Znojmo – Hattrick Brno 4:5 (po pr.) | Pelhřimov – Kladno 3:8 (kon.) | Česká Lípa – Královské Vinohrady 3:5 (kon.)
Pardubice – Litvínov 3:4 (kon.)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
4:5 (1:2, 0:1, 3:1 - 0:1)
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Neděle 03.03.2013, 15:001. liga mužů

Dramatický zápas rozhodl v prodloužení hostující Kantor a Brno tak vyrovnalo stav série na 1:1. Třetí utkání je na programu v sobotu na půdě Hattricku Brno. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů se těším na počtenou! (17:10:42)

65:00

61:32
    Hattrick Brno právě vstřelil branku!
    Hosté nakonec vítězí! Prodloužení rozhodl svou trefou JAN KANTOR. Asistence: Roman Houbal.

61:15
    Další ne úplně jistý zákrok Sekaniny, ale pro domácí to dobře dopadlo.

60:01

60:00

59:10
    Střela Houbala Sekaninovi vypadla, ale naštěstí pro domácí se míček prokutálel vedle tyčky. Velké štěstí pro Znojmo!

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Atmosféra v hale je velmi bouřlivá.

56:19
    Základní hrací doba se chýlí ke konci. Dokáže některý z týmů rozhodnout v šedesáti minutách?

54:31
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Také Znojmo využívá přesilovku a skóre je tak opět vyrovnané! Trefuje se PETR SLÁMA. Asistence: Jakub Martinek.

54:10
    Kotula se štěstím přestál domácí tutovku.

53:37
    Přesilovou hru si zahrají také domácí. Dobrá příležitost na bleskovou odpověď.

53:32
    Hosté jdou opět do vedení! Felkl našel volného JAROSLAVA HLAVÁČKA a pro něho už nebyl problém dopravit míček do branky. Asistence: Radek Felkl.

53:19
    Domácí Gabriel Miklík dostává dvě minuty za hrubost.

52:30
    Sekanina vyrazil střelu Brna maskou.

51:48
    Nakonec opustil palubovku za pomoci spoluhráčů. Může se pokračovat.

51:48
    Na hrací ploše zůstal ležet zraněný Komínek. Hra přerušena.

49:16
    Ke kvalitní podívané se přidávají i hosté, kteří se vzpamatovali ze šoku z úvodu třetí třetiny, a teď se snaží využít každou možnost k protiútoku.

Martin Augustin

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 3. Jedlička (Virgl), 41. Ostrý (Virgl), 43. Kucharič (Čihal), 55. Sláma (Martinek) - 7. Hlaváček (Felkl), 19. Houšť (Komínek), 27. Houbal (Felkl), 54. Hlaváček, 62. Kantor (Houbal)