2 6 1
Petra Kvitová
2
6 1 6
Sobota 23.02.2013, 16:10WTA Dubaj - Dubai Duty Free Tennis Championships (tvrdý povrch)

1:6
    Na ostrý servis Kvitové Erraniová nedosáhla! Je konec!

1:5
    Petra Kvitová opět bere Italce podání a je krok od vítězství v zápase!

40-A
    A nyní dokonce na kontě brejkbol!

1:4
    Čistá hra pro Petru Kvitovou, která se tímto výrazně přibližuje k zisku titulu!

1:3
    Petra Kvitová se dostala z nejhoršího a nyní bere soupeřce ve třetím setu podání!

40-A
    Výborně! Petra má výhodu!

1:2
    Kvitová se nyní může opravdu pochválit, dokázala obrátit silně nepříznivý stav a je opět ve vedení!

40-0
    Je to tak, Erraniová má k dispozici hned tři brejkboly!

1:1
    To se jí také daří! Ve třetím setu si obě hráčky zatím drží své servisy. Ten, kdo ho první ztratí, bude mít velké potíže.

0:1
    To se jí také daří! Kvitová zažehnala nejhorší a poprvé od konce prvního setu si vyhrála vlastní podání!

40-30
    A vzápětí je tu brejkbol pro Italku!

6:1
    Je hotovo! Sara Erraniová naprosto změnila styl hry a získává druhou sadu poměrem 6:1!

40-30
    Ale nestalo se tak. Nyní přichází další úder do sítě. Máme tu setbol Italky!

5:1
    A hned první končí jednoznačným úspěchem! Erraniová opět bere české tenistce podání a jde servírovat na výhru ve druhém setu!

40-15
    Petra chybuje a dává tím Italce možnost vedení již 4:1! Druhý set má naprosto opačný vývoj, než ten první!

3:1
    Tento gem končí dvojchybou Petry Kvitové, díky které se Erraniová dostává do vedení! Podruhé v tomto setu totiž sebrala české hráčce podání.

40-30
    Další komplikace pro Češku, Erraniová disponuje brejkbolem!

2:1
    Poprvé v dnešním zápase se Sara Erraniová ujímá v setu vedení! Získala ho čistou hrou.

1:1
    Italka nyní vytáhla ze svého repertoáru jeden z nejlepších úderů v dnešním zápase a díky němu si bere své ztracené podání na zpět!

40-15
    Tentokrát to ale české tenistce nevyšlo podle představ a nyní je to Italka, kdo má k dobru dva brejkboly!

0:1
    A ten je nyní už využit, Kvitová, stejně jako v prvním setu, bere soupeřce hned první podání!

40-A
    Opravdu těsný úder nyní pomáhá Kvitové k další šanci, v tomto gemu již třetí brejkbol pro Kvitovou.

15-40
    Již zmíněný brejkbol právě přichází, Petra skvěle zareturnovala.

2:6
    Nyní to již dopadlo tak, jak si Kvitová přála! Česká tenistka po 38 minutách hry vyhrála první set a je tedy blíže k vítězství!

40-A
    Čtvrtý setbol! Petra předvedla přesný bekhend do rohu kurtu.

40-40
    A druhý taky ne! Stále dokola, Kvitová si připsala další dvojchybu.

15-40
    Kvitová hraje opravdu skvěle a rozdává do pole jeden úspěšný úder za druhým. Nyní jsou tu dva setboly ve prospěch nejlepší české tenistky současnosti!

2:5
    Ano! Hned první brejkbol Petra Kvitová využívá, když míček vytáhla téměř ze země přímo do rohu kurtu! Nyní půjde česká hráčka podávat na výhru v prvním setu.

15-40
    A nyní má Kvitová k dispozici hned dva brejkboly! Podaří se jí je využít?

2:4
    Erraniová bere Petře servis a snižuje, první set zřejmě bude ještě zajímavý!

1:4
    Sara Erraniová si poprvé v zápase udržela podání a v prvním setu tak snižuje! Opět to byl ale velmi vyrovnaný gem, Petra stále vypadá živěji a aktivněji, snaží se více útočit.

0:4
    Petra Kvitová zatím hraje s lehkostí a klidem, vypadá to, že jí nic nebrání výhře v prvním setu. Na servis jde opět Erraniová.

0:3
    Své trápení Erraniová ukončuje dvojchybou, Kvitová se podruhé raduje ze zisku soupeřčina podání, čímž výrazně nakročila k výhře v prvním setu!

15-40
    Skvostný úder přímo do rohu nabízí šesté hráčce světa další dva brejkboly!

0:2
    Na rozdíl od soupeřky si Petra Kvitová své podání pohlídala a navyšuje tak své vedení v utkání!

0:1
    Lepší začátek si současná nejlepší tenistka v České republice přát nemohla, bere soupeřce podání čistou hrou!