Děkanka – Šumperk | 4:2 (kon.) | | | Jihlava – České Budějovice | 6:0 (kon.) |
Alligator Malans – Rychenberg | 5:4 (kon.) | | | Köniz – Grasshopper | 10:8 (kon.) |
Havířov – Bohemians | 4:5 (kon.) | | | Liberec – Sparta | 4:5 (kon.) |
Kladno – Znojmo | 8:7 (3:1 po s.n.) | | | Královské Vinohrady – Pardubice | 12:9 (kon.) |
Bulldogs – Bohemians juniorky | 3:6 (kon.) | | | Hradec Králové – Liberec | 3:6 (kon.) | | | Future – Bonusia Ostrava | 7:3 (kon.) |
Otrokovice – TJ Chodov | 3:8 (kon.) |
konec
Floorball Köniz NLA
10:8
(5:4, 1:2, 4:2)
Grasshopper Club Zürich
Petr Blakala
Branky a nahrávky:
8. Wälti Nino (Schneiter), 10. Pillichody (Antener), 13. Wälti Nino (Schneiter), 18. Antener (Wälti Nino), 18. Maurer (Bill), 29. Maurer (Berweger), 43. Antener (Wälti Nino), 53. Maurer, 56. Antener, 58. Schneiter (Wälti Nino) – 1. Rüegger (Jakubek), 2. Rüegger (Zürcher), 9. Kožušník (Zehr), 11. Wolfer (Zehr), 32. Scalvinoni (Rüegger), 33. Hostettler (Meier), 43. Scalvinoni, 58. Kožušník (Skalík)
Rozhodčí: Baumgartner, Kläsi
Diváci:
Neproměněná penalta:
Floorball Köniz NLA:
Eder (Thut) – Ledergerber, Wälti N., Kissling, Albrecht, Wälti D., Hess, Schneiter, Berweger, Bill, Wilhelm, Djurling, Wanner, Antener, Pillichody, Righini, Müller, Mauer, Graf
Náhradníci:
Trenér:
Grasshopper Club Zürich: Bühler (Wittwer J.) – Jakůbek, Brus, Hostettler, Merki, Wittwer L., Kožušník, Sutter, Grüter, Wolfer, Zehr, Ladner, Skalík, Meier, Maffioletti, Rüegger, Zürcher, Helfenstein, Scalvinoni
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Grasshopper Club Zürich: Bühler (Wittwer J.) – Jakůbek, Brus, Hostettler, Merki, Wittwer L., Kožušník, Sutter, Grüter, Wolfer, Zehr, Ladner, Skalík, Meier, Maffioletti, Rüegger, Zürcher, Helfenstein, Scalvinoni
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Baumgartner, Kläsi
Diváci:
Floorball Köniz: Eder (Thut) – Ledergerber, Wälti N., Kissling, Albrecht, Wälti D., Hess, Schneiter, Berweger, Bill, Wilhelm, Djurling, Wanner, Antener, Pillichody, Righini, Müller, Mauer, Graf
Grasshopper Club Zürich: Bühler (Wittwer J.) – Jakubek, Brus, Hostettler, Merki, Wittwer L., Kozusnik, Sutter, Grüter, Wolfer, Zehr, Ladner, Skalik, Meier, Maffioletti, Rüegger, Zürcher, Helfenstein, Scalvinoni
Rozhodčí: Baumgartner, Kläsi.
Autorem branky je RÜEGGER. Asistence: Aleš Jakůbek.
Autorem branky je RÜEGGER. Asistence: Zürcher.
Autorem branky je KOŽUŠNÍK. Asistence: Zehr.
Autorem branky je PILLICHODY. Asistence: Antener.
Autorem branky je WOLFER. Asistence: Zehr.
Autorem branky je WÄLTI NINO. Asistence: Schneiter.
Autorem branky je ANTENER. Asistence: Wälti Nino.
Autorem branky je MAURER. Asistence: Bill.
Autorem branky je MAURER. Asistence: Berweger.
Autorem branky je SCALVINONI. Asistence: Rüegger.
Autorem branky je HOSTETTLER. Asistence: Meier.
Autorem branky je SCALVINONI. Bez asistence.
Autorem branky je ANTENER. Asistence: Wälti Nino.
Autorem branky je MAURER. Bez asistence.
Autorem branky je ANTENER. Bez asistence.
Autorem branky je SCHNEITER. Asistence: Wälti Nino.
Autorem branky je KOŽUŠNÍK. Asistence: Skalík.