Otrokovice – Sparta 5:2 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 8:1 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
ACEMA Sparta Praha
Sobota 23.02.2013, 19:00 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Livesport Superliga

Dnešní zápas byl celkem vyrovnaný. Zlom v utkání přišel až ke konci třetí třetiny když za stavu 3:2 pro Otrokovice se trefili Petřík a Nagy a rozhodli toto utkání. Domácí si tedy připisují další tři body do tabulky. Já se s Vámi tímto loučím a při dalším onlajnu opět na počtenou! (21:04:49)

Nejlepším hráčem hostujícího týmu byl vyhlášen hráč s číslem 7 - Dan Moravec.

Nejlepším hráčem domácích byl vyhlášen hráč s číslem 88 - Jaroslav Spáčil.

60:00

59:13
    Koňařík neměl štěstí v zakončení.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:24
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Dva rychlé góly domácích a o utkání je nejspíše rozhodnuto! Trefil se MICHAL NAGY. Bez asistence

56:18
    Domácí LUKÁŠ PETŘÍK se z otočky trefuje na vzdálenější tyč sparťanské branky! Asistence: Karel Ťopek.

55:42
    TimeOut pro AC Sparta Praha.

55:17
    Vaňkova střela opět do pozorného Kotoučka.

55:10
    Moravec míří nad!

55:01
    Začíná poslední pětiminutovka poslední třetiny a Otrokovice si drží těsný náskok.

53:05
    Kotouček si připisuje další zákrok.

52:25
    Sparta Praha se ubránila dvojnásobnému oslabení.

51:33
    Otrokovice zatím nevyužívají ani jednu z přesilových her.

50:26
    Začíná dvojnásobná přesilová hra Otrokovic (5 na 3).

50:25
    Vyloučen hráč Dan Moravec (SPA) na 2 minuty za nedovolené vrážení.

49:52
    Nyní si i Otrokovice vyzkoušejí přesilovou hru.

49:52
    Vyloučen hráč Petr Duchek (SPA) na 2 minuty za sekání.

Petr Blakala

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 3. Tomáš Sovják (Michal Ďopan), 10. Lukáš Petřík (Martin Koňařík), 39. Juraj Matějka (Jaroslav Spáčil), 57. Lukáš Petřík (Karel Ťopek), 57. Michal Nagy - 21. Jiří Šimůnek (Michal Rodina), 47. Jan Marvánek (David Čermák)

PSG Panthers Otrokovice: Krkoška (Michajlovič) - Nagy Martin,Sovják Tomáš,Vaněk Jaroslav,Valčík Jan,Koňařík Matěj,Ťopek Karel,Matějka Juraj,Ďopan Michal,Hrdina David,Nagy Michal,Spáčil Jaroslav,Petřík Lukáš,Hradil Michal,Kohout Filip
    ACEMA Sparta Praha: Kotouček (Kotoun) - Císař Martin,Moravec Dan,Čermák David,Vrána Jakub,Smetana Adam,Schwan Michal,Duchek Petr,Marvánek Jan,Rodina Michal,Dvořák Pavel,Šnajdr Miroslav,Havlas Ondřej,Šimůnek Jiří

Rozhodčí: Kamil Sojka, Tomáš Sojka