Pardubice – Vlašim 1:2 (1:2 po s.s.) | Jihlava – Ústí n/L 1:4 (kon.)
1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
Elba DDM Ústí nad Labem
Neděle 31.03.2013, 11:00Coalsoft play-off Extraligy

Děkuji za pozornost a v příští sezoně nashledanou. (13:23:36)

Domácí zaplatili nováčkovskou daň. Více než na svůj výkon se v druhé polovině utkání soustředili na výkon rozhodcovského dua. Oproti tomu ústečtí hokejbalisté, narozdíl od sobotního utkání, věděli, že řeči zápas ještě nikdy nikde nevyhráli a koncentrovali se výhradně sami na sebe. To rozhodlo.

Jihlavským končí sezona. Nezbývá než si přát, aby zástupci jihlavského hokejbalu vytvořili alespoň průměrné komentátorské stanoviště. Psát v pětistupňovém mrazu na dřevěné lavici a jednou rukou stírat padající sníh z obrazovky, to je hluboko pod možnostmi krajského města.

Hosté vítězí ve čtvrtém čtvrtfinálovém duelu 4:1 a postupují do semifinále. Mužem zápasu je Jan Hruška, který za svá záda pustil jedinou střelu.

45:00

44:41
    Ústí právě vstřelilo branku!
    DANIEL PRÁŠEK střelou do prázdné pečetí výhru hostů. Asistence: Jan Štěpánek, Jan Langthaler.

A sudí si vybrali jednoho z domácích fanoušků a chtějí ho vykázat ven z areálu. Odmítají pokračovat ve hře, dokud výtečník nebude vyveden. Takže tu budeme vesele mrznout pár dalších minut.

Timeout si nyní vyžádali hokejbalisté Ústí nad Labem.

44:30
    Blaško nahazuje.

44:24
    Icing hostů.

44:00
    Humlíček na střídačce. Domácí hrají powerplay.

Jihlavští hokejbalisté si berou oddechový čas.

43:58
    Hosté uklidňují hru vyhozením přes všechny čáry.

43:21
    Hosté v pěti lidech.

42:31
    Adam vyhazuje.

42:13
    Hruška schoval míček pod lapačku. Domácí jsou v křeči.

41:14
    Nu, přiznejme si. Mírná kompenzace ze strany hlavního rozhodčí. Na dvě minuty odchází Lukáš Soukup (UNL) za hrubost.

41:03
    Branková konstrukce za Hruškou se vychýlila ze své pozice. Rozhodčí fouká do píšťalky.

40:28
    A egoistický výkon sudích pokračuje. Další desítku dostává Štěpán Brázda (JIH) za nesportovní chování.

Pavel Zeman

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 35. Třetina (Smutný, Jobák) – 5. Štěpánek (Langthaler), 20. Štěpánek (Soukup, Langhtaler), 35. Prášek (Poláček, Kotlík), 45. Prášek (Štěpánek, Langthaler)

SK Jihlava: Humlíček – Blaško, Vávrů, Brázda, Homola, Gregor, Jakoubek – Třetina, Danko, Střecha – Smutný, Jobák, Fiala – Matějka, Javorka, Průcha (od 31. minuty Trávník)
    Elba DDM Ústí nad Labem: Hruška – Růžička, Haas, Adam, Šilínek, Jirava, Cerman, Prášek – Štěpánek, Plachý, Hubený – Langthaler, Soukup, Zápotocký – Poláček, Kotlík, Lacina

Rozhodčí: Škrobák M., Škrobák P.