NY Rangers – Florida 6:1 (kon.) | Toronto – NY Islanders 3:5 (kon.) | Ottawa – Washington 3:1 (kon.)
Philadelphia – New Jersey 0:3 (kon.) | Montreal – Tampa 3:2 (kon.) | Winnipeg – Carolina 4:3 (po pr.)
St. Louis – Arizona 2:1 (1:0 po s.n.) | Dallas – Vancouver 5:1 (kon.) | Los Angeles – Columbus 2:1 (kon.)
San Jose – Minnesota 6:1 (kon.)
Toronto Maple Leafs
3:5 (2:3, 0:1, 1:1)
New York Islanders
Pátek 19.04.2013, 01:00 • Air Canada Centre (Toronto) • NHL

58:53
    Toronto si v závěru zahraje přesilovou hru pět na tři. Vyloučen je Nabokov, který vyhodil kotouč mimo hrací plochu. Trest za brankáře Islanders odpyká Grabner.

58:34
    Eric Boulton (NYI) je v závěru vyloučen na dvě minuty a Toronto si tak zahraje přesilovou hru.

50:55
    Dion Phaneuf (TOR) je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí a Islanders si tak navíc zahrají i přesilovku.

14:29
    Toronto hraje opět v oslabení. Na dvě minuty je vyloučen Leo Komarov (TOR) za vražení na hrazení.

11:15
    Van Riemsdyk (TOR) však ihned po buly zasáhl hokejkou soupeře do tváře a poměr hráčů na ledě se vyrovná.

11:04
    Kadri začína ujížděl Hamonicovi (NYI) a ten zatáhl za záchranou brzdu a odsedí si dvě minuty za držení.

07:48
    Ihned po buly se nám na ledě vytvořila další dvojička a ta si to mezi sebou rozdala velmice slušně. Oba hráči rozdali několik slušných boxerskýc ran a za mírného vítěže můžeme označit Coltona Orra (TOR), ale i Eric Boulton (NYI) ukázal, že umí rozdat ránu. Také tato dvojice je vyloučena na pět minut.

07:44
    Matt Carkner (NYI) a Frazer McClaren (TOR) si to rozdali v boxerském souboji a přestože souboj skončil remízou, tak jsou oba vyloučeni na pět minut za účast v šarvátce.

05:18
    Matt Carkner (NYI) je vyloučen na dvě minuty za bránění ve hře a přesilovou hru si tak zahrají i domácí hokejisté.

01:58
    Za vražení na hrazen je vyloučen Franson (TOR) a hosté tak budou hrát přesilovou hru pěti proti třem.

01:26
    Mark Fraser (TOR) je vyloučen na dvě minuty a Islanders si tak zahrají první přesilovku zápasu.

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 6. Lupul (Kessel, Gardiner), 7. Franson (Bozak, Riemsdyk), 60. Phaneuf (Kessel, Gardiner) – 10. Boyes (Tavares, Višňovský), 16. Moulson (Boyes, Višňovský), 18. Tavares (Moulson), 35. Tavares (Boyes, Streit), 51. Nielsen (Okposo)

Toronto Maple Leafs: Reimer (Scrivens) – Phaneuf, Gardiner, O'Byrne, Liles, Franson, Fraser – Kessel, Bozak, van Riemsdyk – Kulemin, Kadri, Lupul – Komarov, Grabovski, Hamilton – McLaren, McClement, Orr
    New York Islanders: Nabokov (Poulin) – Višňovský, Hickey, MacDonald, Hamonic, Carkner, Streit – Boyes, Tavares, Moulson – Okposo, Nielsen, Bailey – McDonald, Aucoin, Grabner – Martin, Cizikas, Joensuu

Rozhodčí: Morton, Furlatt – Miller, MacPherson