Česko – Lotyšsko 7:0 (kon.) | Švýcarsko – Slovensko 4:1 (kon.)
Švýcarsko
4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
Slovensko
Pátek 19.04.2013, 17:00 • Śajba Arena, Soči/Adler, Rusko. Kapacita: 7 000 míst. • Mistrovství světa do 18 let

48:21
    Dvě minuty pro Aeschlimanna. Slováci hrají přesilovou hru.

45:37
    Hned ho ale střídá Boboš. Dopustl se nedovoleného bránění a Slováci budou hrát dalších 49 vteřin ve dvojnásobném oslabení.

44:25
    A pozor – Slováci jsou na minutu a šest vteřin do tří. na trestnou lavici se posadil Bačik.

43:30
    Další vyloučení a opět na straně Slovenska. Šoltés míří na dvě minuty na trestnou lavici, protože se dopustil nedovoleného bránění.

39:56
    V závěru třetiny se dočkáme ještě dalšího vyloučení. Na trestnou lavici putuje Boboš. Za co, to se dozvíme z oficiálního zápisu, protože pořadatele přehlušila závěrečná siréna.

32:00
    A Slováci se budou bránit přesilovce Švýcarů. Ambróz se dopustil krosčeku, který rozhodčí bohužel pro něj nemohli přehlédnout.

26:36
    Mantinely teď pořádně zaduněly. Fuchs si odsedí dvě minuty.

22:12
    jenže je právě teď brzdí vyloučení. Dubeň krosčekoval a dostal za to dvě minuty.

12:17
    Z ojedinělé akce před gólmanem Švýcarska Slováci vytěžili alespoň dvouminutový trest pro Harlachera, který podrážel a odpyká si tak dvě minuty na trestné lavici.

06:20
    Slovákům by teď mohlo pomoci vyloučení Malgina, který si odpyká dvě minuty za hrubost.

Lucie Štěrbová

Branky a nahrávky: 4. Fuchs (Fazzini), 6. Suter (Fazzini), 30. Suter (Fazzini), 48. Baltisberger (Bandiera) – 50. Horvát (Bačik, Varga)

Švýcarsko: Aeberhard (Waeber) – Baltisberger, Busser, Harlacher, Müller, Dufner, Rathgeb, Siegenthaler – Suter, Fazzini, Fuchs – Meier, Malgin, Hogger – Hugli, Hischier, Marchon – Brandli, Bandiera, Aeschlimann
    Slovensko: Godla (Okoličány) – Rosandić, Černák, Bačik, Dubeň, Gula, Sloboda, Holenda, Boboš – Šille, Cehlárik, Šoltés – Horvát, Beták, Lantoši – Petráš, Žilka, Varga – Predajniansky, Rehák, Ambróz.

Rozhodčí: Brill (GER), Leppaalho (FIN) – Kosaka (JPN), Smura (POL)