Plzeň – Frýdek-M. 33:28 (kon.) | Královo Pole – Zubří 21:24 (kon.) | Kopřivnice – Lovosice 25:25 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
25:25 (10:13)
HK FCC Město Lovosice
Sobota 09.03.2013, 17:00Chance Extraliga mužů

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek víkendu. (18:30:52)

A je dobojováno. Sledovali jsme hodně zajímavé utkání, které nakonec skončilo nerozhodně 25:25. Lovosice tedy nepotvrdily roli favorita a ztratily bod.

V prvním poločas dominovali hosté, jenže pak se jim přestalo dařit v koncovce a domácí snížili na rozdíl tří branek.

Ve druhém poločase bylo k vidění hodně zajímavých momentů. Domácí bojovali a nakonec se jim podařilo vyrovnat, nutno dodat, že zaslouženě.

60
    Druhý poločas skončil. (25:25)

60
    Vyrovnávací branku vstřelil Střeštík. (25:25) (25:25)

60
    Hraje se poslední minuta tohoto utkání. (24:25) (24:25)

59
    A už je to pouze o jednu branku. (24:25) (24:25)

58
    Oddechový čas pro hosty. (23:25) (23:25)

57
    Z rychlé akce se prosadil hostující Motl. (23:25) (23:25)

56
    A už je to pouze o gól. Domácí bojují a závěr utkání pořádně zdramatizovali. (23:24) (23:24)

55
    Na dvě minuty je vyloučen hostující Jonáš. (22:24) (22:24)

55
    Nařízenou sedmičku proměnil Jiří Gřes. (22:24) (22:24)

54
    Ale z rychlé akce se prosadil na druhé straně Škvařil. (21:24) (21:24)

54
    Měchýř snižuje na rozdíl dvou branek. Konec utkání bude tedy ještě hodně zajímavý. (21:23) (21:23)

53
    Na druhé straně se trefil Jonáš, který vstřelil už svojí devátou branku v tomto duelu. (20:23) (20:23)