Los Angeles – Edmonton 4:1 (kon.) | Carolina – NY Rangers 1:4 (kon.) | Montreal – Boston 2:1 (kon.)
New Jersey – Toronto 1:2 (kon.) | NY Islanders – Tampa 4:2 (kon.) | Florida – Washington 3:4 (kon.)
Arizona – Colorado 4:0 (kon.) | Vancouver – Calgary 5:2 (kon.) | Detroit – St. Louis 0:1 (kon.)
San Jose – Dallas 4:5 (0:1 po s.n.)
New York Islanders
4:2 (1:0, 1:1, 2:0)
Tampa Bay Lightning
Neděle 07.04.2013, 01:10 • Nassau Veterans Memorial Coliseum, Uniondale, Long Island, New York • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:30:34)

Tampa Bay: 6

Dnešní zápas je u konce, dva body si za vítězství 4:2 připisují domácí hokejisté, kteří dnešní zápas hlavně "ubojovali". Hosté živili svou šanci na body z tohoto zápasu až do čtyřiapadesáté minuty, kdy byl stav ještě nerozhodný 2:2, ale pak vstřelil vedoucí branku domácí Martin a vítězství ještě pojistil gólem do prázdné brány MacDonald.

60:00

59:46
    Islanders právě vstřelili branku!
    Na podruhé to již vyšlo, tentokrát ANDREW MACDONALD střílí z vlastní třetiny a puk míří přes celé kluziště do opuštěné branky Tampy, která se tak bude muset obejít bez bodového zisku z dnešního utkání. Asistence: Josh Bailey.

59:25
    MacDonald netrefil prázdnou branku Lightnings.

59:00
    Začíná poslední minuta třetí třetiny, puk ve středním pásmu.

58:31
    Hosté hrají bez branáře, s šesti hráči v poli.

58:31
    Hosté stupňují tlak, Carle se nyní prohnal útočným pásmem, ale i jeho střelecký pokus je zblokován obranou Islanders.

57:44
    Stamkos střílí z pravé strany, ale Bailey dokázal puk tečovat vysoko nad. Vhazovat se bude ve třetině Islanders.

57:05
    Hraje se ve třetině Tampy, to nejvíce vyhovuje domácím, kteří brání jednobrankový náskok.

56:13
    Tampě se nedaří přejít přes střední pásmo, tam hrají Islanders výtečně.

54:23
    Bude zajímavé sledovat, jak si s nepříznivým vývojem poradí hokejisté Tampy, kteří více jak pět minut před koncem třetí třetiny prohrávají o jeden gól.

53:34
    MATT MARTIN nyní využil nedůslednosti v defenzivě soupeře, obrana Tampy se rozestoupila, tak si Martin, najíždějící z pravé strany troufnul na překvapivou střelu z mezikruží a puk končí v síti! Asistence: Anders Lee, Mark Streit.

52:46
    Střelu Stamkose z pravé strany blokuje MacDonald, puk letí vysoko nad ochranné plexisklo.

52:15
    Delší část hry bez střeleckých pokusů na jedné či druhé straně, sledujeme hodně bojovný hokej.

51:49
    Višňovský bojuje o puk v levém rohu útočného pásma.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 15. Grabner (Tavares), 29. Bailey (Okposo, Nielsen), 54. Martin (Lee, Streit), 60. MacDonald (Bailey) – 25. Panik (Lecavalier, Carle), 44. Carle (Stamkos, Pouliot)

New York Islanders: Nabokov (Poulin) – Hickey, Višňovský, MacDonald, Hamonic, Streit, Martínek – Joensuu, Tavares, Boyes – Bailey, Nielsen, Okposo – Grabner, Aucoin, McDonald – Cizikas, Lee, Martin
    Tampa Bay Lightning: Bishop (Garon) – Salo, Carle, Brewer, Aulie, Gudas, Taormina – Pouliot, Stamkos, St. Louis – Connolly, Lecavalier, Panik – Killorn, Pyatt, Purcell – Tyrell, Johnson, Crombeen

Rozhodčí: Larue, Morton – Morin, Murphy

Diváci: 16170