Sobota 09.03.2013, 17:00 • ZS Brumov - Bylnice • Play-off Krajské ligy

60:00
    Konec zápasu. (19:21:18)

59:43
    Brumov právě vstřelil branku!

Po chybě hostující obrany se k puku dostal Ivo Bednařík, který bekhendem překonal podesáté v tomto zápase Vágnera. Stav utkání je 10:4!

55:51

Daniel Gajdošík dostal na modré čáře nabito od Nesrsty a prudkou střelou od tyčky zvyšuje na 9:4!

53:56

Martin Záhorovský zkompletoval hattrick, když po hezké kombinaci usměrnil puk do branky hostů. Stav utkání je 8:4!

52:55
    Kroměříž právě vstřelila branku!

Domácí Bednařík rozehrál u své branky velmi nepřesně a toho dokonale využil kroměřížský Vladimír Sedlář, který famózně vymíchal Stojara a puk zasunul takřka do odkryté branky. Stav utkání je 7:4!

47:07
    Oba týmy hrají v plném počtu.

45:07
    Vyloučen domácí Plachtovič na dvě minuty za krosček.

44:27
    Vyloučen hostující Křemeček na dvě minuty za hákování.

42:29

40:29
    Vyloučení teď vidíme na obou stranách. Na straně domácích je vyloučen Antonovič na dvě minuty za sekání a na straně hostí Gazda na dvě minuty za faul loktem.

40:01

40:00

39:59

Jakub Bouda ještě stihl vystřelit před závěrečnou sirénou a slaví úspěch, jelikož jeho střela skončila v brance domácích. Stav utkání je 7:3!

39:37

Roman Nesrsta vystřelil z pravé strany a Vágner jeho střelu jen vyrazil před sama, kde sjel od modré Ivo Bednařík, který tak dorazil puk do odkryté klece. Stav utkání je 7:2!

37:39
    Vyloučen hostující Bouda na dvě minuty krosček.

35:34

Domácí teď hosty zatlačili do obranné třetiny a podařilo se jim skórovat. Jiří Plachtovič krásně křižnou přihrávkou našel Marka Sýs, který dorazil kotouč na prázdné branky. Stav utkání je 6:2!

34:52
    Hosté hrají v plném počtu.

34:36
    Domácí hrají v plném počtu a následuje tak krátká přesilovka domácích.

Jan Vaněk

Branky a nahrávky: 4. Záhorovský (Antonovič), 25. Peterka (Záhorovský), 27. Sýs (Peterka), 30. Nesrsta (Sýs), 32. Záhorovský, 36. Sýs (Plachtovič), 40. Bednařík (Nesrsta), 54. Záhorovský (Němčický, Antonovič), 56. Gajdošík (Nesrsta), 60. Bednařík – 7. Vaněk, 27. Murín (Stejskal), 40. Bouda, 53. Sedlář

HC Brumov-Bylnice: Stojar, Valigura - Bednařík, Vaněk, Šudoma, Pšeja, Gajdošík, Němčický, Nesrsta, Antonovič, Pospíšil, Záhorovský, Peterka, Sýs, Krejčí, Plachtovič, Vraník
    HK Kroměříž: Vágner, Vybíral - Sedlář, Vaněk, Gazda, Murín, Paksi, Merta, Křemeček, Bouda, Vávra, Stejskal, Drábek, Rajnoha, Jelínek, Šerka

Rozhodčí: Dobeš - Kurtin, Laczko