0
5 2
Čtvrtek 11.04.2013, 18:48WTA Katowice (krytý tvrdý povrch)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:21:15)

Ve čtvrtfinále se Petra Kvitová utká zítra se Srbkou Petrou Martičovou, která si postup vybojovala v duelu se Schmiedlovou, kterou porazila hladce 6:4 a 6:2.

Do čtvrtfinále turnaje WTA v Katovicích se tak probojovala i druhá Češka, vedle včera postoupivší Karolíny Plíškové. Petra Kvitová, osmá hráčka světa a nejvýše nasazená na tomto turnaji, se na postup nesmírně nadřela, hlavně v prvním setu, v němž se neskutečně trápila a jen silou vůle dotáhla první sadu do vítězného konce. Ve druhém setu byl herní projev Petry Kvitové mnohem lepší a po zlepšeném výkonu si zaslouženě vybojovala postup do dalšího kola.

Konec zápasu

6:2
    Čistou hrou končí Kvitová tento zápas, ve kterém po hodině a sedmadvaceti minutách poráží snaživou Minellaovou ve dvou setech 7:5 a 6:2.

40-0
    Je to tady, tři mečboly pro Petru Kvitovou.

30-0
    Čelit Kvitové je ale nesmírně těžké, Češka se rozehrála a jde neochvějně za vítězstvím.

15-0
    Lucemburská tenistka kazí, čelí obrovskému tlaku, pokud nevezme soupeřce podání, zápas pro ni končí.

5:2
    Konec přestávky, na vítězství v celém utkání jde podávat Petra Kvitová.

5:2
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:2
    Ano, pokus o čopovaný bekhend Minellaové nevyšel, míček letí do autu, Lucemburčanka ztrácí servis a je velmi blízko porážky!

40-0
    Šestá dvojchyba Minellaové, tři brejkboly pro Kvitovou, která se tak může velmi přiblížit k celkovému vítězství.