Boston – Toronto 3:2 (2:1 po s.n.) | Ottawa – New Jersey 3:2 (2:1 po s.n.) | Chicago – Los Angeles 4:5 (kon.)
Nashville – Edmonton 3:2 (kon.) | Dallas – Minnesota 4:7 (kon.) | Anaheim – San Jose 3:5 (kon.)
Arizona – Detroit 2:3 (kon.)
HC Řisuty
4:5 (1:0, 1:4, 2:1)
HC Tábor
Úterý 26.03.2013, 19:00 • Stadion Slaný • Play-off 2. ligy, skupina Západ

57:29
    2 minuty za hákování pro Lišku. Ten gestikuloval, že se soupeře ani nedotkl, nebylo mu tohle přimlouvání u rozhodčího nic platné. Velká šance pro domácí, aby na poslední chvíli rozhodli zápas!

48:23
    Za podražení jde na 2 minuty ven domácí Hlusička. Šance pro Tábor, aby opět navýšil náskok a dostal se z tlaku domácích.

31:02
    2 minuty pro táborského Šulčíka za držení protihráče.

19:28
    A další trest! Horké chvilky pro hosty. Matušík 2 minuty za sekání.

18:48
    Řisuty si zahrají další přesilovku. Táborský Heršálek dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

14:00
    Řisuty jdou do 3! Sedláček dostává 2 minuty za krosček.

13:42
    Přesilovka také pro kohouty. 2 minuty za nedovolené bránění Čermák.

11:30
    První přesilovka pro domácí. 2 minuty Kolomý za podražení.

Josef Janda

Branky a nahrávky: 17. Krpata (Hudíček), 29. Kraus, 45. Landa (Kos, Fiala), 52. Vlček (Landa, Kos) – 30. Seidl (Matušík), 35. Zayml (Kanov), 36. Matušík (Kolomý), 38. Kratochvíl (Zayml, Heřmánek), 60. Matušík (TS)

HC Řisuty: Schwamberger – Kašák, Sedláček, Čermák, Babický, Fiala, Čížek, Bílek, Slánský – Landa, Kos, Scherzl, Hlusička, Kraus, Křepelka, Veselý, Krpata, Vlček, Hudíček.
    HC Tábor: Klestil – Heršálek, Kanov, Černý, Hlaveš, Liška – Mrkvička, Pechánek T., Kellner, Seidl, Matušík, Hájek, Šulčík, Kolomý, Kratochvíl, Pechánek R., Heřmánek, Zayml.