Sobota 06.04.2013, 14:09Challenger Saint Brieuc (krytý tvrdý povrch)

V tuto chvíli je to ode mě vše. Přeji Vám příjemně strávený víkend a někdy u onlajn reportáží na počtenou. (15:39:40)

Získané míče po 1. podání 83% – 58%
    Získané míče po 2. podání 45% – 44%
    Využité brejkboly 5/5 – 3/7

Konec zápasu

Ani na pátý pokus nesebral Jan Mertl svému soupeři set a prohrává 4:6 a 5:7. Viděli jsme hlavně v druhém setu zdlouhavé výměny mnoho nevynucených chyb. Jesse Huta Galung bude hrát zítra finále. Soupeře se dozví v druhém semifinále.

7:5
    Osmé eso ukončuje zápas!

40-0
    Jsou tu 3 mečboly. Čopovaný bekhend od Mertla končí za základní čárou.

30-0
    Return Mertla pouze do sítě.

15-0
    Jesee Huta Galung si došel pro jednoduchý volej. Mertl byl mimo kurt, mohl ho trefit kam chtěl.

6:5
    Ten první využívá! Zásluhu na tom má bekhendový prohoz, který dosednul přímo na čáru. Za malou chvíli bude holandský tenista podávat podruhé na postup do finále.

40-15
    Holandský tenista má po chybě českého hráče dva brejkboly.

30-15
    Být divákem na tenise. Tak tento tenis by mě rozhodně uspal. Mertl získává tuto nejdelší výměnu zápasu. Galung trefuje o pár decimetrů do autu.

30-0
    Bekhendový úder Huty Galunga trefuje čáru a následný úder Mertla trefuje jen pásku.

15-0
    Dvojchyba č. 2 pro Mertla.

5:5
    Holandský tenista toto utkání nedopodával. Znovu přešel k síti, ale prohoz Mertla byl na tolik přesný, že trefuje čáru. Holandský tenista je rozzlobený a tříská raketou.