St. Louis – Edmonton 4:2 (kon.) | Chicago – Columbus 4:3 (po pr.) | Anaheim – Minnesota 3:2 (kon.)
Philadelphia – Ottawa 2:1 (kon.) | Boston – Tampa 3:2 (kon.) | Buffalo – New Jersey 4:3 (po s.n.)
Winnipeg – Washington 0:3 (kon.)
po s.n.
Buffalo Sabres
4:3 (0:0, 1:1, 2:2 - 1:0)
New Jersey Devils
Sobota 02.03.2013, 21:00 • HSBC Arena Buffalo • NHL

Po bezgólové první části se oba týmy v celém utkání přetahovaly o vedení, o výhru Sabres se nejvíce zasloužil Jason Pominville, autor dvou branek a vítězného nájezdu. Dvoubodový zisk navíc přibližuje domácí k příčkám zajišťujícím účast ve vyřazovacích bojích.
    Ode mne je to v tuto chvíli vše a přeji hezký zbytek večera! (00:08:26)

Tři hvězdy utkání

1. Jason Pominville

2. Ryan Miller

3. Tyler Ennis

65:00
    Sabres právě vstřelili branku!

Vítěznou branku si připisuje JASON POMINVILLE!

2 - 0
    Adam Henrique nedává a je rozhodnuto!

2 - 0
    Tyler Ennis rovnběž proměňuje a domácí jsou blízko zisku bodu navíc!

1 - 0
    Ilja Kovalčuk netrefuje branku.

1 - 0
    Jason Pominville svůj nájezd proměňuje!

Samostatné nájezdy začínají.

Jelikož jsme v prodloužení branku neviděli, na řadě jsou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

65:00
    Tyler Ennis (BUF) vyloučen za hrubost.

64:47
    Pominville pálí na Hedberga, ten ale odolává.

64:35
    Ještě jedno vyloučení na straně hostí. Bryce Salvador (NJD) vyloučen za podražení.

62:41
    Následná Ehrhoffova střela míří mimo.

62:37
    Domácí ale nabízenou možnost nevyužívají, New Jersey je kompletní.

60:37
    Buffalo má velkou šanci rozhodnout dnešní utkání. Hrubost v podání Marka Židlického (NJD) oceněn dvěma minutami a hosty tak čekají krušné dvě minuty ve třech.

60:01

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 28. Pominville (Hodgson), 44. Pominville (Hodgson, Ott), 50. Hecht (Grigorenko), 65. Pominville - 30. Bernier (Mayne, Gionta), 42. Henrique, 52. Loktionov (Matteau, Kovalčuk)

Buffalo Sabres: Miller (Enroth) - Myers, Ehrhoff, Regehr, Sekera, Weber, Pardy, Brenen - Pominville, Hodgson, Foligno - Gerbe, Ennis, Ott - Stafford, Porter, Hecht - Kaleta, Grigorenko, Flynn.
    New Jersey Devils: Hedberg (Kinkade) - Židlický, Salvador, Larsson, Greene, Fayne, Volchenkov, Tallinder - Kovalčuk, Loktionov, Henrique - Clarkson, Zajac, Eliáš - Bernier, Gionta, Carter - Butler, Matteau, Ponikarovsky.

Rozhodčí: Dwyer, Kozari - Shewchyk, Murphy

Diváci: 19070