Kopřivnice – Přerov 26:22 (kon.) | Karviná – Královo Pole 39:25 (kon.) | Zubří – Dukla 26:25 (kon.)
Plzeň – Hranice 22:25 (kon.) | Jičín – Lovosice 21:20 (kon.)
HC ROBE Zubří
26:25 (14:9)
HC Dukla Praha
Středa 17.04.2013, 18:00Chance Extraliga mužů

V závěru zápasu se už hosté radovali z vyrovnání, ale to přišlo až po konci zápasu. Gumárny Zubří tak v dramatické koncovce uhájili svůj náskok a radují se z vítězství 26:25. Dukla sympaticky bojovala a přestože sedm minut před koncem prohrávala o čtyři branky, tak nechybělo mnoho a mohla si odvézt i nějaký ten bod.

Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost a opět se budu těšit u dalších sportovních přenosů. (19:30:43)

60
    Konec zápasu. (26:25)

60
    Dukla si bere na začátku poslední minuty zápasu oddechový čas. (26:25) (26:25)

59
    Na konci 59. minuty jde Zubří opět do vedení a domácí fanoušci se po právu radují. (26:25) (26:25)

59
    Jenže je opět srovnáno a z utkání tak máme neuvěřitelnou dramu. (25:25) (25:25)

59
    Opět těsné vedení Zubří, hraje se rychlá házená. Kdyby se takto hrálo celý zápas, tak by branek padalo mnohem více. (25:24) (25:24)

59
    Dvě minuty před koncem je srovnáno! (24:24) (24:24)

58
    S brankami se nám roztrhl pytel. (24:23) (24:23)

58
    Okamžitá odpověď domácích, až mě překvapilo, jak rychle domácí zakončili. (24:22) (24:22)

58
    Jakub Kastner snižuje. (23:22) (23:22)

57
    Důležitá sedmička, kterou domácí hráč proměnil a Zubří tak opět odskakuje na rozdíl dvou gólů. (23:21) (23:21)

57
    Milan Kotrč však využívá nepřesné rozehrávky a Dukla je opět jen jednu branku pozadu. (22:21) (22:21)

56
    Velmi důležitý zákrok domácího brankáře, který vyrazil míč. (22:20) (22:20)

55
    Pivot domácích Jakub Douda to vzal na sebe a navyšuje vedení Gumáren. (22:20) (22:20)

55
    Dukla snižuje zásluhou Vojtěcha Šika na rozdíl jediného gólu. Zubří je bez hry a fanoušci to cítí a chtějí po svých hráčích bojovnost. (21:20) (21:20)

54
    Již bylo asi na čase. Zubří si bere oddechový čas, protože z jasného zápasu je zápletka. (21:19) (21:19)

54
    Začíná se nám z toho stávat pěkné drama, z rychlého brejku se prosazuje Milan Kotrč mladší. (21:19) (21:19)