Columbus – Edmonton 4:3 (po s.n.) | Washington – Boston 4:3 (po pr.) | New Jersey – Tampa 2:5 (kon.)
NY Islanders – Montreal 6:3 (kon.) | Carolina – Buffalo 4:3 (kon.) | Florida – Winnipeg 4:1 (kon.)
NY Rangers – Philadelphia 4:2 (kon.) | Detroit – Colorado 2:1 (kon.) | Chicago – Minnesota 5:3 (kon.)
Vancouver – San Jose 2:3 (po s.n.) | Los Angeles – St. Louis 6:4 (kon.)
New York Rangers
4:2 (2:2, 0:0, 2:0)
Philadelphia Flyers
Středa 06.03.2013, 01:30 • Madison Square Garden • NHL

57:06
    Stejně jako Hartnell dopadl i Stu Bickel na straně druhé. Jeho důvod je ale přesně opačný - Bickel totiž ze střídačky strkal do Hartnella na ledě.

57:06
    Scott Hartnell dostává trest do konce utkání za strkání do hráčů soupeře na střídačce.

52:22
    Letcům nevydržely nervy a tak se snažili alespoň vyvolat potyčku. V ní byl nejaktivnější Scott Hartnell, který také dostává dvě minuty. Uvidíme tedy další power play Jezdců.

48:49
    Simon Gagne je vyloučený za držení hokejky Steva Emingera.

23:03
    Bruno Gervais obdržel dvě minuty za hákování. Rangers tak budou mít příležitost přesilové hry.

16:53
    A máme tu další přesilovku pro hosty. Tentokrát se proti pravidlům provinil kapitán Rangers Ryan Callahan.

12:33
    Rick Nash se v přetlačované o puk zavěsil za Jakuba Voráčka. Od sudích proto obdržel dvě minuty za držení.

06:50
    Rozhodčí si u střídaček všimli faulu newyorského Stua Bickela. Ten se sice hodně zlobí, ale svému dvouminutovému trestu se ani přesto nevyhne. Philladelphia si tak po komerční přestávce zahraje svojí první přesilovku večera.

01:09
    Gáboríkovu dorážku chtěl dorážet Ryan Callahan, který byl při své snaze zahákovaný Timmonenem. Následuje přesilovka pro Rangers.

Šimon Pilek

Branky a nahrávky: 2. Callahan (Stepan, Gáborík), 20. Callahan (McDonagh), 43. Nash (Girardi), 52. Nash (Stepan, Callahan) - 8. Simmonds (Giroux, Voráček), 18. Voráček (Simmonds, Timonen)

New York Rangers: ÚTOK: Carl Hagelin, Derek Stepan, Ryan Callahan, Rick Nash, Michael Haley, Marián Gáborík, Tylor Pyatt, Brian Boyle, Darroll Powe, Jeff Halpern, J. T. Miller
    OBRANA: Michael Del Zotto, Marc Staal, Dan Girardi, Ryan McDonagh, Anton Stralman, Steve Eminger, Stu Bickel
    BRANKÁŘI: Henrik Lundqvist (Martin Biron)

Philadelphia Flyers: ÚTOK: Brayden Schenn, Simon Gagne, Sean Couturier, Wayne Simmonds, Scott Hartnell, Maxime Talbot, Ruslan Fedotěnko, Claude Giroux, Zac Rinaldo, Harry Zolnierczyk, Danny Briere, Jakub Voráček
    OBRANA: Braydon Coburn, Nicklas Grossmann, Luke Schenn, Bruno Gervais, Erik Gustafsson, Kimmo Timonen
    BRANKÁŘI: Ilja Bryzgalov (Brian Boucher)

Rozhodčí: HLAVNÍ: Steve Kozari + Tom Kowal, ČÁROVÍ: David Brisebois + Tim Nowak

Diváci: 18 200