Buffalo – NY Rangers 4:8 (kon.) | St. Louis – Dallas 2:1 (kon.) | Chicago – Nashville 5:4 (po pr.)
Colorado – Edmonton 1:4 (kon.) | Calgary – Anaheim 3:1 (kon.) | Boston – Pittsburgh 2:3 (kon.)
New Jersey – Florida 6:2 (kon.) | Winnipeg – NY Islanders 4:5 (1:2 po s.n.)
New Jersey Devils
6:2 (1:2, 4:0, 1:0)
Florida Panthers
Sobota 20.04.2013, 19:00 • Prudential Center - Newark, New Jersey • NHL

Pro dnešek je to ode mě vše. U dalšího sledování kanadsko-americké NHL se s Vámi loučí komentátor Tomáš Reiner. Na shledanou. (21:43:55)

3. Stephen Gionta (NJD) 1+1

New Jersey Devils poráží Floridu Panthers a stále má šanci na účast v playoff. Panthers se ujali v první třetině dvoubrankového vedení, když během pouhých 56 vteřin vstřelili dva góly. Patrik Eliáš ale odpověděl dvěma góly a nastartoval velký obrat. Devils nastříleli během druhé třetiny čtyři branky a jejich výhru ještě zpečetil ve třetí třetině Zubrus. Skvělé utkání odehráli David Clarkson a Stephen Gionta. Konečný výsledek: New Jersey 6 Florida 2.

60:00

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá 1 minuta.

58:16
    Florida Panthers v plném počtu.

56:38
    Josefson uspěl na vhazování proti Shoremu.

58:21
    Clarkson se dostal ke střele, jeho pokus byl ale zablokován.

56:16
    Weaver (FLO) usedl na dvě minuty na trestnou lavici za hru vysokou holí.

55:44
    Huberdeau dohrál Larssona.

54:52
    Marek Židlický se ocitl v dobré šanci! Jeho střela ale skončila nad.

54:19
    Zubrus se dostal do zakončení backhandem, Markstrom jeho pokus vyrazil.

54:12
    Brennan nahodil puk do útočného pásma, Panthers se ale ke střele nedostali. Devils skvěle brání.

53:59
    Kovalchuk nahodil puk do třetiny, Panthers se ale ubránili.

53:30
    Hra byla přerušena. Goc uspěl na vhazování proti Henriquemu.

52:29
    Shore dohrál Harrolda.

52:02
    Bernier nahodil puk do útočného pásma.

50:28
    Devils právě vstřelili branku!
    DAINIUS ZUBRUS 6:2!! Larsson našel Zubruse, který poté dorazil puk za záda bezmocného Markstroma. Brankář Floridy Panthers inkasoval již šest gólů, zatím ale zůstává v bráně. Asistence: Adam Larsson a Andy Greene.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 15. Eliáš (Harrold, Brodeur), 23. Eliáš (Clarkson, Zajac), 31. Clarkson (Zajac, Ponikarovsky), 35. Carter (Bernier, Gionta), 38. Gionta (Carter), 51. Zubrus (Larsson, Greene) – 7. Goc (Fleischmann, Campbell), 8. Campbell (Weaver, Matthias)

New Jersey Devils: Brodeur (Hedberg) – Larsson, Greene, Clarkson, Zajac, Eliáš – Židlický, Tallinder, Kovalchuk, Henrique, Zubrus – Fayne, Harrold, D'Agostini, Josefson, Ponikarovsky – Bernier, Gionta, Carter. Hlavní trenér: Peter Deboer
    Florida Panthers: Markstrom (Clemmensen) – Weaver, Campbell, Rallo, Matthias, Huberdeau – Kuba, Kulikov, Kopecký, Goc, Fleischmann – Strachan, Brennan, Skille, Bjugstad, Upshall – Parros, Shore, Howden. Hlavní trenér: Kevin Dineen

Rozhodčí: Marc Joannette, Ghislain Hebert – Pierre Racicot, Derek Nansen

Diváci: 16018