Lovosice – Plzeň 34:28 (kon.) | Zubří – Dukla 25:22 (kon.)
HC Dukla Praha
Sobota 16.03.2013, 18:00Chance Extraliga mužů

60
    Konec zápasu. (25:22) (19:41:48)

Utkání v zuberské hale nám končí stavem 25 :22. Dnes bylo k vidění rychlé dramatické utkání, které lépe zvládl domácí tým a proto zaslouženě vyhrál.

Domácí si drželi již od první minuty prvního poločasu alespoň brankový rozdíl, na který si nenechali hostujícím celkem sáhnout. Celek Dukly se několikrát v zápase pokoušel o zvrat, ale neúspěšně.

V dnešním zápase na palubovce Zubří vynikl svými fantastickými výkony hlavně během prvního poločasu hostující brankář Petružela.

Loučíme se s vámi z haly házené v Zubří a těšíme se na vás u dalšího online přenosu. Martin Petřek. (25:22)

57
    3 minuty před koncem druhého poločasu si vyžádal trenér hostů Pavel Pauza oddechový čas pro své svěřence. Reagoval tak v situaco, když Zuberští zvyšili svůj náskok na rozdíl dvou branek. (22:20)

55
    Zubří si i v dvacáté páté minutě druhého poločasu udržuje brankový náskok, nyní vede 21:20. Hosté se pokoušejí o zvrat utkání, ale domácím výborně funguje obranná fáze. (21:20)

52
    V dvacáté druhé minutě druhého poločasu je stav 19 :17. Hostům se podařilo srovnat pouze stav utkání na 16:16, ale domácí tým následně odskočil opět na rozdil jedné či dvou branek . (19:17)

v šestnácté minutě druhého poločasu je stav 16:12. (16:12)

40
    Domácí odskakují v druhém poločase svému soupeři na tříbrankový rozdíl.Stav utkání v zuberské hale je nyní 15:12 v destáté minutě druhého poločasu. (15:12)

Domácí si již od počátku prvního poločasu drží brankový náskok před svým soupeřem z Prahy.Utkání je nanejvýš ale vyrovnané.Dukelský brankář dnes potvrzuje že se nalézá ve skvělé formě , což potvrdil pěti chycenýmí sedmimetrovými hody v prvním poločase.Nemít celek Dukly Prahy v dnešním utkání tohoto vynikajícího golmana , muže být brankový náskok domácích již v prvním poločase větší.
    (12:11)

31
    Začal druhý poločas. (12:11)

30
    První poločas skončil. (12:11)

Po prvním poločase vedou domácí těsným rozdílem 12:11. (12:11)

Omlouváme se, ale kvůli technickým problémům se dnešní přenos neuskuteční. Přineseme alespoň poločasový stav. (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Hráči jsou na palubovce. Po krátkém rozcvičení utkání začne.

Poslední vzájemný zápas

Oba celky se v této sezoně už jednou samozřejmě utkaly. V Praze se z vítězství radovala Dukla, která po boji vyhrála 28:22.

Hosté mají na svém kontě 25 bodů a nachází se na třetím místě v tabulce. Dukla dokázala v této sezoně 12x vyhrát, jednou remizovala a pouze 6x prohrála.

HC Gumárny Zubří

Domácí mají na svém kontě 22 bodů a stále bojují o postup do ´lepší skupiny´. Na šestou Karvinou ztrácí Zubří pouhý jeden bod.

Brno - Zubří 21:24
    Zubří - Karviná 29:26
    Přerov - Zubří 26:26
    Zubří - Plzeň 21:20
    Frýdek-Místek - Zubří 32:36

Přeji krásný den všem fanouškům házené. Tipgames Extraliga má na programu 22. kolo a my budeme sledovat utkání mezi Zubří a pražskou Duklou. Mírným favoritem tohoto zápasu je domácí celek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.