de Schepper – Červenák 2:1 (kon.) | Mannarino – Mertl 1:2 (kon.)
5 6 6
Pavol Červenák
1
7 1 4
sk Středa 27.02.2013, 13:36Challenger Cherbourg - Challenger Cherbourg La Manche (krytý tvrdý povrch)

Po úspešnom prvom sete, ktorý Pavol získal v koncovke po tom ako zvládol všetky dôležité loptičky, si Kenny de Schepper počínal v druhom sete suverénne a Pavlovi dovolil uhrať len jeden gem. Zlomový moment tretieho setu prišiel za stavu 2:2. Pavol vtedy viedol na svojom podaní 40:0, no tento gem stratil. Aj napriek obrovskej bojovnosti sa už Pavlovi nepodarilo dostať k brejkbalu a musí sa s turnajom rozlúčiť. Ďakujem Vám za pozornosť a prajem Vám pekný zvyšok dneška. (15:36:58)

Koniec zápasu

6:4
    Máme tu koniec. Slovenský tenista Pavol Červenák neuspe na challengri vo Francúzsku a prehral s domácim Kennym de Schepperom 1:2 na sety.

40-15
    Vzápätí aj dvojchyba.

40-0
    Ďalšie eso, Francúz sa teraz rozstrieľal.

30-0
    Priamy bod z podania.

15-0
    Eso.

5:4
    Pavol Červenák teraz neskutočne zabojoval, odvrátil päť mečbalov a teraz zabojuje o brejk pri podaní Francúza.