Příbram – Táborsko 7:1 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 1:3 (kon.) | Dukla Praha – Plzeň 2:2 (kon.)
Slovácko – Teplice 5:1 (kon.) | Jablonec – Liberec 3:3 (kon.) | Hr. Králové – Ostrava 2:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Brno 1:1 (kon.) | Slavia – Bohemians 1905 2:2 (kon.)
1.FC Slovácko
5:1 (2:1)
FK Teplice
Pondělí 25.03.2013, 15:00 • Bělinka • Juniorská liga

V mrazivém počasí porazilo Slovácko vysokým rozdílem 5:1 severočeské Teplice a oplatili jim tak porážku z podzimní části. První branku utkání vstřelil hostující celek zásluhou Kopase z rohového kopu. Teplice se neradovaly z vedoucí branky ani minutu, vzápětí domácí Havlík využil nedorozumění obrany s brankářem Lipšem. Do konce prvního poločasu ještě dokázali svěřenci trenéra Michala otočit stav zápasu ve svůj prospěch brankou do šatny, když se prosadil Hála. Ve druhém poločase již "sázelo" branky jen Slovácko. Postupně se mezi střelce zapsali Kovář, Trávník a konečnou podobu výsledku dokrášlil Kubáň. (17:47:55)

88
    Ondica přešel přes několik protihráčů soupeře a vysunul Hašu, ten jeho přihrávku nečekal a míč poté nedostihl.

86
    V další zajímavé šanci se ocitl Kubáň po přihrávce Trávníka, ovšem přestřelil teplickou branku.

85
    ...nestalo se tak, balon je opět na kopačkách domácích hráčů.

84
    Ve středu hřiště fauloval Kordula v hlavičkovém souboji Altmana, a tak hosté budou mít možnost ohrozit branku Slovácka.

83
    Utkání je již rozhodnuto, Slovácko nadále drží míč ve své moci.

81
    Slovácko vystřídalo. Martina Hálu vyměnil Michal Ondica.

79
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Pátou a první svoji branku za Slovácko vstřelil krásnou střelou obránce LUKÁŠ KUBÁŇ.

77
    Předposlední střídání Teplic. Karla Kodeše nahradil Václav Altman.

76
    Navýšit brankové skóre domácího celku mohl Roman Haša, který šel sám na brankáře a snažil se jej lobem přehodit. Tento pokus mu však nevyšel a branku o centimetry minul!

75
    Rychlý brejk hráčů Teplic si obrana slováckého celku pohlídala.

73
    Druhé střídání v sestavě Slovácka. Tomáš Jeleček nastoupil místo Marka Havlíka.

72
    Haša uvolnil na levé straně Kováře, který našel v pokutovém území nabíhajícího MICHALA TRÁVNÍKA, jenž překonal v pádu brankáře Lipše.

70
    Dalekonosnou střelou se prezentoval záložník Trávník, jeho pokus mířil doprostřed branky Teplic.

69
    Třetí střídání Teplic. Martina Kulhánka nahradil Pavel Soukup.

68
    Teplice měly šanci ohrozit branku Slovácka v podobě dvou rohových kopu za sebou, obrana domácího celku míč úspěšně v obou případech odvrátila.