Chrudim – Pardubice 16:0 (kon.) | Bohemians Futsal – Zruč n/S 2:4 (kon.) | Interobal Plzeň – Balticflora Teplice 3:12 (kon.)
Vysoké Mýto – Slavia 8:3 (kon.) | Kladno – Česká Lípa 6:3 (kon.)
FK Chrudim
16:0 (6:0)
FC Torf Pardubice
Pátek 08.03.2013, 20:001. Futsal liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Příjemný páteční večer z chrudimské haly! Tři kola před koncem se zde utká lídr základní části Chance Futsal ligy FK Era-Pack Chrudim a celek bojující o play-off Torf Pardubice.

FK ERA-PACK Chrudim: Meller (Ždánský) - Max, Dentinho, Oliva, Douglas, Rešetár, Felipe, Koudelka, Slováček, Mareš M., Mareš R.

Rozhodčí: Honěk, Venc - Vaněk.

1

00:11
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Tak to je začátek! Mnozí fanoušci se ještě nestihli ani pořádně usadit, Era-Pack předvedl rychlou kombinaci na jeden dotek, kterou střelou do prázdné branky zakončil MATĚJ SLOVÁČEK! Hosté pouze přihlíželi - 1:0!

01:02
    Nyní však schytal autor první branky míčem do choulostivých partií, je však v pořádku.

02:21
    Poprvé se na hřišti v Chrudimi objevil Brazilec Felipe, jeho premiéru na domácí půdě však nyní zastínil jeho kolega DENTINHO, který z obrovské vzdálenosti poslal balón přímo do šibenice - 2:0!

02:44
    Znovu to tu máme rozjeto na pěkný debakl. DENTINHO se dnes prosazuje již podruhé, třináct vteřin po první brance předvedl pěknou individuální akci, po které prostřelil Šimona mezi nohy - 3:0!

03:40
    Felipe si připsal první střelecký pokus, ten byl ale hodně naivní a skončil úplně mimo.

06:40
    Poprvé v dnešním zápase vystrčili růžky také hosté, Urbanec mohl jít sám na branku, ale Meller dobře vyběhl a zneškodnil jakékoliv zakončení.

06:49
    Roman Jelínek měl první velkou šanci Torfu po chybné rozehrávce domácího mužstva, jeho pokus však skončil asi půl metru vedle pravé tyče.

07:36
    Na druhé straně se do stoprocentní šance dostal Roman Mareš, jeho přízemní dělovku pardubický Šimon vykryl!

08:37
    Pardubice se dokázaly opět osmělit, sám na brankáře postupoval Roman Jelínek, ale jeho zakončení Meller skvěle zneškodnil!

09:08
    Pardubický Torf je v této sezóně jediný tým, který přijel do Chrudimi útočit. Nebýt špatného začátku, tak mu tato taktika zatím velmi solidně vychází. Dokonce měl několik kvalitních příležitostí na snížení.

09:31
    Sklenář nyní nepříjemně schytal Maxovu střelu, kvůli němu byla hra přerušena.

10:00
    Rešetár dostal míč od Dentinha na pravou stranu, jeho křižná střela ale nebyla úplně nejpřesnější.

11:09
    Chrudimští dnes hodně chybují v rozehrávce a dávají Torfu možnost útočit. Protiútoky pardubického týmu ale vůbec nejsou smrtelné.

11:51
    Era-Pack měl k dispozici standartní situaci, Roman Mareš hledal před brankou Slováčka nebo Maxe, ale ani k jednomu se balón nedostal.

13:14
    Pardubice oproti začátku zlepšily hru v obraně a drží již dvanáct minut bez inkasované branky. To se mnoha týmům nestalo.

13:54
    Tak to jsem zakřikl. Před brankou stál dobře postavený MAX, který jemně tečoval míč a počtvrté rozvlnil síť za brankářem Šimonem - 4:0!

15:01
    A vzápětí domácí zakulatili účet prvního poločasu. Hodně podobná akce jako u čtvrté branky, tentokrát však na správném místě stál TOMÁŠ KOUDELKA a patičkou usměrnil míč do sítě - 5:0!

16:18
    Od čtvrtého gólu sledujeme opět jednoznačnou jízdu chrudimského týmu, který stále kombinuje na soupeřově polovině.

17:20
    Hodně smolný gól s pořadovým číslem šest! MATĚJ SLOVÁČEK prošel po pravé straně, jen tak na náhodu nacentroval a k jeho štěstí si brankář Šimon srazil míč za brankovou čáru - 6:0!

18:44
    První dvacetiminutovka se nám pomalu blíží ke konci, Pardubičtí jsou po delší době v útoku.

18:56
    Roman Mareš měl velmi dobrou příležitost, jenže jeho střela po přečíslení se mezi tři tyče nevešla.

19:22
    Torf je nyní varován, protože dosáhl pěti akumulovaných faulů.

Úvodní půlka dnešního zápasu dospěla k dnešnímu konci. Utkání bylo rozhodnuto prakticky po dvou minutách, kdy Era-Pack vedl o tři branky. Zbytek poločasu bylo na góly stejně hojné, a tak má Chrudim šestibrankový náskok.

21

20:24
    První střelu druhého poločasu zaznamenal Max, jeho pumelice se otřela o boční síťku.

21:19
    Nyní si brazilský Max zvolil trochu jiný cíl, při odkopu zasáhl můj notebook, a tak jsem rád, že mohu vůbec pokračovat v přenosu. Počítač i já jsme to přežili.

22:41
    Nyní již chrudimští hráči zamířili přesně a jednalo se opravdu o velmi pohlednou branku. LUKÁŠ REŠETÁR dostal balón na pravou stranu, jeho jemné přelobování gólmana bylo na milimetr přesné a poprvé ve druhé půli rozradostnilo chrudimské fanoušky - 7:0!

23:15
    Era-Pack ve druhé půli přehrává svého soka ještě jednoznačněji, Torf může děkovat skvělému brankáři Šimonovi.

24:24
    Pardubičtí si dnes již podruhé mohli dát vlastní gól, teč Jelínka však skončila vedle levé tyče hostující svatyně.

24:53
    Gólman Šimon vyběhl proti Slováčkovi, proti střele Maxe zastoupil pardubického brankáře jeden z obránců!

25:15
    Pardubičtí tahají míč ze své branky poosmé! Po krásné kombinaci neměl problém dopravit balón do prázdné klece LUKÁŠ REŠETÁR - 8:0!

25:26
    Torf Pardubice si vybírá oddechový čas.

26:22
    Čepice na hrací plochu, DENTINHO zaznamenal hattrick! Tento brazilský ostrostřelec to nyní provedl opravdu lišácky, když nejprve naznačil střelu, gólman mu to zbaštil a lehl si na zem. Pro zkušeného Brazilce pak nebyl problém trefil odkrytou polovinu branky - 9:0!

28:44
    A nyní nám padla i vytoužená desítka! MAX zkusil štěstí z levé strany a přesnou střelou z ostrého úhlu opět rozvlnil síť za Šimonem - 10:0!

29:34
    Neuběhla ani další minuta a chrudimská sportovní hala se raduje znovu. MAX dostal svůj třetí gól doslova na zlatém podnose a neměl problém zakončit do odkryté klece ! Druhý Brazilec v dnešním zápase zaznamenává hattrick - 11:0!

29:34
    Pardubičtí vystřídali brankáře, po jedenácti inkasovaných brankách nastupuje za Šimona Lukáš Molnár.

31:26
    Ale ani nový hráč mezi tyčemi nezabránil brankové smršti Era-Packu! O dvanáctý gól se postaral po kličce do středu hřiště a přesně umístěné střele DENTINHO - 12:0!

32:08
    Myslím, že v tuto chvíli nemá cenu psát něco jiného než góly. Brazilští hráči dnešní zápas opanují, DENTINHO zaznamenává již pátý gól - 13:0!

32:25
    Je mi trochu líto pardubické defenzívy. V tuto chvíli je to co útok, to gól. Klobouk dolů před DENTINHEM, který po přesné přihrávce Rešetára střílí již šestou branku - 14:0!

33:36
    Michal Mareš se také chtěl zapsat do střelecké listiny, jeho rána skončila těsně mimo!

34:25
    Tomáš Urbanec dostává žlutou kartu.

35:59
    Po delší době se nám do střelecké listiny zapsal nový hráč, patnáctý gól Chrudimi zaznamenává PETR OLIVA - 15:0!

36:29
    Kapitán Torfu Pardubice Tomáš Urbanec dostává druhou žlutou kartu a tím pádem také hned červenou! Chrudim tak bude hrát dvouminutovou přesilovku.

37:02
    Pojď sem, kam jdeš! Asi tak by se dala popsat šestnáctá branka Chrudimi a hádejte, kdo ji dal. Míč do sítě dostal Dentinho, avšak v zápise o utkání je uveden DOUGLAS - 16:0!

38:14
    Hráči Chrudimi si nyní s Torfem hrají jako kočka s myší. Domácí fandové děkují svým hráčům za předvedený výkon.

39:46
    Pumelici Michala Mareše vytáhl Molnár nad břevno

Konec zápasu. (21:35:45)

Petr Dejnožka

Branky: 0. Slováček, 2. Dentinho, 2. Dentinho, 13. Max, 15. Koudelka, 17. Slováček, 22. Rešetár, 25. Rešetár, 26. Dentinho, 28. Max, 29. Max, 31. Dentinho, 32. Dentinho, 32. Dentinho, 35. Oliva, 37. Douglas

Karty:   34. Urbanec (PCE)   36. Urbanec (PCE)

FK Chrudim: Meller (Ždánský) - Max, Dentinho, Oliva, Douglas, Rešetár, Felipe, Koudelka, Slováček, Mareš M., Mareš R.
    FC Torf Pardubice: Šimon (Molnár) - Klír, Urbanec, Beran, Jelínek, Slováček, Chvála, Sklenár, Novák

Rozhodčí: Honěk, Venc - Vaněk