Chodov – Tatran 10:4 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
10:4 (1:1, 6:1,3:2)
ESA logistika Tatran Střešovice
Pátek 05.04.2013, 18:00 • SH Jižní Město • Play-off Livesport Superligy florbalu

Já se s Vámi loučím a někdy u dalších sportovních přenosů na shledanou.

Skončilo nám 3.semifinále playoff AutoCont extraligy florbalu mezi kluby TJ JM Pedro Perez Chodov a Tatran Omlux Střešovice, kdy domácí deklasovali hosty 10:4 a snížili stav série na 1:2.

Kanadské bodování :
    1.Petr Pražák (TJ JM Pedro Perez Chodov) 4 (4 + 0)
    2.Max Wahlgren (TJ JM Pedro Perez Chodov) 4 (1 + 3)
    3.Matěj Jendrišák (TJ JM Pedro Perez Chodov) 3 (1 + 2)

59:44
    Zich je zpátky v brance, protože domácí rozehrávali před brankou hostů.

59:08
    Oddechový čas pro domácí.

58:18
    Wahlgren (Chodov) trefil střelou přes celé hřiště pouze tyč prázdné branky!

58:01
    Zich (Střešovice) stále na střídačce.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:55
    Tatran hraje v 6 v poli. Zich je na střídačce.

55:54
    Wahlgren (Chodov) orazítkoval tyč!

54:56
    Střešovice právě vstřelily branku!
    Ale nakonec přece dokázali snížit hosté. Autorem branky je: FILIP ULLMAN. Asistence: Ondřej Riebauer

54:05
    Hostům se stále dneska nedaří, jejich šance končí na hokejkách domácích. Nedokážou nic vymyslet.

53:15
    Chodov dále kombinuje před branou hostů.

Oddechový čas pro hosty.

52:00
    Chodov právě vstřelil branku!
    A je tady desátá branka CHODOVA !
    Autorem braky je: PETR PRAŽÁK. Asistence: Matěj Jendřišák.

49:20
    Klápa vybojoval míček, přihrál na DAVIDA PODHRÁSKÉHO, který bez problému navyšuje náskok Chodova. Asistence: Michal Klápa.

48:01
    A další šance Ondrůška, ale jeho střela končí pouze na boční síťce Binderovy brány.

47:02
    Ondrušek (Střešovice) zkoušel z dobré pozice střílet, ale jeho střela končí na domácích hokejkách.

46:26
    PETR PRAŽÁK utekl všem obráncům a překonal Kafku. Asistence: Matěj Jendrišák.

45:18
    Binder má dneska svůj den, předvedl další ze skvělých zákroků.

44:00
    Začátek třetiny se hraje opatrně. Až na jednu chybu, z které dali Střešovice gól pracují obrany bezchybně.

43:39
    Střešovice střílí gól. Autorem branky: TOMÁŠ ONDRUŠEK. Asistence: Aleš Hlavička.

40:01

Tak nakonec není vyprodáno. Dnešní utkání sleduje 583 diváků.

Střely na bránu v druhé třetině :

Přesilové hry v druhé třetině :
    TJ JM Pedro Perez Chodov: 1 Využití: (0)
    Tatran Omlux Střešovice: 2 Využití: (1)

40:00

39:29
    Chodov bleskově odpovídá. MAX WAHLGREN si zkušeně počkal na vhodný moment a Kafku prostřelil na bližší tyči.

39:21
    Střešovice využívají přesilovou hru. Autorem branky je: MAREK DEUTSCH. Asistence: Martin Richter.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:28
    Vyloučen Patrik Dóža (Chodov) na 2 minuty za sekání.

37:43
    Střešovice si dávají vlastní branku. Autorem branky je: MICHAL PODHRÁSKÝ (vlastní).

37:22
    Marek Vrána (Střešovice) na dvakrát nepřekonal Bindera.

36:53
    Ondrůšek (Střešovice) střílel do odkryté branky, ale nakonec ji Binder vykopl.

36:25
    Střešovice tlačí, ale branky střílí domácí. Autorem branky je: MICHAL KLÁPA. Asistence: Patrik Dóža.

34:20
    Střešovice zkouší něco s utkáním něco udělat. Ale chodovští zadáci jsou nyní bezchybní.

33:19
    Chodov se ubránil, a je v plném počtu.

32:30
    Chodovští při vlastním oslabení kombinují za brankou hostí, ale nakonec míč ztrácí a Střešovice už jsou před bránou domácích.

31:19
    Střešovice budou mít šanci snížit, budou hrát přesilovou hru. Vyloučen Vladimír Běhavý (Chodov) na 2 minuty za bránění ve hře.

30:56
    Chodovští se v druhé třetině rozstříleli. Autorem branky: PETR PRAŽÁK. Asistence: Max Wahlgren.

30:27
    Jiří Kolísko (Střešovice) střílel osamocen, ale Binder chytá.

28:10
    Riebauerova střela (Střešovice) orazítkovala tyč !!!

28:04
    Pražák (Chodov) střílel, a Kafka super zákrokem likviduje !!!

26:30
    Střešovičtí se chodovskému tlaku ubránili. Chodov mě několik drobných šancí, ale žádné vážné ohrožení branky z toho nebylo.

25:10
    Domácí se snaží, ale zatím nic nevykombinovali.

24:30
    Chodov si zahraje přesilovku. Vyloučen Marek Deutsch (Střešovice) na 2 minuty za nedovolené vrážení.

23:15
    Chodovští jsou nyní na koni. Doža (Chodov) z otočky jen těsně minul branku Kafky.

22:29
    Chodovští za 25 sekund střílí další gól. Autorem branky je: MARTIN JENRIŠÁK. Asistence: Max Wahlgren.

22:04
    Chodovští jdou do vedení. Autorem branky je: RADIM CEPEK. Asistence: Martin Pražan.

21:00
    Jendřišák (Chodov) zkoušel vypálit z první, ale netrefil bránu.

17:40
    Chodovská brána nepokryla Marka Vránu, ale ten neuspěl.

17:20
    Wahlgren (Chodov) zkoušel projí přes domácí hráče, ale neuspěl.

15:34
    Domácí zkouší něco vymyslet, zkouší se prokombinovat od vlastní brány.

14:46
    Cepek (Chodov) vystřelil , ale Kafka chytá.

14:00
    Střešovičtí po vstřelené brance ožili, a jsou při chuti. Nyní jsme vyděli několik šancí, ale bez úspěchu.

12:54
    Střešovice vyrovnávají. Autorem branky je JIŘÍ KOLÍSKO. Asistence: Milan Fridrich.

11:50
    Jendřišák (Chodov) to zkoušel na brankáře Kafku, ale neuspěl.

10:00
    Hartman (Střešovice) to zkoušel před bránou, ale neuspěl

08:10
    Deutsch (Střešovice) byl blízko gólu, jeho střelu zachraňovala noha jednoho domácích před prázdnou bránou.

08:00
    Střešovičtí dobře atakují. Domácí musí kombinovat až od vlastní brány.

07:40
    Doža (Chodov) nebezpečně vypálil, ale Kafka pozorný.

07:00
    Nyní máme klidnější část utkání, Chodov zkouší kombinovat, ale střešovičtí obránci je k ničemu nepustí.

06:00
    Chodov zkouší kombinovat za vlastní bránou.

04:12
    Proti Ullmanově střele (Střešovice) musel zasahovat Binder.

03:42
    Doža (Chodov) zkoušel přihrávat před bránu na Podhráského, ale neuspěl.

02:17
    Z první větší šance vytěžili domácí , využili závaru před bránou Kafky. Autorem branky je: PETR PRAŽÁK. Asistence: Max Wahlgren.

01:00
    Utkání začínají oba týmy opatrně a vyčkávají.

00:01

Je po představování a může nám utkání začít.

Nyní se nám představují zahajovací sestavy.

Začátek se nám o něco málo opozdí.

V hale Chodova je už všechno připraveno k zahájení utkání, probíhá představení hráčů.

V brance domácích bude tentokráte od začátku Jan Binder, který vystřídal v minulém zápase Jana Baráka, kterému se v minulém zápase moc nedařilo.

Zahajovací sestavy:

TJ JM Pedro Perez Chodov: Binder – Kotlas, Christiansson – Wahlgren, Jendrišák, Pražák

Tatran Omlux Střešovice: Kafka – Deutsch, Hlavička – Kolísko, Fridrich, Ondrušek

TJ JM Pedro Perez Chodov: Binder (Barák) – Pražan, D. Podhráský, Jendrišák, Wahlgren, Cepek, Zozulák, Klápa, Procházka, Pražák, Flousek, Christiansson, Sýkora, Mikeš, Schubert, Dóža, Běhavý, Kotlas, Bouša.

Tatran Omlux Střešovice: Kafka (Zich) – M. Podhráský, Heřmanský, Von der Pahlen, Deutsch, Klimeš, Hartman, Fořt, T. Vávra, Richter, Riebauer, M. Vávra, Hlavička, Jan Kolísko, Ondrušek, Fridrich, Jiří Kolísko, Ullmann, Natov

Rozhodčí: Petr Černý a Jiří Janoušek.

Zápas můžete sledovat ze záznamu od 21:00 na kanálu ČT sport.

Tým TJ JM Pedro Perez Chodov rozšiřuje pro víkendové zápasy v pátek a sobotu kapacitu svého hlediště. Z původní kapacity 300 diváků na 780 diváků. Po oba zápasy se očekává vyprodaná hala a bouřlivá atmosféra.

Tým Tatran Omlux Střešovice vyhrál tedy oba domácí zápasy, a vede v sérii 2:0. Nyní budou mít výhodu dvou domácích zápasů hráči týmu TJ JM Pedro Perez Chodov a šanci před domácím publikem srovnat skóre. Zda se jim to podaří, budeme vědět v sobotu kolem 21.hodiny.

Druhé semifinále už nebylo tak jednoznačné. Střešovičtí sice vedli už v 10. minutě 4:0, ale chodovští zabrali a dokázali vyrovnat. Nakonec jim to ale nepomohlo, neboť prohráli v prodloužení 6:5 (4:1, 0:1, 1:3 – 1:0).

V prvním semifinále dominovali hráči Střešovic. Neponechali nic náhodě a po třetinách 2:1, 2:0 a 3:1 vyhráli 7:2.

Hezký páteční podvečer nejen florbalovým fanouškům. Dnes Vám přineseme on-line přenos 3.semifinále AutoCont extraligy mezi kluby TJ JM Pedro Perez Chodov a Tatran Omlux Střešovice. Začátek utkání byl posunutý a začíná až v 18:00.

MCh

Hledáme zpravodaje pro tým ESA logistika Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 3. Pražák (Wahlgren), 23. Cepek (Pražan), 23. Jendrišák (Wahlgren), 31. Pražák (Wahlgren), 37. Klápa (Dóža), 38. Podhráský (vla.), 40. Wahlgren, 47. Pražák (Jendrišák.), 50. Podhráský (Klápa), 52. Pražák (Jendrišák) – 13. Kolísko (Fridrich), 40. Deutsch (Richter), 44. Ondrušek (Hlavička), 55. Ullmann (Riebauer)

FAT PIPE Florbal Chodov: Binder (Barák) – Pražan, D. Podhráský, Jendrišák, Wahlgren, Cepek, Zozulák, Klápa, Procházka, Pražák, Flousek, Christiansson, Sýkora, Mikeš, Schubert, Dóža, Běhavý, Kotlas, Bouša.
    ESA logistika Tatran Střešovice: Kafka (Zich) – M. Podhráský, Heřmanský, Von der Pahlen, Deutsch, Klimeš, Hartman, Fořt, T. Vávra, Richter, Riebauer, M. Vávra, Hlavička, Jan Kolísko, Ondrušek, Fridrich, Jiří Kolísko, Ullmann, Natov

Rozhodčí: Petr Černý a Jiří Janoušek