Omsk – Čeljabinsk 0:3 (kon.) | Kazaň – Ufa 0:2 (kon.)
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Salavat Julajev Ufa
Sobota 09.03.2013, 14:00 • Kazaň Arena • Play-off KHL

Toliko z dnešního zápasu KHL, přeji hezký sobotní den. (16:23:21)

Je dohráno. Hosté berou další bod ze hřiště soupeře a v sérii vedou již 0:2. Utkání to bylo poměrně nezáživné, až ve třetí části domácí přidali a snažili se s výsledkem něco udělat. Jenže prohospodařili hodně šancí a přesilovek a zkušený soupeř si duel pohlídal. Především Tarkki chytal výborně.

60:00

59:37
    Ufa právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, i druhý zápas vyhraje hostující Salavat. Do prázdné brány se přes půl hřiště trefuje SERGEJ ZINOVJEV. Asistence: Igor Musatov.

59:17
    Barulin jede ven z brány, Kazaň to zkusí v šesti.

58:30
    Salavat drží kotouč na svých hokejkách.

58:00
    Dvě minuty do konce třetí třetiny a Ufa je v plném počtu.

57:38
    V oslabení zahrozili hosté Pihlströmem, ale Barulin odráží puk ze svého stanoviště.

56:59
    Ještě minuta do konce přesilovky domácích, opět to není žádný zázrak. Tlak nepřichází.

56:47
    Střela Medvěděva končí v lapačce Tarkkiho. Poté se bude vhazovat před jeho bránou.

56:05
    Kuljašova střela končí v hledišti.

56:01
    Zubarev hrál vysokou holí a je tu jedna z posledních šancí na vyrovnání. Kazaň hraje přesilovku.

55:48
    Domácí stále tlačí a nemohou vyrovnat. Snaha je obrovská, ale Tarkki je proti. Hosté pouze vyhazují.

54:59
    Ještě pět minut mají domácí na vyrovnání a Ufu drží Tarkki. Znovu a opět vychytal nebezpečného Obuchova.

54:07
    Hosté jsou v pěti, nemuseli nic moc řešit. Za zaznaménání stojí pouze střela od modré v podání Nikulina.