Kert Park Praha – Vlašim 0:0 (odl.) | Pardubice – Jindřichův Hradec 4:2 (kon.)
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
Sobota 23.02.2013, 16:00CROSSDOCK Extraliga

44:38
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Neuvěřitelné, co se na hokejbalovém hřišti nyní všechno děje! Jindřichův Hradec také zkusil hru bez brankáře stejně jako s tím uspěl soupeř před chvílí, avšak Jihočechům nebylo přáno a inkasovali do prázdné brány. Střelcem je RADEK MAŠÍK. Asistence: Miloš Kamaryt.

44:18
    Tak tohle je dokonalý obrat prohraného zápasu! Ve hře čtyři na čtyři se prosazuje ROMAN KREJČÍ! Asistence: Ondřej Waber, Petr Filip. Jejich lajna nyní neskutečně řádí.

43:03
    Zkoušely to dále bez brankáře a vyplatilo se jim to! Vyrovnávací branku vstřelil PETR FILIP. Asistence: Ondřej Waber.

42:13
    Pardubice zklusily ke konci power play šesti proti čtyřem a slaví téměř tři minuty před koncem kontaktní gól, o který se postaral PETR FILIP. Asistence: Roman Krejčí.

28:19
    Jindřichův Hradec právě vstřelil branku!
    Hosté hráli další dvojnásobnou přesilovku a zvýšili na 2:0 díky přesné trefě MARTINA HUNALA. Asistence: Petr Kiss.

15:53
    Při dvojnásobné přesilovce se hosté ujímají hned na začátku třetiny vedení zásluhou MARTINA MARKA. Asistence: Jan Jann.

Petr Špaček

Branky a nahrávky: 43. Filip (Krejčí), 44. Filip (Waber), 45. Krejčí (Waber, Filip), 45. Mašík (Kamaryt) - 16. Marko (Jann), 29. Hunal (Kiss)