6 60 6
Jerzy Janowicz
1
3 7 3
Pátek 22.02.2013, 19:07 • Palais des sports, Marseille • ATP Marseille - Open 13 Provence (krytý tvrdý povrch)

6:3
    Tentokrát ale Janowiczovi hra na riziko nevyšla!

40-0
    Skvěle! Berdych se natlačil k síti, tam hodně dlouho trápil Janowicze a to tak dlouho, dokud Polák do sítě nenabídl českému tenistovi tři mečboly.

5:3
    Berdych výborně! Dostal se do výměny s Janowiczem, toho opět zradil forhend a český tenista tak půjde podávat na vítězství v utkání.

40-30
    Neuvěřitelné! Janowicz doběhl k síti, jenomže mírně znervózněl a vyhodil míček ven z kurtu.

6:7
    Jerzy Janowicz končí druhý set vítězným returnem! To byl obrovský výbuch Tomáše Berdycha v tie-breaku.

0-6
    Výborný Berdychův servis, pak ale další dlouhý úder, což potvrdilo i jestřábí oko! Velmi nepříjemné.

6:3
    Jerzy Janowicz opět udělal chybu na forhendu a Tomáš Berdych tak po třiceti pěti minutách vítězí v prvním setu!

A-40
    Setbol číslo tři, Berdych jej získal přímým bodem z podání.

40-30
    Druhá smeč už byla úspěšná, Berdych má k dispozici druhý setbol!

40-30
    Výborně! Janowicz přešel k síti, Berdych si jeho pohybu všiml a poslal mu míček na nepříjemnou volej, kterou Polák nezvládl.

4:2
    Výborně, Berdych využívá hned první brejkbol v utkání! Úporná ofenziva se mu vyplatila, Janowicz se dostal do úzkých a nedokázal si poradit.

A-40
    Janowicz si sice vzal challenge, ta mu ale nebyla nic platná! Rozhodčí měli dobré oko, jeho bekhend byl za základní čáru.