HC Stadion Vrchlabí
12:2 (4:0, 2:1, 6:1)
HC Rebel Město Nejdek
Pátek 01.03.2013, 18:00 • Elektromont aréna • Kvalifikace o 2. ligu

HC Stadion Vrchlabí dnes snadno přehrál svého soupeře HC Rebel Nejdek. Poslední třetina byla na góly nejbohatší. Počet diváků 1010. Děkuji za pozornost. (20:18:24)

60:00

59:24
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Patrik Fořt vybruslil brankáře, který se dostal mimo brankoviště. Poté přihrál před bránu na TOMÁŠE BLÁHU, který zakončoval do prázdné branky!

58:43
    Nejdek právě vstřelil branku!
    Druhou branku Nejdeku dává po odrazu od mantinelu za Effemberkem VOJTĚCH KOPFSTEIN.

58:12
    Jaroslav Mádle dostává dvě minuty za faul loktem. Hraje se 4 na 4.

57:14
    Matěj Záhora dostává dvě minuty za hákování.

56:25
    Výborný zákrok brankáře Nejdeku! Dorážku Tomáše Bláhy na poslední chvíli vytěsnil betonem!

55:43
    Na zemi leží zraněný Jaroslav Mádle. Rozhodčí přerušil hru.

54:59
    Samostatný únik LADISLAVA PULCE, který si mazácky poradil s brankářem Musilem zakončením mezi betony!

54:21
    Stav se nemění! Patrik Fořt nastřelil tyčku!

54:21
    Pojede ho Patrik Fořt.

54:21
    Bylo nařízeno trestné střílení pro domácí!

53:08
    Vyloučení domácího hráče Patrika Fořta. Dvě minuty za sekání.

53:00
    Další rychlá branka domácího Stadionu! Vrchlabí se vrhlo v před a rychlou kombinační hrou se dostali až před bránu Musila, tuto akci zakončoval RICHARD SVOBODA!

52:13
    Střelu Tomáše Bláhy hostující golman ještě chytl, ale na dorážku JIŘÍHO JAKUBCE už neměl nárok!

49:54
    Od modré napřáhl ONDŘEJ HAMERSKÝ, jeho střela byla ještě tečována a zapadla za brankáře Musila! Vrchlabí vede 8:1!

48:17
    Za hosty je vyloučen Vojtěch Kopfstein, který dostal dvě minut za hákování.

46:58
    Už po několikáté byli domácí v samostatném úniku. Ale ani tentokrát blafák Tomáše Jirků nevyšel.

45:46
    Jan Lovas objel domácí branku a ala Plekanec chtěl zasunout puk za Effemberka, ten se skvěle roztáhl a pomocí betonu zabránil v inkasování!

43:06
    Hosté v plném počtu

42:57
    Ladislav Pulec napřáhl od modré, jeho bomba, ale mířila pouze do brankáře.

41:06
    Za podražení si na dvě minuty jde na trestnou lavici sednout René Hromádko.

40:52
    Stadion využívá přesilovku a zvyšuje na 7:1! Hráči Nejdeku vůbec nestíhali a tak téměř do prázdné branky zakončoval PAVEL ZÁZVORKA!

40:00
    Hosté vstupují do této třetiny v oslabení.

40:01

Druhá třetina se přeci jen už trochu vyrovnala, i když Rebelové dostali další dvě branky, podařilo se jim vstřelit branku. Nicméně na Vrchlabí je vidět, že si náskok nenechají ujít a nedopustí žádné komplikace. Další třetina začne přibližně v 19:40.

40:00

39:59
    Hráč Rebelů Patrik Hromádka dostává menší trest za hrubost.

39:55
    Situace dva na jednoho, kdy ujeli všem Fořt s Jirků. Jenže se vyznamenal golman Rebelů, který chytil střelu do lapačky!

37:19
    Hosté se přece jen dočkali. Odražený puk se dostal na modrou ke JIŘÍMU MUDROVI, který tvrdou střelou pod víko poprvé překonává Effemberka! 6:1!

36:52
    Jiří Mudra vypálil od modré na Effemberka, ten však skvěle zasáhl svojí lapačkou.

33:56
    Icing Rebelů. Vhazuje se před brankářem hostí.

32:18
    Samostatný únik Tomáše Bláhy! Jeho blafák, ale ochránce hostující svatyně skvěle přečetl, co chce udělat a zamezil vstřelení dalšího gólu!

31:30
    Tak to je neskutečné! Přímo z buly se trefuje vrchlabský ostrostřelec TOMÁŠ BLÁHA!

31:02
    Další velká šance pro skórování domácích! Nádhernou přihrávku vymyslel Jiří Jakubec pro Tomáše Oppelta, který dostal kotouč přímo na hůl před branku. Zakončil ale mimo!

30:47
    Další zakázané uvolnění Vrchlabí. Teď se jim přechod do útoku vůbec nedaří.

30:38
    Icing Stadionu.

29:35
    Vrchlabští zakombinovali a ke kotouči se v mezikruží dostal LADISLAV PULEC, který krásnou střelou po víko zvyšuje náskok Vrchlabí na 5:0!

27:48
    Sám před domácí bránou se ocitnul Jan Pazdera, ale mířil domácímu golmanovi přímo do výstroje!

27:21
    V druhé třetině ubylo šancí, hraje se spíše ve středu pásma a puk se tvrdě bojuje.

26:06
    Hosté se v druhé třetiny podstatně zlepšili. Dostávají se více do útočného pásma a v obraně jsou pozornější.

24:12
    Nejdek pomalou vystrkuje růžky. Tomáš Vrána objel bránu, a snažil se kotouč zasunout do branky, ale narazil na dobře postaveného golmana, který si tyčku pohlídal.

23:22
    Zakázané uvolnění Rebelů.

22:20
    Hosté teď byli na návštěvě před brankou Zdeňka Biegla, ale střely které na něho vyšli nebyli pro domácí nebezpečné.

20:55
    Velká šance Vrchlabí! Dva domácí útočníci jeli sami na brankáře. Jenže Tomáš Marek trefil pouze tyčku!

20:01

První třetina byla jednoznačně v režii domácích. Kteří dokázali vstřelit čtyři góly. HC Rebel Město Nejdek se prakticky jen bránili. Nestačili na Vrchlabí v žádném směru. Druhá třetina začne přibližně v 18:53.

20:00

19:20
    Ofsajd Hostí. Vhazuje se ve středním pásmu.

17:14
    Velká šance Tomáše Marka! Ten si počkal na puk, ale prázdnou klec Rebelů přestřelil! Stav je tedy nezměněn.

18:17
    Krásná střela LADISLAVA PULCE, který si puk převzal od Ondřeje Hamerského ve středním pásmu a od modré propálil golmana Nejdeku! 4:0!

16:50

15:45
    Hráči Nejdeku si již dali pozor a výborně brání oslabení. Horalé se nemůžou protlačit do zakončení.

14:53
    Hosté vyhazují.

14:50
    Vyloučen hráč hostů Vrba . Dvě minuty za hrubost. Vrchlabí hraje tedy přesilovku.

14:50
    Ofsajd hostů

13:44
    Tak nakonec jdou na trestnou lavici hráči obou mužstev. Za domácí to je Mádle a za hosty Kopfstein. Oba dva dostávají dvě minuty za hrubost.

13:44
    Po střele Zázvorky se strhla mela před bránou Musila. Uvidíme jestli padnou nějaké tresty.

13:16
    Hostům odpískáno sevření puku, vhazuje se ve středním pasmu.

11:25
    Nejdek se usadil v pásmu a vyprodukoval i střelu na bránu, se kterou ale Biegl moc práce neměl.

10:52
    Na trestnou lavici jde další vrchlabský hráč Jaroslav Mádle. 2 minuty za sekání.

10:07
    Vyloučen hráč Vrchlabí Tomáš Jirků, který si jde odpočinout na dvě minuty za sekání.

10:08
    První důležitý zákrok Zdeňka Biegla! Martin Danyo si hezky vybruslil na kraj a střelou na zadní tyč zaměstnal golmana Vrchlabí!

09:16
    Na chvilku se i hosté podívali do útočné třetiny, vše ale zmařili nepřesnými přihrávkami.

08:35
    Teď se sám mohl vydat na bránu brankáře Stadionu Martin Danyo, pro hosty ale bohužel nezpracoval puk.

07:29

06:49
    Tyčka zachránila hostujícího golmana! Krásnou kombinaci mezi Fořtem, Bláhou a Jirků zakončoval posledně jmenovaný jen do tyčky.

06:29
    Přihrávka rukou od Pavla Fořta, vhazuje se před Bieglem.

05:58
    Domácí v plné počtu a hrají zkrácenou přesilovku.

05:33
    První zákrok Petra Musila, který vyráží nepříliš razantní střelu Zázvorky.

05:27
    Bude se hrát 4 na 4. Vyloučen je tentokrát hráč Rebelů René Hromádka, který dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

05:03
    Horalové i v oslabení mají tlak!

04:32
    I v oslabení to Stadionu jde! Bekhendovým blafákem poslal JIŘÍ JAKUBEC golmana hostů na druhou stranu a bez problému skóruje! 3:0!

03:58
    Jeden z útočníků hostů jel sám na golmana Biegla, ale v poslední chvíli ho zadržel Ladislav Pulec a dostává dvě minuty

03:32
    Domácí přesilovku využívají! Puk si v obraně vzal TOMÁŠ JIRKŮ, udělal si slalom mezi třemi hráči hostů a bekhendovým blafákem překonal Petra Musila podruhé!

02:48
    Stadion kombinuje na útočné polovině, ale bohužel nevzešla z toho žádná střela. Naopak Rebelové v klidu vyhazují a střídají.

02:42
    Vyloučen hráč Nejdeku Jiří Mudra za sekání.

01:39
    Vrchlabí se znovu tlačí do útočného pásma

00:21
    Hned v úvodu domácí na Nejdek vlétli a první střela končí za záda hostujícího brankáře! Jirků předložil puk PATRIKU FOŘTOVI a ten bekhendem zasunul puk mezi betony brankáře. 1:0!

00:01

Týmy se rozbruslují. Zápas, co nevidět začne

HC Stadion Vrchlabí: Biegl (Effemberk) - Hlaváč, Provazník, Hamerský, Bušek, Pulec, Zázvorka, Mádle, Jakubec, Jirků, Fořt, Oppelt, Bláha, Svoboda, Lepka, Marek, Blažej

HC Rebel Město Nejdek: Buriánek (Musil) - Kratochvíl, Mudra J., Král, Krýsl, Mudra R., Hromádka P., Záhora, Vrba, Danyo, Kopfstein, Vrána, Pazdera, Lovas, Hromádka R., Florian

Rozhodčí: Kareš - Potůček, Novák

Prvním soupeřem Horalů bude vítěz Karlovarské krajské ligy HC Rebel Nejdek. HC Rebel vyhrál i základní část. Do finále postoupil společně s týmem HC Stadion Cheb, nad kterým zvítězil 8:7 po nájezdech a poté 9:6. Vrchlabští si poradili ve finále s mužstvem Trutnova 7:6pen, 5:4, 4:6 a 6:4.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Radek Havel

Branky a nahrávky: 1. Fořt (Jirků), 4. Jirků (Fořt), 5. Jakubec (Fořt), 19. Pulec (Hamerský), 30. Pulec (Zázvorka), 32. Bláha, 41. Zázvorka (Fořt, Bláha), 50. Hamerský (Provazník), 53. Jakubec (Bláha), 53. Svoboda (Jirků), 55. Pulec, 60. Bláha (Fořt) - 38. Mudra (Vrba), 59. Kopfstein (Mudra R., Mudra J.)

HC Stadion Vrchlabí: Effemberk (Biegl) - Hlaváč, Provazník, Hamerský, Bušek, Pulec, Zázvorka, Mádle, Jakubec, Jirků, Fořt, Oppelt, Bláha, Svoboda, Lepka, Marek, Blažej
    HC Rebel Město Nejdek: Musil (Buriánek) - Kratochvíl, Mudra J., Král, Krýsl, Mudra R., Hromádka P., Záhora, Vrba, Danyo, Kopfstein, Vrána, Pazdera, Lovas, Hromádka R., Florian