FK Chrudim
Neděle 03.03.2013, 19:30 • Sportovní hala Slavia • 1. Futsal liga

32
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Slávisté podesáté v zápase inkasují. Filipe přidal do své statistiky další asistenci, která napomohla ke vstřelení gólu DENTINHOVI.

29
    Chrudim se nezadržitelně blíží desítce. Po pasu Romana Mareše s nádhernou střelou prezentoval MAX, který si tak připisuje již čtvrtou branku.

23
    ERA-PACK přidává po pěkné kombinaci Maxe s MICHALEM MAREŠEM další gól. Český reprezentant se prosadil střelou mezi nohy brankáře Krajče.

20
    V poslední minutě první půle hosté přidávají ještě jednu branku, když se na hranici brankoviště výborně zorientoval Roman Mareš, nabídl míč MATĚJI SLOVÁČKOVI, jenž poslal míč přesně k pravé tyči.

17
    Filipe dnes rozdává jednu gólovou přihrávku za druhou. V tomto případě předložil míč LUKÁŠI REŠETÁROVI, jenž zvyšuje již na 6:0 ve prospěch ERA-PACKu.

15
    Hosté udělali v domácí obraně pořádný zmatek a Matěj Slováček poté ve velké šanci ještě nesobecky předložil míč před odkrytou klec MAXOVI, který touto střelou završil hattrick.

12
    Sešívaní propadli v obraně a následoval další trest v podobě již čtvrtého inkasovaného gólu. Po pasu Filipeho se prosadil přesnou střelou MAX.

11
    Po perfektní přihrávce Filipeho procedil míč za záda slávistického brankáře tvrdou ránou DENTINHO.

7
    Hosté přidávají druhý gól po samostatné akci ROMANA MAREŠE, před kterým se otevřelo hodně prostoru a zkušený reprezentant toho dokonale využil.

2
    Wojnar se pustil do odvážné kličky, která mu ale nevyšla, míče se zmocnil MAX, jenž si narazil s Michalem Marešem a následně zakončoval do prázdné brány.

Pavel Rosendorf

Branky: 2. Max (Mareš), 7. Mareš, 11. Dentinho (Filipe), 12. Max (Filipe), 15. Max (Slováček), 17. Rešetár (Filipe), 20. Slováček (Mareš), 23. Mareš (Max), 29. Max (Mareš), 32. Dentinho (Filipe)

SK Slavia Praha: Krajč, Kučera - Wojnar, Žampa, Šimon, Vejvoda, Čonka, Sop, Hrdina M., Míča.
    FK Chrudim: Mellera, Žďánský - Mareš R., Popelka, Max, Kopecký, Dentinho, Oliva, Rešetár, Filipe, Koudelka, Chmelík, Slováček, Mareš M.

Rozhodčí: Čurda, Milner