HC Plzeň – Jihlava 5:2 (kon.) | Chomutov – Zlín 5:4 (kon.) | Pardubice – Třinec 4:6 (kon.)
Vítkovice – Olomouc 5:1 (kon.) | Sparta – Kometa Brno 6:5 (kon.) | Liberec – HC Litvínov 2:4 (kon.)
Piráti Chomutov
5:4 (1:2, 2:0, 2:2)
Berani Zlín
Sobota 02.03.2013, 15:00DHL Extraliga juniorů

Ve třetí třetině padli celkem čtyři branky, za domácí se prosadil Deveri a Jakub Novák, za hosty Haloda a Jurík. Piráti si těsný náskok dokázali pohlídat a vítězí v poměru 5:4. To je ode mě z dnešního zápasu vše, znovu u chomutovského hokeje někdy na počtenou. (17:00:45)

59:00
    Pelc (CHM) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

59:00
    Oddechový čas pro hosty.

59:00
    Dva na jednoho v podání hostů končí faulem domácích. Kovařík míjí branku o milimetry.

58:42
    Hosté drží puk za svou brankou.

57:23
    Střela Janeby se mezi tři tyče nevešla, domácí drží hubený náskok a do konce zápasu chybí zhruba dvě minuty.

56:31
    Oba týmy hrají v plném počtu.

56:01
    Strmeň vyráží Janotův pokus svým betonem.

55:21
    U puku domácí, kteří zakládají útočnou akci.

54:29
    Bude se vylučovat na obou stranách. Pelc (CHM) vyloučen na dvě minuty za hrubost, Strojil (ZLN) vyloučen na dvě minuty též za hrubost. Bude se hrát čtyři na čtyři.

53:51
    Zlín právě vstřelil branku!

Hosté ještě dramatizují zápas. Trochu šťastná branka, k puku se dostal DAVID JURÍK, jenž našel mezeru mezi betonem domácího brankáře a pravou tyčí. Asistence: Dominik Matula, Pavel Sedláček.

53:18
    Další icing domácích v krátkém časovém sledu.

52:47
    Řezáčovu střelu vyráží Strmeň svým betonem, stále se hraje v obranném pásmu domácích.

52:39
    Zakázané uvolnění domácích Pirátů.

51:43
    Hosty třetí branka evidentně nakopla, hraje se v jejich útočném pásmu.

Petr Horčička

Branky a nahrávky: 16. Novák L. (Kaše D., Novák J.), 21. Hrabák (Hanták, Havel), 25. Šulák (Hanták, Tejnor), 44. Deveri (Hanták), 45. Novák J. (Kopáč, Hrabák) - 1. Kovařík (Kundera), 7. Matula (Kratochvíl, Haloda M.), 51. Haloda M., 54. Jurík (Matula, Sedláček)

Piráti Chomutov: Strmeň - Havel, Pelc, Horváth, Kopáč, Šulák, Szathmáry, Tejnor, Dobrovolný - Fronk, Deveri, Novák L., Kaše D., Hrabák, Peštuka, Lehnert, Novák J., Huňady, Hanták, Chrpa, Hlava.

Berani Zlín: Haloda O. - Řezáč, Kobylík, Janota, Kundera, Zbořil, Kratochvíl, Buchta, Kovařík, Strojil, Haloda M., Talán, Matula, Popelka, Jurík, Janeba, Kratochvil, Sedláček.

Rozhodčí: Knapík - Rozlílek, Kokrment.