Třinec – Jihlava 7:3 (kon.) | Chomutov – Sparta 3:2 (kon.) | Pardubice – Olomouc 5:3 (kon.)
Liberec – Zlín 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Kometa Brno 8:2 (kon.) | Vítkovice – HC Plzeň 5:4 (po pr.)

Třinec právě vstřelil branku!
    Třinecký brankostroj pokračuje. RADIM MATUŠ vsítil již sedmou branku domácích. Asistence: Pavel Hurtík, Denis Kindl.

58:17
    ADAM VALÍČEK zvyšuje na 6:3. Asistence: Michal Žvátora.

50:00
    Omlouváme se za přerušení online přenosu. Na stadioně jsou problémy s internetem. Děkujeme za pochopení.

47:45
    Pátou branku Ocelářů vsítil JAN DIVIŠ. Asistence: Filip Ohera.

46:18
    Hurtík pálil od modré, Lapačka Fučíka však byla na svém místě.

45:23
    Střecha se snažil prosmýknout po pravé straně, ale jeho snahu rychle uťali domácí beci.

44:00
    Třineckým se přesilovka vůbec nedaří, chybí jakákoliv střelba.

42:26
    Daniel Kohout si posedí dvě minuty za podražení. Třinci se tak nabízí šance na zvýšení svého náskoku.

42:19
    Dukla právě vstřelila branku!
    ŠTĚPÁN ZÍDEK se prosmýkl skrz třinecké beky a prostřelil Němce. Asistence: Hynek Tobola, Miroslav Žáček.

42:10
    Další přesilovka pro Duklu. Martin Kasperlík je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

41:33
    Na druhé straně pozorný Němec likviduje šanci Jihlavy.

41:06
    Ohera napřáhl za modrou a vyslal ostrou střelu, která však mířila mimo tři tyče Dukly.

40:01

40:00

39:40
    Diviš hledal Juhásze před branou a nenašel ho.

38:36
    Hra se začíná přitvrzovat po čistém direktu Juhásze se začíná oplácet na obou stranách.

37:11
    Zídek dostal zpoza brány přihrávku na střed a střelou zápěstím trefuje břevno branky Ocelářů.

Tomáš Golasowski

Branky a nahrávky: 6. Franek (Kindl, Hurtík), 7. Kindl (Foltýn, Matuš), 25. Juhász (Diviš, Kasperlík), 30. Franek (Kindl, Diviš), 48. Diviš (Ohera), 59. Valíček (Žvátora), 59. Matuš (Kindl, Hurtík) – 11. Zídek (Polívka), 21. Gragar (Žáček, Zídek), 43. Zídek (Tobola, Žáček)

HC Oceláři Třinec: Němec (Fendrich) - Bezuška, Kurzok, Foltýn, Kasperlík, Hurtík, Žvatora - Mach, Pargač, Kindl, Valíček, Ohera, Vyčesaný, Franek, Juhász, Matuš, Diviš
    HC Dukla Jihlava: Fučík - Tobola, Tobola Přemysl, Polívka, Kohout, Žáček - Gregar, Štěpán, Vantuch, Pěška, Vlček, Zídek, Březka, Vala, Střecha