Rapid – Admira 1:1 (kon.) | Salzburg – Ried 2:2 (kon.) | Sturm Graz – Wacker 3:2 (kon.)
Wolfsberger – Wiener 1:1 (kon.)
SK Rapid Vídeň
1:1 (0:0)
FC Admira Wacker Mödling
Sobota 16.03.2013, 16:00Rakouská Bundesliga

Opět se ukázalo, že Admira umí potrápit papírově silnější soupeře. Minulé kolo remíza se Salzburgem, nyní remíza s Rapidem Vídeň! Skóre otevřel v 53. minutě Pichler, ale už za 4 minuty bylo vyrovnáno, když se prosadil útočník Burkiny Faso Ouedraogo. To je pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (17:57:22)

90+4
    Hlavička míří nad branku.

90+3
    Poslední šance ke skórování. Rapid bude zahrávat rohový kop.

90+2
    Hra se pohybuje kolem středového kruhu.

90
    Rozhodčí nastavil 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Toth faulovaný Pichlerem, Admira bude rozehrávat z půlky hřiště.

88
    Ouedraogovi rozhodčí odpískal útočný faul ve vápně Rapidu. Domácí mohou v klidu rozehrát.

86
    Schrammel nedokázal z křídla nacentrovat a ztratil míč v rohu hřiště.

85
    Rozhodčí odpískal útočný faul Ouedraogovi.

84
    Střídání v týmu SK Rapid Wien: ze hřiště odchází Burgstaller, přichází Schaub.

81
    Admira se ubránila a stav tak zůstal nerozhodný.

80
    Následuje rohový kop pro Rapid. Skvělou střelu z vápna Macho nepustil za svá záda!