Nitra – Michalovce 2:3 (kon.)

Bardejov dal gól!
    MARKO LUKÁČ zvyšuje na 3:0 pre Bardejov!

60
    Ďalšie striedanie v domácom tíme, Hanuščáka vystrieda Beneš.

55
    Dyjana Carlosa De Azeveda nahradí Lukáč.

46
    Ďalšími striedanými sú Staš, Dzurík a Cikoš, ktorých vymenili Berecký, Kundra a Molčan. Domáci cez polčas vystriedali šiestich hráčov.

46
    Viacnásobné striedanie v domácom tíme. Druhý polčas nedohrajú Kuhajdík, Cuprišin a Seman, nahradia ich Pavúk, Paukner a Ján Zápotoka.

46
    Začal druhý polčas.

Po prvom polčase vyhráva domáci Partizán 2:0 zásluhou Cuprišina a De Azeveda.

Prvý polčas skončil.

39
    Bardejov vedie už 2:0, autorom druhého presného zásahu je DYJAN CARLOS DE AZEVEDO.

1
    Domáci futbalisti otvárajú skóre rýchlym úvodným gólom, o ktorý sa postaral STANISLAV CUPRIŠIN.

1
    Stretnutie práve začalo.

Namiesto priateľského stretnutia Partizán Bardejov - Sandecja Nowy Sacz sa odohrá náhradný zápas Partizán Bardejov - Slovan Giraltovce.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 14:00.