Nice – Montpellier 2:0 (kon.) | Bordeaux – Bastia 1:0 (kon.) | Lyon – Marseille 0:0 (kon.)
OGC Nice
2:0 (2:0)
Montpellier HSC
Neděle 10.03.2013, 14:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

24
    Nice právě vstřelilo branku!
    Domácí přidávají v prvním poločase druhou branku, postaral se o ni opět STÉPHANE BAHOKEN. Bruins si naběhl do útoku s podporou Bosettiho, který hru přenesl právě na Bahokena, jenž neměl problém kolenem dopravit míč do sítě.

11
    Domácí se po desíti odehraných minutách ujímají vedení. Bauthéac na levém křídle obešel bránícího Hiltona a odcentroval balon k bližší tyči. Tam stál dobře připravený STÉPHANE BAHOKEN, který nohou prostřelil Jourdrena.