Zruč n/S – Helas Brno 4:3 (kon.) | Chrudim – Slavia 10:1 (kon.) | Tango Brno – Balticflora Teplice 9:1 (kon.)
Vysoké Mýto – Bohemians Futsal 6:5 (po pr.)
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto
6:5 (1:0)
Bohemians 1905 Futsal
Pátek 12.04.2013, 20:30 • SH DM Vysoké Mýto • Play-off Futsal ligy

Ještě po ukončení zápasu vletěl Vozár dost ostře na rozhodčího, dostal pouze žlutou. (22:27:23)

Nejzbach vyhrává v prodloužení!!!! V dramatickém zápasu vítězí a je to 1:1 na zápasy. Další zápas bude v pondělí v Praze.

50
    Na fauly 5:5. Nejzbach zahraje standartku, zbývá 28 sekund.

50
    Pleyer dostává žlutou, za protesty.

50
    Běží poslední minuta, Nejzbach zahraje roh.

49
    Bohemka zkouší power play. Teď byl tvrdě faulován Formánek!

49
    Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
    MÜNZBERGER tečuje výhoz Gerčáka a je to 6:5. Zbývá minuta a půl.

47
    Na fauly stále 5:3.

46
    Formánkův pokus vyrazil Vahala. Géra hraje zase jako pátý hráč Nejzbachu.

46
    Následuje posledních 5 minut, pokud skončí výsledek remízou budou penalty.

46
    Začalo druhé prodloužení.

Bude následovat dalších 5 minut prodloužení za stavu 5:5.

První poločas prodloužení skončil.

45
    Jeníček pálil vedle.

45
    Bohemians Futsal právě vstřelili branku!
    PLEYER umotal obrance Nejzbachu a vyrovnává na 5:5.

44
    MÜNZBERGER propálil z úhlu golmana Bohemky. Je to 5:4. Prodloužení se dohrává. Asistenci má Formánek.

43
    Nejzbach se stále drží v útočné polovině. Vágner poslal další tvrdou střelu, kterou Vahala vychytal.

42
    Nejzbach zase hraje power play Gerčák L. je pátý na hřišti. A teď i protáhnul golmana Bohemky, ale Vozár už nechytá, v bráně je Vahala.

42
    Bohemka se ubránila, a ještě šla do brejku, Gerčák vychytal.

41
    Vágner přestřelil. Nejzbach hráje stále proti třem Bohemákům.

40
    Bude se prodlužovat. Bude se hrát dvakrát 5 minut, dokud se nedohraje čas.

40
    Zapletal dostává druhou žlutou, takže červená. Nejzbach bude hrát teď 45 sekund proti třem hráčům Bohemky.

36
    Nejzbach drží stále balón Bohemka jenom přesně brání.

35
    Nejzbach zase hraje power play.

34
    FORMÁNEK vyrovnává! Lehce prošel mezi obranou a napodruhé dorazil míč do brány, asistenci m Gerčák L. 4:4.

33
    Nejzbach hraje power play, jako pátý hráč je Libor Gerčák.

32
    EISNEREICH proměňuje 10 – metrový kop. Je to 3:4.

32
    Gerčák L. dostává žluto za souboj před bránou. A následuje 10 metrový kop Bohemky.

32
    Stav faulů je 5:2.

32
    Zapletal dostává žlutou za podražení Formánka.

21
    A je vyrovnáno. SLÁMA opět po rozehrání standartní situace prostřeluje Gerčáka, asistenci má Novotný.

31
    A další faul Nejzbachu. Na fauly je to 4:2.

30
    A Bohemka snižuje na 3:2. SLÁMA propálil obranu Nejzbachu, asistenci má Holý.

30
    Na fauly 3:1.

29
    DLOUHÝ ve skrumáži před bránou Nejzbachu snižuje na 3:1. Asistenci má Novotný.

29
    Hra se trošku vyhrotila, ale rozhodčí zápas zatím zvládají.

28
    Géra prohodil Vozára, ale nikdo netečoval tak gól nemohl být uznán.

27
    A je to 3:0. Münzberger sklepnul na SEMERÁDA a ten opět prostřelil Vozára.

25
    A další Gerčkův nebezpečný výhoz. Vozár vyrážel na roh.

24
    Při rychlém přechodu do útočné fáze Nejzbachu se zranil Jakub Gerčák, asi má potíže ze svalem.

24
    SEMERÁD vykličkoval celou obranu Bohemky a ještě prostřelil Vozára, asistenci má Gerčák J. 2:0

21

20
    A je poločas, hra byla vyrovnaná, Bohomka měla velmi málo šancí, první poločas Nejzbach jednoznačně převažoval.

19
    Na fauly 1:2.

17
    Netolický ve velké šanci, když šel od poloviny sám na Vozára, Vozár však vyběhnul a Netolický nestihl zakončit.

15
    Bohemka chybně rozehrála, Semerád zadovkou našel FORMÁNKA a ten propálil Vozára. 1:0.

14
    Nejzbach teď velmi Bohemku přehrával. Bohemians si bere time – out.

11
    Gérův výhoz na Semeráda! Semerád málem otevřel skóre hlavou, Vozár měl štěstí.

11
    Eisenreich vyslal tvrdou střelu, kterou ještě někdo dvakrát tečoval, Géra vyrazil. A v zápětí Eisenreich vyslal ještě jednu tu Géra taky vyrazil.

10
    Novotný dostáv žlutou kartu za podražení Mareše.

9
    Na fauly 1:1.

9
    Bohemka se dostává do šancí, zatím Bohemce chybí finální přihrávka.

7
    Hra je zatím dost opatrná, mírnou převahu má zatím Nejzbach.

5
    Jeníček pěkně vybojoval balón, ale už nestihl zakončit.

4
    A tvrdou střelou protáhl Gerčáka Eisenreich, Géra střelu vyrazil.

3
    První střela dnešního utkání. Mareš na středu udělal kličku a bodlem vystřelil, střela šla vedle a z protiútoku si Bohemka vybojovala první faul, který nijak nevyužila.

1
    První kombinace Nejzbachu skončila v autu a teď si zahraje i Bohemka.

Rozhodčí: Kincl, Linhart, Bělovský.

Ještě před hlavní zápasem proběhlo exhibiční utkání. Nejzbach, který slavý výročí 10. let od vybojování titulu Nejzbachu v báječné sezóně 2002/2003. Exhibiční utkání skončilo 4:3 ve prospěch mistrů z roku 2002/2003. Soupeřem v exhibici byl dorost Nejzbachu. Střelci dnešní exhibice byli: ve 12. minutě se trefil Velinská a stará garda vedla 1:0, za 3 minuty v 15. minutě se trefil ještě současný kustod A – týmu Štefan Gajdošik a poločas skončil 2:0. Ve druhé polovině přidal další gól Mikan na 3:0. Ve 26. minutě snížil za dorost Fišer Martin na 3:1 a ve 32. minutě vstřelil vítězný gól Nejzbachu 2002/2003 Podmajerský. Pak už se snažili dorostenci o otočení zápasu, ale prosadil se jen Svatoš na 4:2 a dvě minuty před konce ještě snížil Dostál na 4:3. Tento výsledek vydržel do konce.

Z mistrovského týmu hrál za Nejzbach ještě v loňské sezóně J. Unger, dnes je v kádru pouze brankář L. Gerčák. V bráně mu tehdy pomáhali L. Novotný a J. Hejzlar. Vedle kapitána D. Rajnocha se o tento úspěch zasloužili: P. Hoffmann, P. Říha, R. Mikan, J. Dostál, A. Kaplan, L. Laštovka, F. Dvořák, D. Velinský, R. Podroužek, R. Malý, O. Jelínek, R. Jelínek, M. Podmajerský a R. Soušek.

Na dnešní exhibici pouze nedorazil O. Jelínek a brácha R. Jelínek a do brány se nepostavil Libor Gerčk protože ten má před sebou důležité utkání proti Bohemians 1905.

Na závěr děkujeme i dalším hráčům, kteří byli u zrodu této generace – například R. Slavík, bratři Novotní, P. Zvolánek, R. Glencner, M. Brychta a J. Matoušek. A samozřejmě nesmíme zapomenout na trenéry J. Podroužka st., J. Michalce, M. Brychtu a další funkcionáře.

Dobrý den, vítám Vás u 2. čtvrtfinále play off Chance futsal ligy. Dnes se podruhé v play off střetne domácí Nejzbach Vysoké Mýto proti Bohemians 1905. První utkání, které se hrálo minulý pátek vyhrála Bohemka 7:5 (3:2). Utkání bylo velice vyrovnané a bojovalo se až do posledních minut. Dnes můžeme očekávat další dost vyrovnané utkání.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

Vladimír Židek

Branky: 15. Formánek (Semerád), 24. Semerád (J.), 27. Semerád (Münzberger), 34. Formánek (L.), 44. Münzberger (Formánek), 49. Münzberger – 29. Dlouhý (Novotný), 30. Sláma (Holý), 21. Sláma (Novotný), 32. Eisenreich, 45. Pleyer

Karty:   32. L. (VMY) – 10. Novotný (BOH), 32. Zapletal (BOH), 50. Pleyer (BOH), 0. Vozár (BOH)   40. Zapletal (BOH)

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Libor Gerčák