Trenčín – Myjava 1:0 (kon.) | Trnava – Nitra 2:0 (kon.) | Žilina – B. Bystrica 0:1 (kon.)
Košice – Prešov 3:0 (kon.)
FC Spartak Trnava
2:0 (1:0)
FC Nitra
sk Sobota 02.03.2013, 14:30 • Štadión Antona Malatinského v Trnave • Niké liga

Spartak mal v závere super možnosť. Trojica hráčov sa rútila sama na Chudého, mali pred sebou iba jedného obrancu. Tomaček skúsil strelu z uhla, Chudý vyrazil k Mikiničovi a ten minul odkrytú bránu.

90
    Posledné striedanie domácich. Mikinič prišiel za Mikoviča.

90+
    Nadstavujú sa dve minúty.

83
    Tawamba fauloval Saba, priamy kop zo vzdialenosti asi 20 metrov pred bránou Nitry.

81
    Trnava strieda. Schranz dohral a prichádza Ciprys.

74
    Trnava dala gól!
    LADISLAV TOMAČEK napriahol z dobrých 20 - 25 metrov a bomba z jeho ľavačky končí za Chudým. Trnava si druhým gólom priblížila tri body v dnešnom stretnutí.

70
    Za faul vidí žltú kartu hosťujúci Tawamba.

69
    Striedanie v drese Nitry. Jackuliak prišiel za Gajdoša.

59
    Striedajú aj domáci. Lietavu nahradil Tomaček.

57
    Nitra strieda. Prišiel Turčák za Šmehila.

54
    Malé technické problémy spôsobili, že ste si nemohli prečítať o šanci Schranza, ktorý sa rútil sám na Chudého a iba obranca hostí mu v poslednom momente zabránil skórovať.

Rýchly gól z druhej minúty z kopačky Ivana Schranza zabezpečil Trnave výhru v prvom polčase. Celkovo mala viac z hry domáca Trnava, aj preto, že Nitra sa do žiadnej čistej šance nedostala. Druhý polčas dôležitého zápasu o záchranu začne asi o 15.35.

45
    Priamy kop rozohral Hodúr, Chudému vypadla lopta z rúk, ale Čarnota ju nedokázal dokopnúť do siete.

45
    Kaspřák fauloval a vidí žltú kartu.

44
    Nadstavujú sa štyri minúty.

27
    Ivan Hodúr vidí žltú kartu za útočný faul.

24
    Tawamba v ofsajde, Jakubov posunul na Čarnotu. Po strate lopty musel pred šestnástkou faulovať domáci Grabež a vidí žltú kartu.

12
    Faul v strede ihriska, rozohrávať budú hostia. Diváci pripravili vzruch na štadióne, keď jeden z nich prepadol cez plot na tribúne. Sanitka ihneď prišla a naložila fanúšika do vozu.

4
    Benčík si pri útoku pomohol faulom, rozhodca zapískal, Benčík pokračoval a dal gól, ktorý samozrejme neplatí. Bez žltej karty.

2
    Lopta sa dostala stredom ihriska k IVANOVI SCHRANZOVI, ktorý nezaváhal a poslal loptu do siete. Chudý v bráne Nitry nemal šancu. Pre Trnavu je to úvod ako hrom, diváci sú vo vytržení.