CZE
CZE
SK
PL
EN
HU
RU
Hokejová ročenka 2021
Koupit
Bez frází 2021
Koupit
Bez frází 2020
Koupit
Maska
Koupit
Hlavní
Hokej
Fotbal
Házená
Tenis
Hokejbal
Futsal
Rio 2016
Reklama
Tiskové konference
Atletika
Klasické lyžování
Tisková konference TJ Karate Č. Budějovice
(
kon.
)
Halové ME v atletice: Dopolední souhrn
(
kon.
)
|
Halové ME v atletice: Odpolední souhrn
(
kon.
)
MS v kl. lyžování: 4x10 km (muži)
(
kon.
)
konec
(
)
Halové ME v atletice: Dopolední souhrn
Pátek 01.03.2013,
10:00
• Göteborg (Švédsko) •
Atletika
Vsaďte si
Vsaďte si LIVE
Vsaďte si
Předzápasové kurzy
Vsaďte si LIVE
0
0
0
Předzápasové kurzy
0
0
0
Onlajn
Posl. 20
Všechno
Vše od nejstaršího
Důležité situace
CZ/SK účast
Zobrazit multimedia
Skrýt multimedia
To je ode mne pro dnešek vše a já se s Vámi loučím.
(14:16:37)
3000 m mužů
1. rozběh
1. Ólionáird (Irsko) - 7:55,12 Q
2. Carvalho (Francie) - 7:55,58 Q
3. Arikan (Turecko) - 7:55,64 Q
4. Ingebrigtsen (Norsko) - 7:55,77 Q
5. Tijtgat (Belgie) - 7:55,93 q
6. Bouafif (Švédsko) - 7:58,29 q
7. Safronov (Rusko) - 7:59,17 q
8. Scullion (Irsko) - 8:00,78
9. Strebkov (Ukrajina) - 8:04.23
Nedoběhli:
Bene (Maďarsko)
Alonso (Španelsko)
2. rozběh
1. Ibrahimov (Ázerbájdžán) - 7:50,55 Q
2. Kowal (Francie) - 7:55,61 Q
3. Alaiz (Španělsko) - 7:55,82 Q
4. Higuero (Španělsko) - 7:55,98 Q
5. Akkas (Turecko) - 7:56,08 q
6. Demczyszak (Polsko) - 7:59,41
7. Floystad (Norsko) - 8:01,58
8. Hydén (Švédsko) - 8:02,20
9. Haidane (Itálie) - 8:03,20
10. Minczér (Maďarsko) - 8:17,25
11. Travers (Irsko) - 8:23,83
Skok daleký žen
1. Klishinová (Rusko) - 6,62 q
2. Jarderová (Švédsko) - 6,61 q
3. Proctorová (V. Británie) - 6,61 q
4. Lesuerová (Francie) - 6,60 q
5. Spanovicová (Srbsko) - 6,59 q
6. Kucherenková (Rusko) - 6,54 q
7. Mokhnyuková (Ukrajina) - 6,52 q
8. Deiacová (Rumunsko) - 6,52 q
9. Denyavevová (Rusko) - 6,50
10. Sudaravová (Bělorusko) - 6,43
60 m překážek žen
1. rozběh
1. Yanitová (Turecko) - 8,01 Q
2. Órourkeová (Irsko) - 8,05 Q
3. Beringsová (Belgie) - 8,08 Q
4. Caravelliová (Itálie) - 8,09 Q
2. rozběh
1. Kondakovová (Rusko) - 8,07 Q
2.
ŠKROBÁKOVÁ LUCIE
(ČESKO) - 8,07 Q
3. Aertsová (Belgie) - 8,07 Q
4. Cattaneová (Itálie) - 8,09 Q
3. rozběh
1. Talayová (Bělorusko) - 8,02 Q
2. Borsiová (Itálie) - 8,05 Q
3. Topiliniová (Rusko) - 8,10 Q
4. Bakkerová (Nizozemsko) - 8,11
400 m žen
1. rozběh
1. Shakes-Draytonová (V. Británie) - 51,70 Q
2. Hjelmerová (Švédsko) - 52,87 Q
3. Ghafoorová (Nizozemsko) - 52,88 q
4. Spaccaová (Itálie) - 53,79
2. rozběh
1. Morosanuová (Rumunsko) - 52,07 Q
2. Ustalovová (Rusko) 52,23 Q
3. Coxová (V. Británie) 52,99 q
3. rozběh
1. Childová (V. Británie) - 52,05 Q
2.
ROSOLOVÁ DENISA
(ČESKO) - 52,20 Q
3. Räsänenová (Finsko) - 52,37 q
4. rozběh
1.
HEJNOVÁ ZUZANA
(ČESKO) - 53,20 Q
2. Gayotová (Francie) - 53,49 Q
3. Bokesaová (Španělsko) - 53,61
400 m mužů
1. rozběh
1. Gregan (Irsko) - 46,97 Q
2. Butrym (Ukrajina) - 46,97 Q
3. Hanne (Francie) - 47,04 q
4. Ruzic (Chorvatsko) - 47,55 q
2. rozběh
1. Trenikhin (Rusko) - 46,65 Q
2. Bingham (V. Británie) 46,92 Q
3. Ekelund-Arenander (Dánsko) 47,31 q
3. rozběh
1. Strachan (V. Británie) - 46,96 Q
2. Burakov (Ukrajina) - 47,16 Q
3. Can (Turecko) - 47,59 q
4. rozběh
1.
MASLÁK PAVEL
(ČESKO) - 46,54 Q
2. Levine (V. Británie) - 46,68 Q
3. Sobinski (Polsko) - 47,61
60 m překážek mužů
1. rozběh:
1. Pascal Martinot Lagarde (Francie) - 7,58 Q
2. Erik Balnuweit (Německo) - 7,61 Q
3. Javier López (Španělsko) - 7,75 Q
4. Aleksey Dryomin (Rusko) - 7,76 q
2. rozběh:
1. Balázs Baji (Maďarsko) - 7,67 Q
2. Konstantin Shabanov (Rusko) - 7,69 Q
3. Jackson Quinonez (Španelsko) - 7,70 Q
4. Philip Nossmy (Švédsko) - 7,76 q
3. rozběh:
1. Sergey Shubenkov (Rusko) - 7,52 Q
2. Rasul Dabó (Portugalsko) - 7,68 Q
3. Maksim Lynsha (Bělorusko) - 7,72 Q
4. Viliam Papso (Slovensko) - 7,86
5. Martin MAZÁČ (ČESKO) - 7,86
4. rozběh:
1. Paolo Dal Molin (Itálie) - 7,59 Q
2. Dominik Bochenek (Polsko) - 7,70 Q
3. Konstadínos Douvalídis (Řecko) - 7,70 Q
4. Dimitri Bascou (Francie) - 7,72 q
5. Vladimir Vukicevic (Norsko) - 7,78 q
Trojskok mužů
1. Daniele Greco (Itálie) — 16,94 Q
2. Aleksey Fyodorov (Rusko) — 16,82
3. Harold Correa (Francie) — 16,76
4. Fabian Florant (Nizozemsko) — 16,69
5. Viktor Kuznyetsov (Ukrajina) — 16,68
6. Ruslan Samitov (Rusko) — 16,66
7. Zlatozar Atanasov (Bulharsko) — 16,66
8. Karl Taillepierre (Francie) — 16,62
9. Georgi Tsonov (Bulharsko) — 16,58
10. Benjamin Compaoré (Francie) — 16,48
13:15
Dnešní dopolední program u konce. Za pár chvil ještě přineseme shrnutí z jednotlivých disciplín, které byly k vidění.
13:12
Trojskokem mužů finišuje dopolední program tohoto dne. Na první příčce je stále Ital Daniele Greco (16,94).
13:08
Ženský pětiboj - průběžné pořadí
1. Yana MAKSIMAVOVOVÁ - 2095
2. Nadine BROERSENOVÁ - 2086
3. Hanna MELNYCHEKOVOVÁ - 2059
4. Nafissatou THIAMOVÁ - 2056
5. Remona FRANSENOVÁ - 2023
13:02
Trojskok mužů
Greco (ITA) - 16,94 Q
Fyodorov (RUS) - 16,82
Correa (FRA) - 16,76
Florant (NIZ) - 16,69
(průběžné pořadí)
13:00
Běh na 3000 m mužů
1. Ibrahimov (ÁZE) - 7:50,55 Q
2. Kowal (FRA) - 7:55,61 Q
3. Alaiz (SPA) - 7:55,82 Q
4. Higuero (SPA) - 7:55,98 Q
5. Akkas (TUR) - 7,56,08
(2. rozběh)
12:50
Běh na 3000 m mužů
Miczér (Maďarsko)
Higuero (Španělsko)
Kowal (Francie)
Ibrahimov (Ázerbájdžán)
Hydén (Švédsko)
Demczyszak (Polsko)
Floystad (Norsko)
Akkas (Turecko)
Haidane (Itálie)
Travers (Irsko)
Alaiz (Španělsko)
(2. rozběh)
12:47
Běh na 3000 m mužů
1. Ólionáird (Irsko) - 7:55,12 Q
2. Carvalho (Francie) - 7:55,58 Q
3. Arikan (Turecko) - 7:55,64 Q
4. Ingebrigtsen (Norsko) - 7:55,77 Q
5. Tijtgat (Belgie) - 7:55,93
(1. rozběh)
12:43
Turek Arikan je už třetí a všichni závodníci finišují posledním kolem.
12:42
Na druhé místo se propadl Turek Arikan, první je Francouz Carvalho.
12:41
Při dobíhání 3000 m mužů nám začíná vrh koulí žen.
12:36
Běh na 3000 m mužů
Carvalho (Francie)
Tijtgat (Belgie)
Bene (Maďarsko)
Ólionáird (Irsko)
Ingebrigtsen (Norsko)
Strebkov (Ukrajina)
Arikan (Turecko)
Safronov (Rusko)
Bouafif (Švédsko)
Alonso (Španělsko)
Scullion (Irsko)
(1. rozběh)
12:28
Běh na 400 m mužů
1. Pavel
MASLÁK
(ČESKO) - 46,54 Q
2. Nigel Levine (V. Británie) - 46,68 Q
3. Grzegorz Sobinski (Polsko) - 47,61
(4. rozběh)
Komentuje
Dario Becci
Reklama
Rozhodčí
Diváci
Podrobnosti
Listiny
Hlavní stránka
|
Chcete zde reklamu?
|
Kontakt
|
Klubový informační systém
|
Cookies
|
Nastavení soukromí
|
|
České Online Casino
bahis siteleri
1. rozběh
1. Ólionáird (Irsko) - 7:55,12 Q
2. Carvalho (Francie) - 7:55,58 Q
3. Arikan (Turecko) - 7:55,64 Q
4. Ingebrigtsen (Norsko) - 7:55,77 Q
5. Tijtgat (Belgie) - 7:55,93 q
6. Bouafif (Švédsko) - 7:58,29 q
7. Safronov (Rusko) - 7:59,17 q
8. Scullion (Irsko) - 8:00,78
9. Strebkov (Ukrajina) - 8:04.23
Nedoběhli:
Bene (Maďarsko)
Alonso (Španelsko)
2. rozběh
1. Ibrahimov (Ázerbájdžán) - 7:50,55 Q
2. Kowal (Francie) - 7:55,61 Q
3. Alaiz (Španělsko) - 7:55,82 Q
4. Higuero (Španělsko) - 7:55,98 Q
5. Akkas (Turecko) - 7:56,08 q
6. Demczyszak (Polsko) - 7:59,41
7. Floystad (Norsko) - 8:01,58
8. Hydén (Švédsko) - 8:02,20
9. Haidane (Itálie) - 8:03,20
10. Minczér (Maďarsko) - 8:17,25
11. Travers (Irsko) - 8:23,83
1. Klishinová (Rusko) - 6,62 q
2. Jarderová (Švédsko) - 6,61 q
3. Proctorová (V. Británie) - 6,61 q
4. Lesuerová (Francie) - 6,60 q
5. Spanovicová (Srbsko) - 6,59 q
6. Kucherenková (Rusko) - 6,54 q
7. Mokhnyuková (Ukrajina) - 6,52 q
8. Deiacová (Rumunsko) - 6,52 q
9. Denyavevová (Rusko) - 6,50
10. Sudaravová (Bělorusko) - 6,43
1. rozběh
1. Yanitová (Turecko) - 8,01 Q
2. Órourkeová (Irsko) - 8,05 Q
3. Beringsová (Belgie) - 8,08 Q
4. Caravelliová (Itálie) - 8,09 Q
2. rozběh
1. Kondakovová (Rusko) - 8,07 Q
2. ŠKROBÁKOVÁ LUCIE (ČESKO) - 8,07 Q
3. Aertsová (Belgie) - 8,07 Q
4. Cattaneová (Itálie) - 8,09 Q
3. rozběh
1. Talayová (Bělorusko) - 8,02 Q
2. Borsiová (Itálie) - 8,05 Q
3. Topiliniová (Rusko) - 8,10 Q
4. Bakkerová (Nizozemsko) - 8,11
1. rozběh
1. Shakes-Draytonová (V. Británie) - 51,70 Q
2. Hjelmerová (Švédsko) - 52,87 Q
3. Ghafoorová (Nizozemsko) - 52,88 q
4. Spaccaová (Itálie) - 53,79
2. rozběh
1. Morosanuová (Rumunsko) - 52,07 Q
2. Ustalovová (Rusko) 52,23 Q
3. Coxová (V. Británie) 52,99 q
3. rozběh
1. Childová (V. Británie) - 52,05 Q
2. ROSOLOVÁ DENISA (ČESKO) - 52,20 Q
3. Räsänenová (Finsko) - 52,37 q
4. rozběh
1. HEJNOVÁ ZUZANA (ČESKO) - 53,20 Q
2. Gayotová (Francie) - 53,49 Q
3. Bokesaová (Španělsko) - 53,61
1. rozběh
1. Gregan (Irsko) - 46,97 Q
2. Butrym (Ukrajina) - 46,97 Q
3. Hanne (Francie) - 47,04 q
4. Ruzic (Chorvatsko) - 47,55 q
2. rozběh
1. Trenikhin (Rusko) - 46,65 Q
2. Bingham (V. Británie) 46,92 Q
3. Ekelund-Arenander (Dánsko) 47,31 q
3. rozběh
1. Strachan (V. Británie) - 46,96 Q
2. Burakov (Ukrajina) - 47,16 Q
3. Can (Turecko) - 47,59 q
4. rozběh
1. MASLÁK PAVEL (ČESKO) - 46,54 Q
2. Levine (V. Británie) - 46,68 Q
3. Sobinski (Polsko) - 47,61
1. rozběh:
1. Pascal Martinot Lagarde (Francie) - 7,58 Q
2. Erik Balnuweit (Německo) - 7,61 Q
3. Javier López (Španělsko) - 7,75 Q
4. Aleksey Dryomin (Rusko) - 7,76 q
2. rozběh:
1. Balázs Baji (Maďarsko) - 7,67 Q
2. Konstantin Shabanov (Rusko) - 7,69 Q
3. Jackson Quinonez (Španelsko) - 7,70 Q
4. Philip Nossmy (Švédsko) - 7,76 q
3. rozběh:
1. Sergey Shubenkov (Rusko) - 7,52 Q
2. Rasul Dabó (Portugalsko) - 7,68 Q
3. Maksim Lynsha (Bělorusko) - 7,72 Q
4. Viliam Papso (Slovensko) - 7,86
5. Martin MAZÁČ (ČESKO) - 7,86
4. rozběh:
1. Paolo Dal Molin (Itálie) - 7,59 Q
2. Dominik Bochenek (Polsko) - 7,70 Q
3. Konstadínos Douvalídis (Řecko) - 7,70 Q
4. Dimitri Bascou (Francie) - 7,72 q
5. Vladimir Vukicevic (Norsko) - 7,78 q
1. Daniele Greco (Itálie) — 16,94 Q
2. Aleksey Fyodorov (Rusko) — 16,82
3. Harold Correa (Francie) — 16,76
4. Fabian Florant (Nizozemsko) — 16,69
5. Viktor Kuznyetsov (Ukrajina) — 16,68
6. Ruslan Samitov (Rusko) — 16,66
7. Zlatozar Atanasov (Bulharsko) — 16,66
8. Karl Taillepierre (Francie) — 16,62
9. Georgi Tsonov (Bulharsko) — 16,58
10. Benjamin Compaoré (Francie) — 16,48
1. Yana MAKSIMAVOVOVÁ - 2095
2. Nadine BROERSENOVÁ - 2086
3. Hanna MELNYCHEKOVOVÁ - 2059
4. Nafissatou THIAMOVÁ - 2056
5. Remona FRANSENOVÁ - 2023
Greco (ITA) - 16,94 Q
Fyodorov (RUS) - 16,82
Correa (FRA) - 16,76
Florant (NIZ) - 16,69
(průběžné pořadí)
1. Ibrahimov (ÁZE) - 7:50,55 Q
2. Kowal (FRA) - 7:55,61 Q
3. Alaiz (SPA) - 7:55,82 Q
4. Higuero (SPA) - 7:55,98 Q
5. Akkas (TUR) - 7,56,08
(2. rozběh)
Miczér (Maďarsko)
Higuero (Španělsko)
Kowal (Francie)
Ibrahimov (Ázerbájdžán)
Hydén (Švédsko)
Demczyszak (Polsko)
Floystad (Norsko)
Akkas (Turecko)
Haidane (Itálie)
Travers (Irsko)
Alaiz (Španělsko)
(2. rozběh)
1. Ólionáird (Irsko) - 7:55,12 Q
2. Carvalho (Francie) - 7:55,58 Q
3. Arikan (Turecko) - 7:55,64 Q
4. Ingebrigtsen (Norsko) - 7:55,77 Q
5. Tijtgat (Belgie) - 7:55,93
(1. rozběh)
Carvalho (Francie)
Tijtgat (Belgie)
Bene (Maďarsko)
Ólionáird (Irsko)
Ingebrigtsen (Norsko)
Strebkov (Ukrajina)
Arikan (Turecko)
Safronov (Rusko)
Bouafif (Švédsko)
Alonso (Španělsko)
Scullion (Irsko)
(1. rozběh)
1. Pavel MASLÁK (ČESKO) - 46,54 Q
2. Nigel Levine (V. Británie) - 46,68 Q
3. Grzegorz Sobinski (Polsko) - 47,61
(4. rozběh)