Ath. Bilbao – Granada 1:0 (kon.) | Real Betis – Getafe 0:0 (kon.)
Athletic Bilbao
1:0 (0:0)
Granada CF
Pondělí 01.04.2013, 20:00Španělská LaLiga

Je tu konec utkání mezi Athleticem Bilbao a Granadou. Veselejší budou dnes rozhodně domácí, kteří dotáhli vyrovnané utkání k vítězství 1:0. Jediný gól vstřelil po rohovém kopu v 67. minutě Aritz Aduriz. (21:52:26)

90+4
    Ander Herrera poslal míč do odkryté brány, jenže bylo to ve chvíli, kdy se nemělo hrát, protože na trávníku byly dva balony. Gól tedy neplatí.

90+3
    Po centru z pravé strany se k hlavičce dostal Nolito. Byl ale v záklonu a míč poslal nad bránu.

90+2
    Hosté se v závěru přeci jen dostali k tlaku, domácí jsou sevřeni na vlastní polovině.

90+1
    Tvrdou jedovkou nyní trefil San José tyč domácí brány!

90+1
    Hosté mají na vyrovnání ještě čtyři minuty. Tolik bude ve druhém poločase nastaveno.

90
    Domácí střídají. Otřeseného Muniaína nahrazuje Toquero.

89
    Nervy na uzdě neudržel Íñigo López a po zákroku na protihráče u postranní čáry dostává žlutou kartu.

88
    Domácí již nic nevymýšlejí a soustředí se na odkopávání míčů mimo velké vápno.

87
    Ander Herrera se pokusil vystřelit z velké dálky, mířil ale mimo. Rozehrávat bude brankář Toño.

86
    Zápas spěje ke svému konci. Začínají trochu plát emoce a závěr bude zajímavý.

84
    Ander Herrera za zdržování před rozehrávkou rohového kopu dostal žlutou kartu.

83
    Hosté se stále nemohou dostat k závěrečnému tlaku. Naopak jsou to domácí, kteří se dostávají k rychlým protiútokům.

82
    Pokus o rychlý brejk domácího celku skončil ofsajdem Llorenteho.

81
    Nyní mají tedy hosté početní výhodu. Uvidíme, zda jí dokážou využít.

80
    Domácí Markel Susaeta se dopustil školáckého faulu zezadu a dostává druhou žlutou a následně červenou kartu v dnešním zápase.